1

Dobre podejście ma ten Monchi, widać ma łeb na karku i nie podejmuje pochopnych decyzji.

2

Barca i Zubi zrobili świetny interes kupując go. To jest bramkarz Barcy na długie lata. Mam nadzieję że szybko wskoczy do wyjściowej jedenastki już w spotkaniach ligowych.

2

W Barcelonie już i tak kariery nie zrobi, klub musi go sprzedać za jak najlepszą kwotę.

0

No gdyby mu tak dowalili z 10 spotkań kary to kiepsko by to wyglądało.

0

Ma czas by teraz przemyśleć swoje zachowanie.

0

O tym dowiemy się w lipcu :)

7

Pewnie tak bo w walce o prezydenta się raczej nie liczy.

5

Jeśli zostanę prezydentem, Qatar nie będzie dłużej sponsorem klubu. Są inne opcje. Qatar nie reprezentuje ani wartości ani stylu Barçy - skomentował kwestię głównego sponsora klubu.

Za to ma plusa dużego.

1

Wygrane puchary pewnie ich cieszą, ale mała ilość występów już chyba nie. Są bardzo dobrymi zawodnikami i wcale im się nie dziwię że nie są zadowoleni z obecnej sytuacji.

4

Mnie Milanu brakuje właśnie, a z Interem to kiepskie wspomnienia po meczu z Barcą w LM..

0

I niech trwa przez kolejne lata ;)

4

To tak jak z Jackson M. już niby miał grać w Milanie a tu zrezygnował i woli Atletico. Jedna opcja przepadła dla Barcy. W sumie brakuje takiego Interu i Milanu w LM z nimi byłaby ciekawsza.

3

Brawo Argentyna, oby wygrali te Copa America ;)

0

Heh ile to już razy Ronaldo był obrażony, nie czuł się doceniany, mówiło się o jego odejściu a do tej pory gra w Realu i zapewne będzie grał :P

0

Nie tylko Tobie Busi trudno sobie wyobrazić Barcę bez Generała.

0

Uuu widać Deulofeu nie lubi Barcy już ;]

0

Kto wie może będzie słychać strzały? :D

3

No to teraz do łysa Rakitic :D

0

Hah no w sumie też prawda! :D

3

No to teraz tylko uzyskać jak najniższą kwotę transferu ( bo 80 mln to gruba przesada) i także warunki jego pensji byle się chłopak nie zagalopował jak z tymi 12 mln. Niech wybiera Barce :)

0

Fajnie gada Simeone. Messi jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie.

2

Hah no chyba ich popierdzieliło, za darmo to można dostać ale w ......

6

No proszę Barca sprzedaje mecze. A to ciekawe. Bajki dla dzieci.

10

Może go to czegoś nauczy? Kapitan nie powinien się tak zachowywać.

2

To Jackson Martinez nie jest piłkarzem Milanu już?

0

Chłopak będzie miał dłuższe wakacje ;)

16

Już pokazał że rotacje to jego specjalność, jak Barca grała a jak Real leżał pod tym względem ;) Także zapewne będzie wiedzał co robić ;)

4

Komentarz usunięty

1

No no kapitalny artykuł! Brawo! :) Oby tylko takich więcej się pojawiało :)

11

Mam nadzieję że jak Joan wygra wybory to zrobi porządek w klubie bo najwyższy czas by tak się stało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?