3

Haha juz sie na niegio rzucali a ten stop :D

2

ahahaha Piket :D

0

No to chyba odejdzie

0

Iniesta coś głos inny :D

3

Eee prosto Messi idzie :D

0

Jest i Verma! :D

3

Douglas zwycięsca największy :D

2

Ciary !!!!!!!!!!!!!

7

Messi sie nabzdrynkolił, zabrał wszystkich i polecieli w kosmos bo przeciez Leo kosmita :D

2

A jak mogło być nawaliłem sie jak Barca wygrała i tyle :D powrót o 6 rano :D

2

Mnie to trzyma jeszcze chyba od wesela bo to co widze to masakra ;D

0

Co to ma być :D

17

Hahaha madrit carbon :D

3

Czyli zakup Vidala niczym Alvesa wtedy z Sevilli. Kto wie może to będzie najlepszy PO Barcy na lata?

0

No ale to juz jakby nowy sezon dla mnie ;)

0

Heeheh okej :D

0

Zaprosisz mnie ?:D

0

Haha no jasne :D

2

Siema Wszystkim! Kurcze nie udało mu się jednak wczoraj obejrzeć meczu Barcy ale wynik śledziłem. Wróciłem rano o 6 z wesela, potem sen i powtórka meczu finału. Coś niesamowitego jak nasi zagrali! :) Tryplet Barcy!!

0

No to celem będzie zdobyć pierwszy puchar w sezonie 15/16 ;)

0

No tak nie można odebrać normalnie piłki tylko trzeba faulować. Takie powstrzymanie zawodnika to kpina rozpaczy.

1

Oby teraz udało się obronic LM, byłoby genialnie :)

6

Kurcze szkoda mi Pirlo.. Ciekawe ile on jeszcze będzie grał. No ale dwie drużyny nie mogły wygrać.

3

Hehe no niezłego Leo ma partnera :D

4

Xavi nie mógł mieć lepszego pożegnania z Barcą, znakomity moment. Będzie mi go brakowac w barwach Barcy :(

1

Czyli jednak odchodzi. no cóż taki juz jest ten sport. Tylko dziwi mnie to że do Mianu chce.

0

Teraz na co czekać to na zmiane prezydenta.

0

Nie ma nic dziwnego że na każdej okładce Barca, to w końcu mistrzowie! :)

0

Hah Pique jak fota :D

0

Tarzanie musisz miec takie pożegnanie jak miał Generał!! Zasługujesz na to jak mało kto!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?