0

Hmm ciekawe czy ten rekord Realu jest w zasięgu, bo jeśli tylko utrzymają formę to najgorzej remis chyba dadzą radę ugrać.

10

Neymar w Barcelonie ma wszystko co najlepsze i tutaj stanie się też najlepszym, nie wyobrażam sobie by odszedł a co dopiero do Realu.

0

Zespół stracił 5 goli a nie 6 w PK.

7

Brawa dla Lucho nie ma opierdzielania się :)

0

Nie strzela dużo ale strzelił bardzo ważnego :)

36

Super wiadomość widać było że pracuje ciężko by powrócić szybko na jego filmikach.

4

On nie może odejść, trzeba mu dać dużo więcej minut by mógł pokazać że zasługuje na to by grać w podstawowej jedenastce.

10

A Ja chciałbym więcej jego występów :)

2

Piłkarzem był wybitnym ale w roli trenera póki co nie radzi sobie ale to początek kto wie jak dalej będzie.

0

Jak dla mnie ta dominacja niech trwa kolejne 10 lat :)

2

Jak można być tak ślepym i uważać że Ronaldo jest lepszy? Ok jest jego trenerem ale nawet w takiej sytuacji chyba widać że Leo go przewyższa na boisku.

3

Byle nie na Bernabeu bo mam dość słuchania potem wojenek słownych kibiców itp.

20

Mogę robić za takiego co krzyczy do nich jeśli mają problemy z głosem :D

16

Nowa historia się zapisała :)

4

Uff Kaptoum uratował rekord choć mecz ogólnie bez szału. VeB!

1

Goooooooooooooool :)

0

Tylko nie Vidal :/

0

Na Barce kurs @7 takie coś niespotykane.

0

Obrona wysoko poszalała...

2

Kurdeee ale lipa Negredo gol ;/

1

Łooo Enrique jaki wściekły jakby finał to był i bez rozstrzygnięcia, dyscyplina musi być.

0

U góry podobny do Xaviego a na dole z tym uśmiechem do Valdesa :)

2

Super skład muszę przyznać :) Trzeba to wygrać :) Vamos!

1

Niech się lepiej połączą w jeden klub to może jakiegoś gwiazdora stworzą :D

10

Jak widzę Gumbau i ten jego wyraz twarzy ogólny to śmiać mi się chce :D

0

Niech strzeli nawet i 3 życzę mu tego ;)

4

I nie będzie 100 mln na Pogbe oj :D

0

Jak widać przynosi ogromne szczęście drużynie :)

0

Myślę że i nasze rezerwy sobie dziś poradzą z nimi :)

0

Oby tylko znalezli dobrego sponsora bo jak zaczną podwyżki dawać to klub nie wyrobi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?