Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie sądzicie że słabo gramy? :D
0
Te Undiano tylko sprawiedliwie.
3
Panu już podziękujemy.
1
Szkoda tylko że dopiero teraz złapali taka fajną formę i w Eurolidze sie nie powiodło..
1
Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało z przodu z Pedro bez naszego pełnego tridente. Poza tym skład dobry, zdobyc 3 pkt i świętowac Mistrzostwo! Vamos!
5
Bardzo dobry pomysł.
2
Mecz o mistrza a Ty nie oglądasz? :D Ja bym tak nie mógł gdybym miał wybierać to tylko Barca ;)
1
Ja nie wklejam żadnych komentarzy, nie odwiedzam ich strony, nie oglądam ich spotkań bo mnie nie interesuje ten klub.
0
Zobaczymy jak to będzie około 21 :)
5
Z Deportivo powinno być na zero z tyłu ;)
1
To widać mamy takie samo zdanie na ten temat ;)
1
No cóz "szmatę" też trzeba umiec strzelic hehe bo jak czasem sie ogląda powtórki to do pustej nie trafiają :)
0
Hahah no napewno sraju baju, na ten moment najlepsza liga jest La Liga, BPL to była najmocniejsza ale kilka lat temu.
0
Ten Morata to będzie super napadzior jak tak dalej będzie grał.
3
No własnie zgadza się hymn słychac jak zaśpiewaja i czasem cos tam na bębnach przywalą i to tyle..
0
A ja mam nadzieję że Twoje Atletico dostanie kolejna lekcję gry i Barca będzie świętowac Mistrzostwo.
0
Damy radę i to będzie piękny wieczór! :)
0
Chciałbym być właścicielem takiego hotelu :D codziennie imprezki :D
2
Na innych stadionach np. w Niemczech, Anglii, czy tez Hiszpania to kibice potrafia zrobic kapitalny doping a na Camp Nou to jest bardzo słabo.. jedynie słyszałem super doping grupy kibiców którzy byli z Barcą na wyjezdzie w City, tak powinno być ciągle na Camp Nou a nie pikniki i tylko jak gola strzeli Barca to wtedy radość.
0
Ale ta kolejka zapowiada się niesamowicie emocjonująca, większosc jeszcze o cos gra.
1
Noo nareszcie jakis news :) Jutro czuje będzie ostre chlanie około 21 :D
0
Tak, dam z własnej kieszeni dla Barcy masz coś do tego?
3
Ja się dziś napiję i nie muszę mieć wspólników :D
0
No to sobie wymyślili :D
2
"Prezydent spotkał się z nami, aby wspierać drużynę na tej ostatniej prostej".
Taa chyba żeby sie podlizac jaki on to jest kochany prezydent...
0
Już ostatnio jeden się wypowiadał że nie boja się naszego trio i dostali baty bodajże 3 tyg temu.
2
I to jest bardzo dobra opcja, wygrac na koniec jeszcze z Deportivo i balanga pełna para :)
0
Cisza cisza o nim a tu nagle taki news. Szczerze to nwm na co go stać nie oglądam spotkan Borussi więc sie nie będę wypowiadał.
4
Haha Real juz planuje zakupy :D prawda jest taka że kogo by nie kupili i tak wielkie zero wygrają :D
0
Świetna wiadomość że El Pistolero będzie gotów :)