0

Dokładnie dobrze mówisz.

3

Noo to jutro kolejna nadzieja na to że to właśnie Valencia zatrzyma Real, oby sie kurcze udało.

2

Artykuły o Messim bym mógł czytać non stop, są wręcz fenomenalne!

1

Atomowa pchła jest niesamowity, robi na boisku co chce i wkręca obronców w ziemie, najlepszy piłkarz świata. Respect Leo.

0

Nie, tak mi do głowy na szybko wpadło :P

9

Nad tym bandażem Luisa tez się zastanawiałem czasem po co mu to :P
Łoo ludzie 2 tys euro na miecha na fryzure.. to ja bym miał na 2 lata to hahah :D

26

Oby udało sie Juve awansowac do finału, no i oczywiście nam :)

2

Jak zawsze miło się czyta takie podsumowanie :)

0

Mysle że zaliczy debiut :)

0

Z tym że to może trwac do ostatniej kolejki ligowej ;)

36

Czekam ciągle na debiut Vermaelena :)

2

Hahaha zajebiste to jest :D
Co znaczy Visca El Barca? Chciałbys wiedzieć i sam sprawdza w google :D

0

Takie zycie, taka piłka ;]

0

Bernat dobrze powiedział :D

1

Pięknie opisała redakcja kolor zielony :)

9

Nasza Wielki Kosmita!
Takie miny miał Pep po bramkach Messiego ;)

2

Jeśli zagraja tak jak wczoraj to będa go miec ;] 3-0 to bardzo dobry wynik i spokój na rewanż ;] Barca to nie Porto i nie da sobie wbic 5 bramek w pierwszej połowie ;]

1

Wczoraj Ivan ładnie śmignął prawą stroną w pierwszej połowie :)

0

Nawet bez strzelonej bramki będziemy miec sporą przewage od początku meczu.

1

Jak czytam o Messim to mnie cary przechodzą! :) Haha Morata strzelił brame Realowi i juz zainteresowani by wrócił, żal :)

0

No to sie porobiło :D

0

Nie tak sobie pewnie Pep wyobrażał powrót na Camp Nou, ale cóż to w końcu Barca wiedział co się może świecic ;)

4

Redakcja wie dobrze co na czarno dac :D

5

Owszem przyznaje sie byłem wkurzony po tym co robił i tego chciałem, narazie od tej pory ani go nie chwale nie nie narzekam, poczekam do końca sezonu i wtedy sie wypowiem po tym co osiągnie z zespołem ;)

2

Bayern w życiu nie odrobi strat, nie z Barcą w takiej formie. Trzeba tylko dopilnowac wszystkiego w rewanżu i po 90 minutach świętowac wielki awans do finału w Berlinie :)

5

Druga brama Messiego cudo i to jak objechał ich a potem kapitalny lobik :) Brak słów by opisac Leo niesamowity człowiek :)

0

Barca spokojnie ma finał w kieszeni w rewanżu jesli tylko zagraja tak jak dzis, im by nawet Robben, Ribery i Alaba nie pomogli :)

17

Messi nie pozwala na to by jakis rekord nie należał do niego hehe :)

3

Piękna pamiątka dla Messiego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?