Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O masz, szkoda kurde. Bo Claudio mógł jeden mecz rozegrac bo zasłużył..
0
Nawet spoko wygląda :D Teraz Rakitić :D
0
Ciekawe czy transfer Vidala był "czysty" :)
3
W końcu ktoś mądry ma Real gdzieś :)
0
No to czekamy chłopie na Twoje występy :)
1
Generale pograj sobie, przejdz szkolenie i wracaj do Barcy mistrzu!! :)
13
No cóż nic tylko życzyć mu samych sukcesów w Barcelonie ;)
3
Dobre wiadomości :) Pedro jak na zmiennika bardzo się przyda ;)
0
Bartomeu z Rosell narobił bagna, te afery z transferami to jest dobre dla klubu tak?
0
No tak, ale jest zawodnikiem pierwszego zespołu i ten tryplet już zapisuje sie w jego karierze ;)
2
Bo pewnie za bardzo lubi Real :D
3
Ciekawe czy jemu też tak szczęscie dopisze jak Bravo, Verma, Douglas, Ter Stegen, Suarez, Rakitić i juz w swoim pierwszym sezonie wygra wszystko z Barcą :) Oby!
1
Od początku gdy mówi się o transferze Pogby lecz i wczesniej uważałem go za dobrego zawodnika, i fajnie byłoby jak Barca by go pozyskała.
3
Dobrze mówisz zgadzam się z Tobą.
2
Tutaj nie chodzi o samą reklame sponsora, tylko o wizerunek klubu.
0
Ułomny? To Ty zobacz co napisałeś.
0
Dla mnie ma takie znaczenie jeju daj spokój ;D Ale spoko niech będzie po Twojemu ;D
0
Trzymało mnie jeszcze także ten ;D
0
To miłej zabawy życzę :D
0
Messi pięknie na szczycie wszędzie :)
2
Bartomeu out, Laporta na prezydenta. Enrique powinien zostać, nie ma sensu teraz tego wszystkiego zmieniać.
2
Taaa jasne juz widze jak Morata leci do Realu, szczególnie po tym jak go wygwizdali kibice bo strzelił gola. Niemądry byłby gdyby wrócił.
0
Kto by pomyślał że będzie tak szybki transfer nagle. Ciekawe tylko jak będzie się spisywał w Barcelonie.
13
Jak wietrzyć cos co jest nie zamknięte ?:D
0
I koniec ;)
2
Haha Masche nastepny dowalił piciem :D
1
Ale pijany Ney :D
3
Haha juz sie na niegio rzucali a ten stop :D
2
ahahaha Piket :D
0
No to chyba odejdzie