Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
5 min doliczył powaliło ich
2
No tak Pedro jest ważny tylko że pewnie odejdzie. Bayern ma doła widać, lepiej dla Barcy przed rewanżem :)
17
Jeśli tylko Valencia da radę to utrzymac to Barca powinna miec mistrza! :)
0
Brawo Valencia za prowadzenie!! Utrzymajcie to prosze!! :)
17
Neymar jak sie rozkręci na dobre to będzie maszynką do zbobywania bramek :)
1
Gol miód malina! Brawo Pedro! :)
0
Świetnie Neymar, jak tak dalej pojdzie to ładny wynik strzelecki w Barcelonie osiągnie :)
0
Bo dla Leo liczy sie dobro zespołu a nie rekordy indiwidualne :)
0
Nowy kontrakt z Qatar? Stanowczo NIE.
1
Mamy to sa 3 pkt i udany rewanż! VeB! :)
27
Ludzie dajcie spokoj Messiemu, nie zawsze może sadzić po golu on jest tylko człowiekiem.
2
Pedroo superrezerwowy! :)
0
Pedro co za gol z przewrotki o ja prd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3
Ten bramkarz to dziś zaczarowany
0
My to sobie i tak mozemy mowic nikt nas nie posłucha ;P
0
Kurdeee szkoda że Vermaelen nie zadebiutuje nadal :/
2
On jest kosmitą.
5
On nie jest robotem.
0
Skoro juz Bartra zszedł i na jego miejsce Mascherano to Vermaelen juz nie wejdzie ehh szkoda :/
0
Hahahahah dobre :D
0
Bartra??? niedosc ze mało gra to jeszcze jego zmienia...
1
Jest Neymar !!!!!!!!!!!!!!
0
Komentarz usunięty
0
Ten bramkarz to nawiedzony jakis...
1
W drugiej Barca ich pogoni!
6
Hahahahah beka sedzia zaliczył glebe lol :D
4
Skubany Neymar :D
0
Neymar jak opanował piłke.. :)
0
Jak pech to pech...
1
Suarez ja pitole.... why??