Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oby teraz udało się obronic LM, byłoby genialnie :)
6
Kurcze szkoda mi Pirlo.. Ciekawe ile on jeszcze będzie grał. No ale dwie drużyny nie mogły wygrać.
3
Hehe no niezłego Leo ma partnera :D
4
Xavi nie mógł mieć lepszego pożegnania z Barcą, znakomity moment. Będzie mi go brakowac w barwach Barcy :(
1
Czyli jednak odchodzi. no cóż taki juz jest ten sport. Tylko dziwi mnie to że do Mianu chce.
0
Teraz na co czekać to na zmiane prezydenta.
0
Nie ma nic dziwnego że na każdej okładce Barca, to w końcu mistrzowie! :)
0
Hah Pique jak fota :D
0
Tarzanie musisz miec takie pożegnanie jak miał Generał!! Zasługujesz na to jak mało kto!!
1
Pięknie El Pistolero się wgrał w zespół mimo tej długiej kary .Oby kolejny sezon miał jeszcze lepszy!
1
Brawo Lucho odwalił jednak kawał dobrej roboty. Pomyliłem się co do niego. a zmiana trenera po tym co wygrał zespoł to głupie. Niech zostanie z Barcą bo dobrze to wszystko wygląda.
0
Brawo Ivan za ta bramkę, to musiało być dla niego niesamowite przeżycie.
1
Barca Barca Barca najlepsi na zawsze!!!
3
Coś pięknego ale mi sie morda cieszy i łzy w oczach! Campeones !!!!!!!!
0
I brawo kolejny trener któremu się to udało.
0
Szkoda że Leo się nie udało, ale co tam jest puchar! :)
1
I udało mu się :)
0
O kurde jaka cena :D
0
No to pewnie Alves odejdzie z klubu na to wygląda, jeśli to oczywiście prawda.
2
Haha i akurat padło na kapitana grzmota, smieszne.
0
Ale te godziny są dziwne :D
0
No to trzeba tego dokonać :) W sumie tez taki chciałbym :P
9
Hah zajebiste kółeczko na zdjęciu :D
Alves spiderman hahha :D
1
Dadzą radę to w końcu Barca która ma znakomity zespół! :)
0
Barca napisze dziś nowa historię w futbolu :)
1
Messiego nie trzeba prosić, on sam wie co trzeba robić w tak ważnych spotkaniach :) Co do Verma co wątpię aby zagrał jakies minuty, chyba że końcówka meczu na spokój w obronie żależnie od wyniku.
0
Też nad tym myślałem, no cóż będe miał o czym tam myślec :)
0
W tym problem że blisko nie bo ponad 20 km :D
0
To ja nwm czy na 6 rano wrócę.. :D
0
Wesele to oni mieli juz z rok temu ponad zaplanowane ;)