1

Oby teraz udało się obronic LM, byłoby genialnie :)

6

Kurcze szkoda mi Pirlo.. Ciekawe ile on jeszcze będzie grał. No ale dwie drużyny nie mogły wygrać.

3

Hehe no niezłego Leo ma partnera :D

4

Xavi nie mógł mieć lepszego pożegnania z Barcą, znakomity moment. Będzie mi go brakowac w barwach Barcy :(

1

Czyli jednak odchodzi. no cóż taki juz jest ten sport. Tylko dziwi mnie to że do Mianu chce.

0

Teraz na co czekać to na zmiane prezydenta.

0

Nie ma nic dziwnego że na każdej okładce Barca, to w końcu mistrzowie! :)

0

Hah Pique jak fota :D

0

Tarzanie musisz miec takie pożegnanie jak miał Generał!! Zasługujesz na to jak mało kto!!

1

Pięknie El Pistolero się wgrał w zespół mimo tej długiej kary .Oby kolejny sezon miał jeszcze lepszy!

1

Brawo Lucho odwalił jednak kawał dobrej roboty. Pomyliłem się co do niego. a zmiana trenera po tym co wygrał zespoł to głupie. Niech zostanie z Barcą bo dobrze to wszystko wygląda.

0

Brawo Ivan za ta bramkę, to musiało być dla niego niesamowite przeżycie.

1

Barca Barca Barca najlepsi na zawsze!!!

3

Coś pięknego ale mi sie morda cieszy i łzy w oczach! Campeones !!!!!!!!

0

I brawo kolejny trener któremu się to udało.

0

Szkoda że Leo się nie udało, ale co tam jest puchar! :)

1

I udało mu się :)

0

O kurde jaka cena :D

0

No to pewnie Alves odejdzie z klubu na to wygląda, jeśli to oczywiście prawda.

2

Haha i akurat padło na kapitana grzmota, smieszne.

0

Ale te godziny są dziwne :D

0

No to trzeba tego dokonać :) W sumie tez taki chciałbym :P

9

Hah zajebiste kółeczko na zdjęciu :D
Alves spiderman hahha :D

1

Dadzą radę to w końcu Barca która ma znakomity zespół! :)

0

Barca napisze dziś nowa historię w futbolu :)

1

Messiego nie trzeba prosić, on sam wie co trzeba robić w tak ważnych spotkaniach :) Co do Verma co wątpię aby zagrał jakies minuty, chyba że końcówka meczu na spokój w obronie żależnie od wyniku.

0

Też nad tym myślałem, no cóż będe miał o czym tam myślec :)

0

W tym problem że blisko nie bo ponad 20 km :D

0

To ja nwm czy na 6 rano wrócę.. :D

0

Wesele to oni mieli juz z rok temu ponad zaplanowane ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?