0

5 min doliczył powaliło ich

2

No tak Pedro jest ważny tylko że pewnie odejdzie. Bayern ma doła widać, lepiej dla Barcy przed rewanżem :)

17

Jeśli tylko Valencia da radę to utrzymac to Barca powinna miec mistrza! :)

0

Brawo Valencia za prowadzenie!! Utrzymajcie to prosze!! :)

17

Neymar jak sie rozkręci na dobre to będzie maszynką do zbobywania bramek :)

1

Gol miód malina! Brawo Pedro! :)

0

Świetnie Neymar, jak tak dalej pojdzie to ładny wynik strzelecki w Barcelonie osiągnie :)

0

Bo dla Leo liczy sie dobro zespołu a nie rekordy indiwidualne :)

0

Nowy kontrakt z Qatar? Stanowczo NIE.

1

Mamy to sa 3 pkt i udany rewanż! VeB! :)

27

Ludzie dajcie spokoj Messiemu, nie zawsze może sadzić po golu on jest tylko człowiekiem.

2

Pedroo superrezerwowy! :)

0

Pedro co za gol z przewrotki o ja prd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3

Ten bramkarz to dziś zaczarowany

0

My to sobie i tak mozemy mowic nikt nas nie posłucha ;P

0

Kurdeee szkoda że Vermaelen nie zadebiutuje nadal :/

2

On jest kosmitą.

5

On nie jest robotem.

0

Skoro juz Bartra zszedł i na jego miejsce Mascherano to Vermaelen juz nie wejdzie ehh szkoda :/

0

Hahahahah dobre :D

0

Bartra??? niedosc ze mało gra to jeszcze jego zmienia...

1

Jest Neymar !!!!!!!!!!!!!!

0

Komentarz usunięty

0

Ten bramkarz to nawiedzony jakis...

1

W drugiej Barca ich pogoni!

6

Hahahahah beka sedzia zaliczył glebe lol :D

4

Skubany Neymar :D

0

Neymar jak opanował piłke.. :)

0

Jak pech to pech...

1

Suarez ja pitole.... why??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?