Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Messiego powinni odznaczyć medalami za jego zasługi dla Barcy :)
1
Zawsze grałeś, byłeś jednym z liderów i nagle przestajesz grać. To ciężkie.
No cóż tak to już bywa w piłce nożnej, chciałoby się aby Puyol, Xavi nadal grali i byli liderami ale lata lecą i przychodzą te okrutne zmiany.. :/
0
I po co takie grzebanie w komentarzach sprzed pół roku? Ja wiem doskonale co pisałem i czego chciałem w tym momencie, nawet o tym pisałem niedawno że po sezonie jeszcze ocenię pracę Enrique.
0
Hah kolejny nauczyciel szacun chłopie!!! ;]
0
Kurcze oby dał radę zagrać, jest bardzo potrzebny w takim finale.
1
Jak dla mnie to Neymar ma od tego nogi i talent że wolno mu takie coś robić, niezależnie od wyniku spotkania.
3
Jak jeszcze wygrają LM to będzie znakomita opinia z mojej strony o nim, choć i tak dużo już wygrał z zespołem, w styczniu byłem tak zdenerwowany że przyznaje chciałem aby go wywalili, ale jak widać zrobił kawał dobrej roboty.
0
Młodzi to mają pecha że spadli do niższej ligi. Tam trzeba zmian szczególnie w obronie jeśli chcą wrócić szybko do Segunda Division.
0
Oby, bo potrzebują tego.
0
Brawo dla Ciebie! Teraz tylko musisz dostać w nagrodę polecenia za swój niezwykły instynkt spostrzegawczy ! ;]
2
Przeciez Barca B nie ma praktycznie linii obrony i tracą mnóstwo goli. No trudno stało się, szkoda ich mam nadzieję że wrócą po sezonie.
0
Szukaj dalej błedów u mnie dobrze Ci idzie a ja mam ubaw z tego ;]
0
Hahaha beke mam z tego i tyle Wam powiem ;]
5
Też kiedyś wybiore się na Camp Nou bo to moje marzenie, oby sie tylko spełniło ;)
1
Niech Neymar jak najwięcej takich zagrań pokazuje, takie cos się ceni w piłce i jest miłe dla oka. To wychodzi na to że Messi za akcję z wczoraj powinien dostać kare bo ośmieszył rywali. Haha szkoda słow na takie zarzuty :)
0
Brawo Panowie! Ciężka praca przyniosła efekty :)
1
Ale Wy nie macie co do roboty tylko się czepiają, masakra.
0
Pięknie gwizdają :P
8
Brameczka z Getafe miazga i na nia głos dodany :)
2
Jak z Bilbao nie potrafią przegrywać to niech nie wychodzą na boisko, proste.
4
Gdyby nie kara El Pistolero to pewnie ze 130 byłoby :) Brawa dla tych Panów!
0
Super! :) Fajnie że wszystkie sekcje sportowe Barcy są tak mocne :)
0
Oby podniósł Puchar LM, zrobił tak wiele dla tego klubu że na koniec należy mu się.
1
Bramka Messiego po jego rajdzie niesamowita, co ten człowiek wyprawia na boisku to brak słów ! :)
2
Kurde jak sobie pomyślę że w sobote ostatni mecz Barcy a potem długa przerwa to aż mnie cos trafia :/ Oby tylko wygrali LM na zakończenie!
0
Super się czytało, jak zawsze takie teksty. Czekam na kolejne :)
1
Szacunek Generale, zdobył wszystko co mógł w osiągnięciach klubowych i reprezentacyjnych. Aż smutno się robi że odchodzi :( Niech podniesie Puchar LM!
0
Dadzą chłopaki radę i osiągną swój cel jakim jest tryplet! :)
0
Dobra decyzja, nie ma co ryzykować gdy na horyzoncie mecz z Juve.
0
Dobrze Ney mówi, niech robi nadal to co kocha, a ten trick mu wyszedł kapitalny :)