Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
21 lat, ograny w mocnym klubie w najwyższych rozgrywkach fajnie byłoby go zobaczyć w Barcelonie.
1
Jak była okazja go ściągnąć to wiele osób było przeciwnych bo to Niemiec itp. a teraz nagle chcą? Myślałem że to kobiety tylko takie są. Mesut to dobra opcja zobaczymy co klub zrobi.
6
Pep w City - wolną rękę na bank będzie miał, do tego ogromny hajs = sukces na pewno murowany tam odniesie.
1
Najważniejsi gracze odpoczęli więc będzie więcej sił na jutro, liczę na pewne 3 pkt tym razem.
0
Niech zarząd ruszy tyłki i jak najszybciej dadzą mu to co obiecali.
0
A ja mam nadzieję że Barca im dokopie.
3
Najważniejsze to pozytywne podejście. Niech zdrowieje.
0
Chelsea to niech się interesuje kimś innym a Busi zasługuje na to by ją otrzymać.
2
Oni w takim wieku by sobie poradzili z naszymi zespołami w Polsce :D
1
Hmm czyli Pogba nie wchodzi w grę skoro klub nie szuka zawodnika na pozycję pomocy, szkoda.
0
Pogba, Dybala i Marquinhos te trzy transfery to marzenie, ale raczej do tego nie dojdzie choć Dybala i Pogba może się udać..
0
Miejmy nadzieję że nasi się z nimi uporają a Lucho wymyśli dobry plan :)
0
Ajj Barca powinna się bać ich cóż za słowa :)
7
To może niech na Narodowym u nas rozegrają? ;) hehe
0
Brawo dla Roberto, trzyma poziom.
5
W sumie szkoda bo mecz byłby ciekawszy i zawsze lepiej gdy drużyny wytaczają swoje najcięższe działa.
2
Dziwnie się patrzy na to że Luis przewodzi w klasyfikacji po tym jak Leo co rok rządził :D
0
Jak tylko nasi zagrają na swoim dobrym poziomie to powinno być dobrze.
16
Dawać w końcu tą LM bo bez tego to nudno tylko ta Liga i PK a emocje najlepsze tylko w LM.
2
Jak na moje do Ney zostanie w Barcelonie, a te głupie pismaki muszą coś bazgrać by się utrzymać.
2
Chcę taki obrazek ujrzeć ponownie jak Enrique podnosi puchar LM :)
3
Dla Leo to coś nowego :P
2
Szkoda nawet wypowiadać się na temat kwot za piłkarzy w takim wieku bo to przechodzi wszelkie granice, kolejny z serii "talent" a non stop tacy się pojawiają.
15
Leo to ma charakter :D
0
I tak przegrają zapewne więc ważne gdzie? Ja np. nie chcę Bernabeu.
2
Trudno się nie zgodzić z Cassano :D
4
Jeden finał już mamy trzeba go wygrać i czekać na kolejne :)
1
Na całe szczęście :)
0
Otóż to.. kasa, kasa, kasa która rządzi sportem.
2
Ambasador? Przecież Messi jest generałem! :D