0

Hehe no z tym że gra dla siebie a nie dla drużyny jest podobny do Ronaldo ;P

2

Zdjęcie wszystko mówi co mu chcę zakomunikowac Emery ;) No ale cóz jeśli będzie takim samolubem na boisku to czego on się spodziewał że będzie grał mecz za meczem?

4

Ohoho zaszaleli, na takie warunki Barca nie powinna sie zgadzać. Jest dobry ale nie na taka pensję cos im sie pomyliło.

0

Ciekawe czy Mats będzie podstawowym bramkarzem w przyszłym sezonie w lidze czy tez ponownie Claudio? Moim zdaniem rolę przejmie juz Niemiec.

0

Właśnie mówiłem to juz ostatnio że jej nawet nie zamierzam kupić.

5

Pokazali klase nie ma co. Jedno wielkie bagno ta cała fifa.

4

To jest przemoc? Powinni gwizdać ile wlezie!

10

Grac na własnym stadionie i trzeba byc w roli gościa to jest to :D

1

Skoro Roni tak mówi to musi byc dobry pomysł. Szkoda że on juz nie może zagrać dla Barcy, namieszał by jeszcze konkretnie :)

3

Hah dobre sobie, ale żałośnie zachowuje się firma Nike.

0

Jak taki problem to bez koszulek niech graja heh byle nasi wygrali ;)

0

Szkoda że nie udało się przekroczyć granicy 100 pkt, ale jest i tak super bo Barca jest Mistrzem :)

5

Benitez żegna sie z Napoli a za rok pożegna się z Realem :D

0

Dobrze byłoby gdyby Luis zagrał w finale ale jeśli ma ryzykowac głebszą kontuzją to lepiej dmuchac na zimne.

0

A no tak zapierdzieli gola z przewrotki i ucieszy Wszystkich heh :)

0

Wszystkie oprócz ataku :D To miałem na mysli :D

0

No tak zgadza sie ;)

1

Oby udało mu się wrócic na czas, jest Barcelonie bardzo potrzebny.

0

Kolejna saga się zapowiada z udziałem Pogby ;D

0

Niech pogra jeszcze tam sezon, może jak raz na dobre odpali.

1

Barca nieżle w podaniach wyszła ;)

1

Grzmot ma pichichi a Leo za to jest lepszym asystentem, umie lepiej dograć i oo :P

0

Wszystkie formacje sa mocne, ale atak za to słabiutki.

6

Nie podobają mi się te czarne końcówki rękawów.

0

Generał by tego nie zrobił, napewno nie on.

4

Tylko że coś bardzo kiepsko to idzie od dłuższego czasu i porozumienia jak nie było tak nie ma.

0

Zabójcze trio, następny sezon zapowiada sie równie dobry tym bardziej że Suarez będzie grał od początku :)

1

Leo jakie spojrzenie w samochodzie :D

3

Benitez w Realu :D Czyli sezon 15/16 dla Barcy w lidze :P Powinni zostawić Carlo a nie wywalać po jednym sezonie, miał dobry sezon a przecież najlepszym zdarza się odpadać.

0

Powinien juz przyjąć ta ofertę bo jesli to prawda to zła nie jest. Pora kończyć tą telenowele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?