Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Haha juz sie na niegio rzucali a ten stop :D
2
ahahaha Piket :D
0
No to chyba odejdzie
0
Iniesta coś głos inny :D
3
Eee prosto Messi idzie :D
0
Jest i Verma! :D
3
Douglas zwycięsca największy :D
2
Ciary !!!!!!!!!!!!!
7
Messi sie nabzdrynkolił, zabrał wszystkich i polecieli w kosmos bo przeciez Leo kosmita :D
2
A jak mogło być nawaliłem sie jak Barca wygrała i tyle :D powrót o 6 rano :D
2
Mnie to trzyma jeszcze chyba od wesela bo to co widze to masakra ;D
0
Co to ma być :D
17
Hahaha madrit carbon :D
3
Czyli zakup Vidala niczym Alvesa wtedy z Sevilli. Kto wie może to będzie najlepszy PO Barcy na lata?
0
No ale to juz jakby nowy sezon dla mnie ;)
0
Heeheh okej :D
0
Zaprosisz mnie ?:D
0
Haha no jasne :D
2
Siema Wszystkim! Kurcze nie udało mu się jednak wczoraj obejrzeć meczu Barcy ale wynik śledziłem. Wróciłem rano o 6 z wesela, potem sen i powtórka meczu finału. Coś niesamowitego jak nasi zagrali! :) Tryplet Barcy!!
0
No to celem będzie zdobyć pierwszy puchar w sezonie 15/16 ;)
0
No tak nie można odebrać normalnie piłki tylko trzeba faulować. Takie powstrzymanie zawodnika to kpina rozpaczy.
1
Oby teraz udało się obronic LM, byłoby genialnie :)
6
Kurcze szkoda mi Pirlo.. Ciekawe ile on jeszcze będzie grał. No ale dwie drużyny nie mogły wygrać.
3
Hehe no niezłego Leo ma partnera :D
4
Xavi nie mógł mieć lepszego pożegnania z Barcą, znakomity moment. Będzie mi go brakowac w barwach Barcy :(
1
Czyli jednak odchodzi. no cóż taki juz jest ten sport. Tylko dziwi mnie to że do Mianu chce.
0
Teraz na co czekać to na zmiane prezydenta.
0
Nie ma nic dziwnego że na każdej okładce Barca, to w końcu mistrzowie! :)
0
Hah Pique jak fota :D
0
Tarzanie musisz miec takie pożegnanie jak miał Generał!! Zasługujesz na to jak mało kto!!