1

No to juz wiemy że super-rezerwowy zostaje. Kovacicia pamiętam jedynie z Dinama jak mecze oglądałem był świetny, a teraz nie oglądam spotkań Interu. Ale myśle ze byłby to dobry ruch.

2

Oby udało sie naszym juz wygrac ligę w meczu z Atletico :)

3

Pedro walnie gola z przewrotki i będzie git :D A Suarez niech szybko wraca do pełnej dyspozycji :)

2

Dokładnie masz całkowita rację, od kiedy na rynek wkroczyli araby to zaczęła się ta cała chora polityka transferowa.

4

Aaa no fakt dzięki zapomniałem! ;)

2

No ja Cię rozumiem, ale samo to właśnie że kupili go za 100 mln to jest chore. Ale co mnie to niech robia sobie co chcą ;)

0

Haha dobre sobie nie popisał się swoja wypowiedzią :D

0

Juninho i te jego wolne to było coś potrafił huknąć z kopyta ;) Co do Pogby też bym go chciał ale jak maja dać za niego 80-90 mln to sorry ale odpada ;P

6

No jak uda się zdobyć tryplet to Leo napewno będzie miał ZP a jeszcze coś napewno strzeli, bo jak dadzą ją Ronaldo to śmiech na sali (tylko niby za co?)

1

Dobrze to rozegrali :D

0

Mats i Suarez zasłużenie takie oceny :)

3

Kurcze oby El Pistolero mógł zagrać w tak ważnym meczu.

3

Co do Ronaldinho to ma całkowita rację ;)

1

Bardzo dobrze opisana sytuacja z Morata. Najpierw go nie chcieli a pózniej takie coś , no sorry ale żałosne zachowanie klubu.

0

Noo to ładnie Enrique sobie na to zapracował trzeba przyznac szczególnie po tak trudnym okresie w styczniu ;)

0

Artykuł krótki ale na temat! ;)

0

O mama mia tylko nie on jak ja gościa nie lubię..

0

Musimy wygrać z nimi, to będzie piękne jak wszystkich mistrzów pokonamy i dodatkowo zdobędziemy LM :)

2

Wszystkie artykuły o Realu tam jest naprawde gorąco :D
110 mln za Bale, we łbach się na tym świecie przewraca...

3

Niech ida obaj do pierdla. A ludzie jak beda głosować na Bartoemu to będzie beka.

2

Ale będzie piekny finał :) Fajny tekst z wszystkimi statystykami :)

0

Łatwo nie będzie w Finale, ale Barca napewno tego nie spitoli i wygra :)

0

Bardzo dobrze że to Morata im wsadził w obu spotkaniach bramki.

0

No i to jest bardzo dobra wiadomość!

1

10

Jutro news będzie:
Alvaro Morata ponownie w Realu?
Perez nie zaprzecza :D

9

Jest zajebiście nic tak nie cieszy jak fakt że Real kończy sezon z niczym :D A drugie to że gramy z Juve lepsze to niz kolejne GD, coś nowego sie przyda :)

0

Yeaaaa tak jest liczyłem na Juve i nie zawiedli :D

1

Koniec brawo Juve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

W tym momencie Real ma awans tak ? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?