Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Warto byłoby go wypożyczyć do Arsenalu jeśli miałby tam grać.
0
To zostało nam tylko czekać na rozpoczynający gwizdek!
1
Cóż za póżno już na wszystko. Arda piłkarzem Barcy, a Bartomeu jeszcze bardziej silniejsza pozycja. Będzie ciężko miał Laporta wygrać.
0
Jak koledzy to koledzy co się dziwić :)
2
Oby tylko i w Barcelonie błyszczał :)
1
Cóż Enrique wie co zapewne robi ;)
1
Wypoczywaj mistrzu ;)
3
Dokładnie i czasami się spełniają :)
8
Niech wracają i poprowadzą klub do obrony LM a najlepiej byłoby powtórzyć tryplet heh marzenia ;)
3
Jak pisali o Pogbie dzień w dzień to teraz zmiana Turan pierwszy plan..
0
Oby tylko teraz gra Messiego nie pogorszyła się w klubie po tej drugiej porażce, tym bardziej że było znowu na wyciągnięcie ręki.
0
Teraz wszystko na Leo spada ;) Jak nie on to kto kapitanem? Mascherano chyba?
1
Messi jest wkurzony nie ma się co mu dziwić.
0
Pewnie będzie na trzecim miejscu w wyborach nic więcej.
0
Bravo pewnie zadowolony z tego powodu, ale Leo z Szefem już chyba nie.
3
Joan zabierz się za działanie by wygrać te wybory a nie tylko krytyki.
1
Dokładnie.. a jak wczoraj przestrzelił Higuain to był moment pokazany gdzie Leo się odwraca tyłem zrezygnowany..
0
Rozumiem Cię, ale jak widać jasno napisane że bez sukcesu, no ale każdy ma swoje zdanie :)
0
Co zrobić jak pech to pech...
0
Ładnie Claudio ;) Piękne zakończenie sezonu teraz na wakacje pewnie będą udane ;)
0
Może i nie ale mimo wszystko szkoda mi go kurde że tak wyszło a jeszcze bardziej Leo..
38
W Barcelonie pech teraz reprezentacja tak samo. Też nie ma szczęścia Martino.
1
Messi wciąż bez reprezentacyjnego sukcesu
Tylko jak kiedyś pisałem że Leo jeszcze nie konkretnego nie wygrał z rep. to się kłócili ze mną bo przecież wygrał IO. A dla Messiego najpoważniejsze to właśnie MŚ i CA. Szkoda Leo kolejna okazja mu uciekła a było tak blisko.. :/
8
Gorzej niż dzieci z przedszkola.
0
Jaki Qatar tylko gościu. Pełno machlojek tylko za jego i Rosella kadencji.
17
Oby człowieku nic Cię nie uchroniło i byś przegrał te wybory.
1
Redakcja dała czadu tym razem nie powiem :D
Tak długo Leo czeka na coś i sie doczekać nie może.. Dwa finały przegrane a mógł mieć już wszystko, masakra.
2
Bartomeu jak widać ma spore poparcie. Ale mam nadzieję że Laporta go wyeliminuje :D
1
A Higuain najlepszym amatorem w karnych.
1
Messi to ma kurna pecha ja pitole:/