Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cieszę się że Ci ten pomysł odpowiada ;) No pasuje coś pomyslec :)
1
Ze strajkiem akurat się zgadzam, niech to kończa i niech liga się zakonczy tak jak ma być łącznie z PK.
9
Jeszcze tylko niech Juve awansuje do Finału eliminując Real i będzie elegancko! :P
3
Kto wie jak to może wpłynąć na Bayern, moga być totalnie w dołku lub tez rozegrac wilki mecz. Trzeba uważać w rewanżu.
0
Eee co Ty to bym więcej na paliwo wydał a na wóde co mi zostanie :D
0
Dokładnie Podkarpackie najlepiej :P
1
No w sumie daleko nie ma z Mielca :D
0
Hmm no pasowałoby ustalic miejsce gdyby zebrało sie więcej osob by kazdy miał jak najbliżej :)
0
Hahahhaha tos dowalił :D
0
Nie teraz :D w najbliższym czasie sie spisać :D wczoraj wygrana z Siarką :D
5
Panie i Panowie dawac zrobimy jakis zlot kibiców Barcy, będzie mozna pogadac o naszym kochanym klubie, napić sie browarka, ognisko :) Byłby ktos na takie cos chętny ? ;)
0
To wpadaj :D
0
Coś pięknego! Leoooooooooo !
0
To wpadaj na Mielec ja mieszkam 4 km od Mielca :D
0
A skąd jesteś ?:D jak blisko to pisz na pw :D
0
Troszkę daleko :(
0
To zdjęcie Leo wstawił wczoraj jak oglądał mecz River Plate-Boca a to ktos przerobił...
0
Ludzie :D Kto jest z Podkarpacia okolice Mielca lub sam Mielec to pisac bo mam ochotę się z kibicem Barcy napić :D Pisać jak ktoś chętny :P
1
Niczym w Rugby :D
http://i.iplsc.com/cristiano-ronaldo-w-walce-o-pilke-pod-bramka-valencii/00047I9YR6KFEPCM-C116-F4.jpg
0
No ja spotkan Realu nie oglądam, dzis tak na ostatnie minuty włączyłem i oczy przecierałem jak zobaczyłem 5 min przy 2-2...
28
Najważniejsze że Barca zdołała wygrac 2-0 i zdobyła jakże bardzo ważne 3 pkt na wage Mistrzostwa :)
1
Barca Barca Barca mistrzem !!!!!! :)
2
Yeaaaaaaaa mamy to !!!!!!!! :)
0
Koniec !!!!!!!!!!!!!!!!
0
Hahahaha żal wolny
2
Ja prd nie ma gola !!!!!!!!!!!
0
5 min doliczył powaliło ich
2
No tak Pedro jest ważny tylko że pewnie odejdzie. Bayern ma doła widać, lepiej dla Barcy przed rewanżem :)
17
Jeśli tylko Valencia da radę to utrzymac to Barca powinna miec mistrza! :)
0
Brawo Valencia za prowadzenie!! Utrzymajcie to prosze!! :)