5

Zajebiście tak poczytac o dawnych latach Barcy i o Generale jak przebiegała jego kariera. Dziekuję Ci Xavi że mogę Cię oglądać odkąd kibicuje FCB. Wróc do nas szybko Mistrzu!

2

Samper i Grimaldo to moga być znakomite tyły bramki.

4

Hahah niezle sie napierdzielił Piket :D

11

Mam nadzieję że w tym meczu zadebiutuje Vermaelen, i rezerwowi dostana szansę. A dziś trzeba kibicować Barcelonie B oby wygrali !!!

1

I super bo najlepsze :)

5

Hah dla Ronaldo tytuł pichichi zastępuje wszystkie pozostałe trofea :D

0

Jakos mnie to wcale nic a nic nie dziwi ;P

0

Robił w tym fachu więc i na tym sie dobrze znał sprowadzając ich do klubu ;)

3

No tak ale pózniej już go nie będzie a to smutne.

16

Piękny obrazek jak Tarzan odbiera puchar, szkoda że juz tak nie będzie :/

1

No debiut mało wymarzony ale może następny sezon będzie miał lepszy.

0

Bilans bardzo dobry, ale nie lubię gdy sędzia pochodzi z Madrytu.

1

Ehh najpierw Puyol teraz Generał :( Barca bez nich to nie będzie juz to samo..

1

Mylisz się i to bardzo, Leo ma 3 żółte kartki w lidze a 5 ogolnie we wszystkich rozgrywkach.. na drugi raz dobrze popatrz.

0

Ja tam nie jadłem nigdy prawdziwego kebaba :D No chyba że kebab box :D

1

Spoczko rozumiem Cie ;)

0

A no powiem wtorek mamy :P

42

Portugalczyk może uznać to za nagrodę pocieszenia, chociaż my mamy wrażenie, że radość będzie podobna jak trofeum drużynowe.
Haha dobre to :D Ale sama prawda xd
Świetne sa te podsumowania! ;)

0

To co może lepszy Undiano? ;D Chyba nie ;D tylko tyle że on i tak nie może ;P

18

Nie lubię turków bo przeciągaja za długo mecz ;D

8

Bayern i Chelsea po tym jak zostali mistrzami ładnie dają bukom zarobić.

0

Dokładnie niech kończy karierę w Barcelonie!

3

Xavi prosze zostan jeszcze, olej kasę to nie najważniejsze w życiu..

0

Narazie jest dobrze, zobaczymy jak to będzie dalej i czy uda się zdobyć jeszcze cos w tym sezonie.

3


Ale się nasi bawili! Niezle im szatnie urządzili hahaha maja pamiątkę :D

0

I świetnie trzeba świętować ;)

1

Opłaciło się zdobyć majstra ;P

0

Świetny tekst wszystko dobrze ukazujący. Mnie najbardziej cieszy poprawa stałych fragmentów gry :)

0

Ale to oni biegali po boisku i wylewali z siebie poty :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?