Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hmm ciekawe czy ten rekord Realu jest w zasięgu, bo jeśli tylko utrzymają formę to najgorzej remis chyba dadzą radę ugrać.
10
Neymar w Barcelonie ma wszystko co najlepsze i tutaj stanie się też najlepszym, nie wyobrażam sobie by odszedł a co dopiero do Realu.
0
Zespół stracił 5 goli a nie 6 w PK.
7
Brawa dla Lucho nie ma opierdzielania się :)
0
Nie strzela dużo ale strzelił bardzo ważnego :)
36
Super wiadomość widać było że pracuje ciężko by powrócić szybko na jego filmikach.
4
On nie może odejść, trzeba mu dać dużo więcej minut by mógł pokazać że zasługuje na to by grać w podstawowej jedenastce.
10
A Ja chciałbym więcej jego występów :)
2
Piłkarzem był wybitnym ale w roli trenera póki co nie radzi sobie ale to początek kto wie jak dalej będzie.
0
Jak dla mnie ta dominacja niech trwa kolejne 10 lat :)
2
Jak można być tak ślepym i uważać że Ronaldo jest lepszy? Ok jest jego trenerem ale nawet w takiej sytuacji chyba widać że Leo go przewyższa na boisku.
3
Byle nie na Bernabeu bo mam dość słuchania potem wojenek słownych kibiców itp.
20
Mogę robić za takiego co krzyczy do nich jeśli mają problemy z głosem :D
16
Nowa historia się zapisała :)
4
Uff Kaptoum uratował rekord choć mecz ogólnie bez szału. VeB!
1
Goooooooooooooool :)
0
Tylko nie Vidal :/
0
Na Barce kurs @7 takie coś niespotykane.
0
Obrona wysoko poszalała...
2
Kurdeee ale lipa Negredo gol ;/
1
Łooo Enrique jaki wściekły jakby finał to był i bez rozstrzygnięcia, dyscyplina musi być.
0
U góry podobny do Xaviego a na dole z tym uśmiechem do Valdesa :)
2
Super skład muszę przyznać :) Trzeba to wygrać :) Vamos!
1
Niech się lepiej połączą w jeden klub to może jakiegoś gwiazdora stworzą :D
10
Jak widzę Gumbau i ten jego wyraz twarzy ogólny to śmiać mi się chce :D
0
Niech strzeli nawet i 3 życzę mu tego ;)
4
I nie będzie 100 mln na Pogbe oj :D
0
Jak widać przynosi ogromne szczęście drużynie :)
0
Myślę że i nasze rezerwy sobie dziś poradzą z nimi :)
0
Oby tylko znalezli dobrego sponsora bo jak zaczną podwyżki dawać to klub nie wyrobi :D