2

Messiego powinni odznaczyć medalami za jego zasługi dla Barcy :)

1

Zawsze grałeś, byłeś jednym z liderów i nagle przestajesz grać. To ciężkie.

No cóż tak to już bywa w piłce nożnej, chciałoby się aby Puyol, Xavi nadal grali i byli liderami ale lata lecą i przychodzą te okrutne zmiany.. :/

0

I po co takie grzebanie w komentarzach sprzed pół roku? Ja wiem doskonale co pisałem i czego chciałem w tym momencie, nawet o tym pisałem niedawno że po sezonie jeszcze ocenię pracę Enrique.

0

Hah kolejny nauczyciel szacun chłopie!!! ;]

0

Kurcze oby dał radę zagrać, jest bardzo potrzebny w takim finale.

1

Jak dla mnie to Neymar ma od tego nogi i talent że wolno mu takie coś robić, niezależnie od wyniku spotkania.

3

Jak jeszcze wygrają LM to będzie znakomita opinia z mojej strony o nim, choć i tak dużo już wygrał z zespołem, w styczniu byłem tak zdenerwowany że przyznaje chciałem aby go wywalili, ale jak widać zrobił kawał dobrej roboty.

0

Młodzi to mają pecha że spadli do niższej ligi. Tam trzeba zmian szczególnie w obronie jeśli chcą wrócić szybko do Segunda Division.

0

Oby, bo potrzebują tego.

0

Brawo dla Ciebie! Teraz tylko musisz dostać w nagrodę polecenia za swój niezwykły instynkt spostrzegawczy ! ;]

2

Przeciez Barca B nie ma praktycznie linii obrony i tracą mnóstwo goli. No trudno stało się, szkoda ich mam nadzieję że wrócą po sezonie.

0

Szukaj dalej błedów u mnie dobrze Ci idzie a ja mam ubaw z tego ;]

0

Hahaha beke mam z tego i tyle Wam powiem ;]

5

Też kiedyś wybiore się na Camp Nou bo to moje marzenie, oby sie tylko spełniło ;)

1

Niech Neymar jak najwięcej takich zagrań pokazuje, takie cos się ceni w piłce i jest miłe dla oka. To wychodzi na to że Messi za akcję z wczoraj powinien dostać kare bo ośmieszył rywali. Haha szkoda słow na takie zarzuty :)

0

Brawo Panowie! Ciężka praca przyniosła efekty :)

1

Ale Wy nie macie co do roboty tylko się czepiają, masakra.

0

Pięknie gwizdają :P

8

Brameczka z Getafe miazga i na nia głos dodany :)

2

Jak z Bilbao nie potrafią przegrywać to niech nie wychodzą na boisko, proste.

4

Gdyby nie kara El Pistolero to pewnie ze 130 byłoby :) Brawa dla tych Panów!

0

Super! :) Fajnie że wszystkie sekcje sportowe Barcy są tak mocne :)

0

Oby podniósł Puchar LM, zrobił tak wiele dla tego klubu że na koniec należy mu się.

1

Bramka Messiego po jego rajdzie niesamowita, co ten człowiek wyprawia na boisku to brak słów ! :)

2

Kurde jak sobie pomyślę że w sobote ostatni mecz Barcy a potem długa przerwa to aż mnie cos trafia :/ Oby tylko wygrali LM na zakończenie!

0

Super się czytało, jak zawsze takie teksty. Czekam na kolejne :)

1

Szacunek Generale, zdobył wszystko co mógł w osiągnięciach klubowych i reprezentacyjnych. Aż smutno się robi że odchodzi :( Niech podniesie Puchar LM!

0

Dadzą chłopaki radę i osiągną swój cel jakim jest tryplet! :)

0

Dobra decyzja, nie ma co ryzykować gdy na horyzoncie mecz z Juve.

0

Dobrze Ney mówi, niech robi nadal to co kocha, a ten trick mu wyszedł kapitalny :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?