0

O masz, szkoda kurde. Bo Claudio mógł jeden mecz rozegrac bo zasłużył..

0

Nawet spoko wygląda :D Teraz Rakitić :D

0

Ciekawe czy transfer Vidala był "czysty" :)

3

W końcu ktoś mądry ma Real gdzieś :)

0

No to czekamy chłopie na Twoje występy :)

1

Generale pograj sobie, przejdz szkolenie i wracaj do Barcy mistrzu!! :)

13

No cóż nic tylko życzyć mu samych sukcesów w Barcelonie ;)

3

Dobre wiadomości :) Pedro jak na zmiennika bardzo się przyda ;)

0

Bartomeu z Rosell narobił bagna, te afery z transferami to jest dobre dla klubu tak?

0

No tak, ale jest zawodnikiem pierwszego zespołu i ten tryplet już zapisuje sie w jego karierze ;)

2

Bo pewnie za bardzo lubi Real :D

3

Ciekawe czy jemu też tak szczęscie dopisze jak Bravo, Verma, Douglas, Ter Stegen, Suarez, Rakitić i juz w swoim pierwszym sezonie wygra wszystko z Barcą :) Oby!

1

Od początku gdy mówi się o transferze Pogby lecz i wczesniej uważałem go za dobrego zawodnika, i fajnie byłoby jak Barca by go pozyskała.

3

Dobrze mówisz zgadzam się z Tobą.

2

Tutaj nie chodzi o samą reklame sponsora, tylko o wizerunek klubu.

0

Ułomny? To Ty zobacz co napisałeś.

0

Dla mnie ma takie znaczenie jeju daj spokój ;D Ale spoko niech będzie po Twojemu ;D

0

Trzymało mnie jeszcze także ten ;D

0

To miłej zabawy życzę :D

0

Messi pięknie na szczycie wszędzie :)

2

Bartomeu out, Laporta na prezydenta. Enrique powinien zostać, nie ma sensu teraz tego wszystkiego zmieniać.

2

Taaa jasne juz widze jak Morata leci do Realu, szczególnie po tym jak go wygwizdali kibice bo strzelił gola. Niemądry byłby gdyby wrócił.

0

Kto by pomyślał że będzie tak szybki transfer nagle. Ciekawe tylko jak będzie się spisywał w Barcelonie.

13

Jak wietrzyć cos co jest nie zamknięte ?:D

0

I koniec ;)

2

Haha Masche nastepny dowalił piciem :D

1

Ale pijany Ney :D

3

Haha juz sie na niegio rzucali a ten stop :D

2

ahahaha Piket :D

0

No to chyba odejdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?