2

No to trzeba się wybrac na głosowanie :) :D

1

Super wywiad trzeba przyznać. Fajnie że uważa tak iż w przyszłym sezonie, będzie lepszy niz w tym. A zdjęcie jak zawsze na topie :D

2

Znowu się zaczyna, masakra...

0

Postarali się :P Miło z ich strony :D

4

Z Tobą Alba na lewej stronie też jest Barca silna.

2

No teraz jak jest Alves i Vidal to Montoya i Douglas moga pomarzyć o składzie.. szkoda mi szczegolnie Martina, cóż taka piłka nożna :/

0

Bardzo dobrze mówisz, sama prawda.

0

No z tym też się zgadzam.

0

Dokładnie z taką ich linią pomocy to im jest on zupełnie zbędny. No ale Real słynie z tego że bierze wszystko co się napatoczy na drodze.

0

Pamiętam że było to gdzieś około 21 chyba :D

0

Był już kiedyś :D

2

No i doczekaliśmy sie przeglądu prasy :P No ale coś musiało widocznie wypaść że rano nie było :)
Kurcze gdyby tak Verratti dołączył do Barcy, albo Pogba.

1

Zespół wygrał wiele, dziś przedłużono z zawodnikami kontrakty, wczoraj sprowadzono Vidala, wszystko bardzo cieszy, ale adios temu Panu.

0

Ja pierdziele ale to zajebiście wszystko wygląda :) Barca Najlepsza jest !!! :)

0

Enrique - Antonio Banderas :D Chyba tez przegrał jakis zakład hah :D Niesamowity dzien :)

0

Noo dokładnie...

52

Ci którzy byli za Alvesem powinni być zadowoleni ;]

4

Jednym słowem magik :)

3

O nim nie :D Pan Bartomeu out :D

0

No wiesz... wszystko się może zdarzyć :D

0

Dobrze że nie dostał końcowych minut z Juve, tak to 4 mln zaoszczędzone :D

0

No to zobaczymy co pokaże na parkiecie :)

6

Powodzenia Generale! Co jak co ale Xavi tutaj na zdjęciu tak jakos dziwnie wygląda.. To chyba dlatego że ciągle go widziałem w koszulce Barcy..

25

Ale wiele rzeczy się dzieje ostatnio ;) Niech zostaje, po co zmieniac cos co jest OK :)

0

No ja też uważam że im się należy, ale widzisz jak piszą..

1

No to zapowiada się ostra rywalizacja na linii Alves-Vidal.

2

No to saga zakończona.

4

Mimo tego jaki jest Ronaldo, to kurde szkoda że już 30 lat ma. Wydawało się tak niedawno w sumie jak miał 24.. ale Leo tez lecą do przodu lata jak każdemu innemu. Cięzko będzie ich zastąpić. Trzeba się cieszyć póki jeszcze grają że dostarczają nam tak dużo wspaniałych emocji.

0

Ty nie, ale ja mówie jak było.

2

To teraz będzie ich.. Alves pewnie podstawa, tylko po co w takim razie 20 mln na Vidal? A jest jeszcze Montoya i Douglas ale co z nimi to niewiadoma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?