0

Zobaczymy kogo to w tajemnicy ukrywają przed nami ;)

4

Właśnie że ja sam nie wiem co tu już myśleć heh :)

0

A no faktycznie dzięki ;)

16

Czytam i kurde już mnie zaczęło trafiać myślę kontuzja jakaś, czytam dalej a tu jednak że puścił 5 bramek. Uff całe szczęście.

2

Miejmy nadzieję że to wszystko zacznie iść znowu w górę, i pojawią się zawodnicy którzy naprawdę będą grać w podstawowym składzie FCB.

0

Jak myślicie kto to może być? ;)

1

Xavi podjął świetna decyzję pozostając w Barcelonie jeszcze na rok :) To musi dla niego wiele znaczyć że udało mu się pożegnać z klubem w taki sposób i z trypletem :) Legenda Barcy!

4

Jeszcze może się okazać że zaginie jak już niejeden taki talent :) Ilu to już takich "talentów" było i skończyło się tylko na tym że był nim :)

0

Barca musi jak najszybciej przedłużyć z nim kontrakt obowiązkowo.

0

I po co środkowy obrońca? Jeśli tylko Adriano zostanie to ŚO będzie Pique, Vermaelen, Bartra i Mathieu. Więc gdzie tu sens?

5

Chciałbym czytać w myślach i zobaczyć kto to będzie :D

0

No tak to już Leo jest.. obija się przeciwnika ile wlezie a nic przez cały mecz nie wpada. Dobrze że to jednak Argentyna wygrała.

0

Nadal nie kapuje po kiego Barcelonie taki Turan.

1

Dawać Argentyna po triumf w tych rozgrywkach!

1

No jak się wstało dopiero dziś to i wywiadu się udzieliło by sprostować to wszystko :D

2

Coraz to nowsze sprawy wyciągają na światło dzienne...

0

Za mało trochę daliby z 10 i git.

0

Dawać Franka Smude :) heh

14

Superpuchar bez Messiego? Mission Impossible :D

3

No to czekamy na konkrety, zobaczymy czy po tym spotkaniu będzie już coś wiadome :)

0

To tylko doskonale pokazuje że jak się chce to można..

1

I dobrze nie ma sensu by grał w 3 lidze jak może się ogrywać w znacznie lepszym klubie i na wyższym poziomie. Ma warunki by być świetnym piłkarzem.

0

Dobry pomysł bo ciągle będzie nadzieja, że może się odbuduje i Barca będzie mogła skorzystać z opcji jego powrotu po 2 latach. Taka sama sytuacja jak z Deulofeu.

0

Teraz wszystko w ich rękach, oby mądrze wybrali.

1

I po co niby Barcelonie Arda Turan? Nie rozumiem tego...

1

Jak widać MU potrafi znależć dobrego sponsora za ogromne pieniądze, a w FCB musi być tylko Qatar bo inaczej nie można..

0

Też mam taką nadzieję :)

4

Jeden z najlepszych obrońców świata na dodatek rakieta. Oby się mu to spełniło :)

0

Bo jest dobrym zawodnikiem, ma to coś co jest potrzebne pomocnikowi. Pokazał to wielokrotnie w Maladze i Realu. No a jak nie to Pogba ;)

17

Może tam się odbuduje i będą z niego jeszcze ludzie, czas pokaże.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?