0

Hahaha juz leży bekaaaaaaaaaaa

0

Kto gra kursy @ 1,18 ?

0

Teraz będzie kurna obrona Częstochowy..

3

Ale pitolicie Barca i ustawiony mecz :D

0

I dupa! 2-2 ! ;/

0

Bo mowił ze penalty ;p

0

uffff wolny jednak komentator gadał ze karny

0

Karny dla Deportivo hahahahah żal

0

Pięknie Masip!

2

Kurcze ładnie wsadził, 2-1

5

Douglas wchodzi :D Brawo Verma dobry mecz :)

5

Jest ! Leo Messi 2-0 ! :)

0

Hehe Xavi sam sie dziwi strzał wysoko w trybuny a tu całe Camp Nou oklaski :P

10

Przejmujesz się az tak tym? :D

0

Ja oglądam Wszystkich zawodników Barcy :)

1

Liczę że w drugiej zagra Douglas lub Montoya choc mogliby we dwóch jeden na prawej drugi lewej ale nie ma co kombinować, i Munir ;)

0

Super czyta się takie wypowiedzi:) Generał zasłużył na ZP ale czasu już cofnąc nie mozna.. :/

0

Nie ma co sie wysilac, są dwa finały przed nimi :)

9

Ja pitole ale autobus :D

1

tak ;)

0

Pokaze Ci jak wróce od nich z szatni :D

2

Dobrze nawet, tak Mathie na lewej ;)

7

Goniłbym je kurna cała noc po tym Camp Nou :D

15

Poszedłbym z nimi na tych noszach gdzies do szatni :D

0

Vermaelen próbował swoich sił :D

2

Ładnie Neymar próba :)

0

Messi ;)

0

Rafa jest świetny!

0

Matko Pedro jak to nie wpadło!

0

Mnie sie wydawało ze był spalony..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?