Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hehe no z tym że gra dla siebie a nie dla drużyny jest podobny do Ronaldo ;P
2
Zdjęcie wszystko mówi co mu chcę zakomunikowac Emery ;) No ale cóz jeśli będzie takim samolubem na boisku to czego on się spodziewał że będzie grał mecz za meczem?
4
Ohoho zaszaleli, na takie warunki Barca nie powinna sie zgadzać. Jest dobry ale nie na taka pensję cos im sie pomyliło.
0
Ciekawe czy Mats będzie podstawowym bramkarzem w przyszłym sezonie w lidze czy tez ponownie Claudio? Moim zdaniem rolę przejmie juz Niemiec.
0
Właśnie mówiłem to juz ostatnio że jej nawet nie zamierzam kupić.
5
Pokazali klase nie ma co. Jedno wielkie bagno ta cała fifa.
4
To jest przemoc? Powinni gwizdać ile wlezie!
10
Grac na własnym stadionie i trzeba byc w roli gościa to jest to :D
1
Skoro Roni tak mówi to musi byc dobry pomysł. Szkoda że on juz nie może zagrać dla Barcy, namieszał by jeszcze konkretnie :)
3
Hah dobre sobie, ale żałośnie zachowuje się firma Nike.
0
Jak taki problem to bez koszulek niech graja heh byle nasi wygrali ;)
0
Szkoda że nie udało się przekroczyć granicy 100 pkt, ale jest i tak super bo Barca jest Mistrzem :)
5
Benitez żegna sie z Napoli a za rok pożegna się z Realem :D
0
Dobrze byłoby gdyby Luis zagrał w finale ale jeśli ma ryzykowac głebszą kontuzją to lepiej dmuchac na zimne.
0
A no tak zapierdzieli gola z przewrotki i ucieszy Wszystkich heh :)
0
Wszystkie oprócz ataku :D To miałem na mysli :D
0
No tak zgadza sie ;)
1
Oby udało mu się wrócic na czas, jest Barcelonie bardzo potrzebny.
0
Kolejna saga się zapowiada z udziałem Pogby ;D
0
Niech pogra jeszcze tam sezon, może jak raz na dobre odpali.
1
Barca nieżle w podaniach wyszła ;)
1
Grzmot ma pichichi a Leo za to jest lepszym asystentem, umie lepiej dograć i oo :P
0
Wszystkie formacje sa mocne, ale atak za to słabiutki.
6
Nie podobają mi się te czarne końcówki rękawów.
0
Generał by tego nie zrobił, napewno nie on.
4
Tylko że coś bardzo kiepsko to idzie od dłuższego czasu i porozumienia jak nie było tak nie ma.
0
Zabójcze trio, następny sezon zapowiada sie równie dobry tym bardziej że Suarez będzie grał od początku :)
1
Leo jakie spojrzenie w samochodzie :D
3
Benitez w Realu :D Czyli sezon 15/16 dla Barcy w lidze :P Powinni zostawić Carlo a nie wywalać po jednym sezonie, miał dobry sezon a przecież najlepszym zdarza się odpadać.
0
Powinien juz przyjąć ta ofertę bo jesli to prawda to zła nie jest. Pora kończyć tą telenowele.