Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie dobrze mówisz.
3
Noo to jutro kolejna nadzieja na to że to właśnie Valencia zatrzyma Real, oby sie kurcze udało.
2
Artykuły o Messim bym mógł czytać non stop, są wręcz fenomenalne!
1
Atomowa pchła jest niesamowity, robi na boisku co chce i wkręca obronców w ziemie, najlepszy piłkarz świata. Respect Leo.
0
Nie, tak mi do głowy na szybko wpadło :P
9
Nad tym bandażem Luisa tez się zastanawiałem czasem po co mu to :P
Łoo ludzie 2 tys euro na miecha na fryzure.. to ja bym miał na 2 lata to hahah :D
26
Oby udało sie Juve awansowac do finału, no i oczywiście nam :)
2
Jak zawsze miło się czyta takie podsumowanie :)
0
Mysle że zaliczy debiut :)
0
Z tym że to może trwac do ostatniej kolejki ligowej ;)
36
Czekam ciągle na debiut Vermaelena :)
2
Hahaha zajebiste to jest :D
Co znaczy Visca El Barca? Chciałbys wiedzieć i sam sprawdza w google :D
0
Takie zycie, taka piłka ;]
0
Bernat dobrze powiedział :D
1
Pięknie opisała redakcja kolor zielony :)
9
Nasza Wielki Kosmita!
Takie miny miał Pep po bramkach Messiego ;)
2
Jeśli zagraja tak jak wczoraj to będa go miec ;] 3-0 to bardzo dobry wynik i spokój na rewanż ;] Barca to nie Porto i nie da sobie wbic 5 bramek w pierwszej połowie ;]
1
Wczoraj Ivan ładnie śmignął prawą stroną w pierwszej połowie :)
0
Nawet bez strzelonej bramki będziemy miec sporą przewage od początku meczu.
1
Jak czytam o Messim to mnie cary przechodzą! :) Haha Morata strzelił brame Realowi i juz zainteresowani by wrócił, żal :)
0
No to sie porobiło :D
0
Nie tak sobie pewnie Pep wyobrażał powrót na Camp Nou, ale cóż to w końcu Barca wiedział co się może świecic ;)
4
Redakcja wie dobrze co na czarno dac :D
5
Owszem przyznaje sie byłem wkurzony po tym co robił i tego chciałem, narazie od tej pory ani go nie chwale nie nie narzekam, poczekam do końca sezonu i wtedy sie wypowiem po tym co osiągnie z zespołem ;)
2
Bayern w życiu nie odrobi strat, nie z Barcą w takiej formie. Trzeba tylko dopilnowac wszystkiego w rewanżu i po 90 minutach świętowac wielki awans do finału w Berlinie :)
3
https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11209658_1014331458586448_9177224985111128519_n.jpg?oh=9ac8f7b5100737d704d3250a53e849f2&oe=55C62136
Zdjęcie mistrzów!!! :)
5
Druga brama Messiego cudo i to jak objechał ich a potem kapitalny lobik :) Brak słów by opisac Leo niesamowity człowiek :)
0
Barca spokojnie ma finał w kieszeni w rewanżu jesli tylko zagraja tak jak dzis, im by nawet Robben, Ribery i Alaba nie pomogli :)
17
Messi nie pozwala na to by jakis rekord nie należał do niego hehe :)
3
Piękna pamiątka dla Messiego :)