0

Nie sądzicie że słabo gramy? :D

0

Te Undiano tylko sprawiedliwie.

3

Panu już podziękujemy.

1

Szkoda tylko że dopiero teraz złapali taka fajną formę i w Eurolidze sie nie powiodło..

1

Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało z przodu z Pedro bez naszego pełnego tridente. Poza tym skład dobry, zdobyc 3 pkt i świętowac Mistrzostwo! Vamos!

5

Bardzo dobry pomysł.

2

Mecz o mistrza a Ty nie oglądasz? :D Ja bym tak nie mógł gdybym miał wybierać to tylko Barca ;)

1

Ja nie wklejam żadnych komentarzy, nie odwiedzam ich strony, nie oglądam ich spotkań bo mnie nie interesuje ten klub.

0

Zobaczymy jak to będzie około 21 :)

5

Z Deportivo powinno być na zero z tyłu ;)

1

To widać mamy takie samo zdanie na ten temat ;)

1

No cóz "szmatę" też trzeba umiec strzelic hehe bo jak czasem sie ogląda powtórki to do pustej nie trafiają :)

0

Hahah no napewno sraju baju, na ten moment najlepsza liga jest La Liga, BPL to była najmocniejsza ale kilka lat temu.

0

Ten Morata to będzie super napadzior jak tak dalej będzie grał.

3

No własnie zgadza się hymn słychac jak zaśpiewaja i czasem cos tam na bębnach przywalą i to tyle..

0

A ja mam nadzieję że Twoje Atletico dostanie kolejna lekcję gry i Barca będzie świętowac Mistrzostwo.

0

Damy radę i to będzie piękny wieczór! :)

0

Chciałbym być właścicielem takiego hotelu :D codziennie imprezki :D

2

Na innych stadionach np. w Niemczech, Anglii, czy tez Hiszpania to kibice potrafia zrobic kapitalny doping a na Camp Nou to jest bardzo słabo.. jedynie słyszałem super doping grupy kibiców którzy byli z Barcą na wyjezdzie w City, tak powinno być ciągle na Camp Nou a nie pikniki i tylko jak gola strzeli Barca to wtedy radość.

0

Ale ta kolejka zapowiada się niesamowicie emocjonująca, większosc jeszcze o cos gra.

1

Noo nareszcie jakis news :) Jutro czuje będzie ostre chlanie około 21 :D

0

Tak, dam z własnej kieszeni dla Barcy masz coś do tego?

3

Ja się dziś napiję i nie muszę mieć wspólników :D

0

No to sobie wymyślili :D

2

"Prezydent spotkał się z nami, aby wspierać drużynę na tej ostatniej prostej".

Taa chyba żeby sie podlizac jaki on to jest kochany prezydent...

0

Już ostatnio jeden się wypowiadał że nie boja się naszego trio i dostali baty bodajże 3 tyg temu.

2

I to jest bardzo dobra opcja, wygrac na koniec jeszcze z Deportivo i balanga pełna para :)

0

Cisza cisza o nim a tu nagle taki news. Szczerze to nwm na co go stać nie oglądam spotkan Borussi więc sie nie będę wypowiadał.

4

Haha Real juz planuje zakupy :D prawda jest taka że kogo by nie kupili i tak wielkie zero wygrają :D

0

Świetna wiadomość że El Pistolero będzie gotów :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?