1

Warto byłoby go wypożyczyć do Arsenalu jeśli miałby tam grać.

0

To zostało nam tylko czekać na rozpoczynający gwizdek!

1

Cóż za póżno już na wszystko. Arda piłkarzem Barcy, a Bartomeu jeszcze bardziej silniejsza pozycja. Będzie ciężko miał Laporta wygrać.

0

Jak koledzy to koledzy co się dziwić :)

2

Oby tylko i w Barcelonie błyszczał :)

1

Cóż Enrique wie co zapewne robi ;)

1

Wypoczywaj mistrzu ;)

3

Dokładnie i czasami się spełniają :)

8

Niech wracają i poprowadzą klub do obrony LM a najlepiej byłoby powtórzyć tryplet heh marzenia ;)

3

Jak pisali o Pogbie dzień w dzień to teraz zmiana Turan pierwszy plan..

0

Oby tylko teraz gra Messiego nie pogorszyła się w klubie po tej drugiej porażce, tym bardziej że było znowu na wyciągnięcie ręki.

0

Teraz wszystko na Leo spada ;) Jak nie on to kto kapitanem? Mascherano chyba?

1

Messi jest wkurzony nie ma się co mu dziwić.

0

Pewnie będzie na trzecim miejscu w wyborach nic więcej.

0

Bravo pewnie zadowolony z tego powodu, ale Leo z Szefem już chyba nie.

3

Joan zabierz się za działanie by wygrać te wybory a nie tylko krytyki.

1

Dokładnie.. a jak wczoraj przestrzelił Higuain to był moment pokazany gdzie Leo się odwraca tyłem zrezygnowany..

0

Rozumiem Cię, ale jak widać jasno napisane że bez sukcesu, no ale każdy ma swoje zdanie :)

0

Co zrobić jak pech to pech...

0

Ładnie Claudio ;) Piękne zakończenie sezonu teraz na wakacje pewnie będą udane ;)

0

Może i nie ale mimo wszystko szkoda mi go kurde że tak wyszło a jeszcze bardziej Leo..

38

W Barcelonie pech teraz reprezentacja tak samo. Też nie ma szczęścia Martino.

1

Messi wciąż bez reprezentacyjnego sukcesu

Tylko jak kiedyś pisałem że Leo jeszcze nie konkretnego nie wygrał z rep. to się kłócili ze mną bo przecież wygrał IO. A dla Messiego najpoważniejsze to właśnie MŚ i CA. Szkoda Leo kolejna okazja mu uciekła a było tak blisko.. :/

8

Gorzej niż dzieci z przedszkola.

0

Jaki Qatar tylko gościu. Pełno machlojek tylko za jego i Rosella kadencji.

17

Oby człowieku nic Cię nie uchroniło i byś przegrał te wybory.

1

Redakcja dała czadu tym razem nie powiem :D
Tak długo Leo czeka na coś i sie doczekać nie może.. Dwa finały przegrane a mógł mieć już wszystko, masakra.

2

Bartomeu jak widać ma spore poparcie. Ale mam nadzieję że Laporta go wyeliminuje :D

1

A Higuain najlepszym amatorem w karnych.

1

Messi to ma kurna pecha ja pitole:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?