Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zobaczymy kogo to w tajemnicy ukrywają przed nami ;)
4
Właśnie że ja sam nie wiem co tu już myśleć heh :)
0
A no faktycznie dzięki ;)
16
Czytam i kurde już mnie zaczęło trafiać myślę kontuzja jakaś, czytam dalej a tu jednak że puścił 5 bramek. Uff całe szczęście.
2
Miejmy nadzieję że to wszystko zacznie iść znowu w górę, i pojawią się zawodnicy którzy naprawdę będą grać w podstawowym składzie FCB.
0
Jak myślicie kto to może być? ;)
1
Xavi podjął świetna decyzję pozostając w Barcelonie jeszcze na rok :) To musi dla niego wiele znaczyć że udało mu się pożegnać z klubem w taki sposób i z trypletem :) Legenda Barcy!
4
Jeszcze może się okazać że zaginie jak już niejeden taki talent :) Ilu to już takich "talentów" było i skończyło się tylko na tym że był nim :)
0
Barca musi jak najszybciej przedłużyć z nim kontrakt obowiązkowo.
0
I po co środkowy obrońca? Jeśli tylko Adriano zostanie to ŚO będzie Pique, Vermaelen, Bartra i Mathieu. Więc gdzie tu sens?
5
Chciałbym czytać w myślach i zobaczyć kto to będzie :D
0
No tak to już Leo jest.. obija się przeciwnika ile wlezie a nic przez cały mecz nie wpada. Dobrze że to jednak Argentyna wygrała.
0
Nadal nie kapuje po kiego Barcelonie taki Turan.
1
Dawać Argentyna po triumf w tych rozgrywkach!
1
No jak się wstało dopiero dziś to i wywiadu się udzieliło by sprostować to wszystko :D
2
Coraz to nowsze sprawy wyciągają na światło dzienne...
0
Za mało trochę daliby z 10 i git.
0
Dawać Franka Smude :) heh
14
Superpuchar bez Messiego? Mission Impossible :D
3
No to czekamy na konkrety, zobaczymy czy po tym spotkaniu będzie już coś wiadome :)
0
To tylko doskonale pokazuje że jak się chce to można..
1
I dobrze nie ma sensu by grał w 3 lidze jak może się ogrywać w znacznie lepszym klubie i na wyższym poziomie. Ma warunki by być świetnym piłkarzem.
0
Dobry pomysł bo ciągle będzie nadzieja, że może się odbuduje i Barca będzie mogła skorzystać z opcji jego powrotu po 2 latach. Taka sama sytuacja jak z Deulofeu.
0
Teraz wszystko w ich rękach, oby mądrze wybrali.
1
I po co niby Barcelonie Arda Turan? Nie rozumiem tego...
1
Jak widać MU potrafi znależć dobrego sponsora za ogromne pieniądze, a w FCB musi być tylko Qatar bo inaczej nie można..
0
Też mam taką nadzieję :)
4
Jeden z najlepszych obrońców świata na dodatek rakieta. Oby się mu to spełniło :)
0
Bo jest dobrym zawodnikiem, ma to coś co jest potrzebne pomocnikowi. Pokazał to wielokrotnie w Maladze i Realu. No a jak nie to Pogba ;)
17
Może tam się odbuduje i będą z niego jeszcze ludzie, czas pokaże.