5

21 lat, ograny w mocnym klubie w najwyższych rozgrywkach fajnie byłoby go zobaczyć w Barcelonie.

1

Jak była okazja go ściągnąć to wiele osób było przeciwnych bo to Niemiec itp. a teraz nagle chcą? Myślałem że to kobiety tylko takie są. Mesut to dobra opcja zobaczymy co klub zrobi.

6

Pep w City - wolną rękę na bank będzie miał, do tego ogromny hajs = sukces na pewno murowany tam odniesie.

1

Najważniejsi gracze odpoczęli więc będzie więcej sił na jutro, liczę na pewne 3 pkt tym razem.

0

Niech zarząd ruszy tyłki i jak najszybciej dadzą mu to co obiecali.

0

A ja mam nadzieję że Barca im dokopie.

3

Najważniejsze to pozytywne podejście. Niech zdrowieje.

0

Chelsea to niech się interesuje kimś innym a Busi zasługuje na to by ją otrzymać.

2

Oni w takim wieku by sobie poradzili z naszymi zespołami w Polsce :D

1

Hmm czyli Pogba nie wchodzi w grę skoro klub nie szuka zawodnika na pozycję pomocy, szkoda.

0

Pogba, Dybala i Marquinhos te trzy transfery to marzenie, ale raczej do tego nie dojdzie choć Dybala i Pogba może się udać..

0

Miejmy nadzieję że nasi się z nimi uporają a Lucho wymyśli dobry plan :)

0

Ajj Barca powinna się bać ich cóż za słowa :)

7

To może niech na Narodowym u nas rozegrają? ;) hehe

0

Brawo dla Roberto, trzyma poziom.

5

W sumie szkoda bo mecz byłby ciekawszy i zawsze lepiej gdy drużyny wytaczają swoje najcięższe działa.

2

Dziwnie się patrzy na to że Luis przewodzi w klasyfikacji po tym jak Leo co rok rządził :D

0

Jak tylko nasi zagrają na swoim dobrym poziomie to powinno być dobrze.

16

Dawać w końcu tą LM bo bez tego to nudno tylko ta Liga i PK a emocje najlepsze tylko w LM.

2

Jak na moje do Ney zostanie w Barcelonie, a te głupie pismaki muszą coś bazgrać by się utrzymać.

2

Chcę taki obrazek ujrzeć ponownie jak Enrique podnosi puchar LM :)

3

Dla Leo to coś nowego :P

2

Szkoda nawet wypowiadać się na temat kwot za piłkarzy w takim wieku bo to przechodzi wszelkie granice, kolejny z serii "talent" a non stop tacy się pojawiają.

15

Leo to ma charakter :D

0

I tak przegrają zapewne więc ważne gdzie? Ja np. nie chcę Bernabeu.

2

Trudno się nie zgodzić z Cassano :D

4

Jeden finał już mamy trzeba go wygrać i czekać na kolejne :)

1

Na całe szczęście :)

0

Otóż to.. kasa, kasa, kasa która rządzi sportem.

2

Ambasador? Przecież Messi jest generałem! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?