0

Dokładnie tak samo pisałem już o tym że mecze z Realem na porządku dziennym a z Juve to coś nowego ;)

0

No trzeba je zdobyć :)

2

No tak, Leo zaczyna kazda akcje ;)

0

Heh o prosze kogo ja tu widze :) no ale jeszcze są finały które trzeba wygrać pózniej ocenie go :)

5

Wczoraj jak Bayern strzelił na 1-0 to trochę sie dygałem po tym jak widziałem co grają, ostro atakowali ale na szczęscie geniusz Suareza i skutecznosc Neymara szybko rozwiały moje obawy :)

20

Mimo wszystko czy to z Juve czy z Realem łatwo nie będzie o wygranie finału.

0

Nie, ja tam wole aby wszystko dokończyło się tak jak być powinno a nie jakieś głupie strajki i mozliwe zawieszenie kolejek.

2

Takie się właśnie kończy cwaniakowanie przed meczem z Barcą :)

3

Argentyna ma o wiele lepszy skład, a atak to już miazga.

0

Mam nadzieję że po tym terminie ostatni raz zobaczę tego Pana jako prezydenta Barcelony.

9

Takie wypowiedzi się ceni :)

0

Trzeba wygrac te finały jeszcze by zebrać owoce ;)

15

Kolor zielony mnie najbardziej cieszy :) Tymi interwencjami Mats pokazał na co go stać :)

4

Oby Juve dziś dało radę i awansowało do finału. Mats wczoraj rozegrał w bramce mecz życia w Barcelonie. Oby od nowego sezonu juz bronił w lidze, niesamowity potencjał :) Lecz Claudio też spisuje się zajebiście :)

7

Zajebiście wygląda to jak Barca zdobywa bramke a po niej Szef biegnie do linii do Enrique i ten przekazuje mu wskazówki :) Oby był kapitanem w przyszłosci nadaje się jak mało kto :)

2

No kusi kusi, ale odpadnięcie Realu z Juve też jest dobrą sprawą :) Ale z kim zagramy tego się dowiemy dzis wieczorem :) Osobiście liczę na Juve bo to byłoby coś nowego bo mecze z Realem to na porządku dziennym w lidze ;)

0

Szkoda mi bardzo Pepa szczegolnie jak go pokazywali gdy nasi strzelali bramki, ale cóż taki juz jest ten sport :)

7

Kto by pomyślał że Enrique po tym wszystkim co się działo w połowie sezonu zdoła wykonac tak zajebistą pracę z zespołem :)

2

Pewnie pójdą migiem :)

29

Mało wazne z kim, ważne jest to aby go wygrać! :)
Dobra a teraz tak na serio:
Alaba gdzie te Twoje 4-0 i że zagrasz w Finale?? :)

0

Nie zapominajmy o El Pistolero bo to jego podania były decydujące że Neymar zdobył 2 bramki :) Brawa dla obu Panów :)

0

To jak Mats wybronił piłkę zmierzającą w samo okienko to stadiony świata! Mats to bardzo długa przyszłość Barcelony!

51

Wykonał dziś niesamowita robotę na boisku. Brawo El Pistolero!

1

Ale tak jak czułem że będzie cięzko w Monachium. Dobrze ze padła szybka odpowiedz ze strony Barcy na 1-1 bo kto wie jakby to sie skonczyło.Szkoda że Neymar nie strzelał tego w końcówce. Ale trzeba się cieszyc jest upragniony Finał!! :)

2

Jest mamy to!! Było cięzko ale udało się ! Finał!! Veb!!!!!

0

Jazda jazda po awans! VeB!

6

Dobra spadam na TV miłego meczu Wszystkim :) Vamos po awans! :)

2

237 :P :)

2

Juz wiemy o tym :D ale moze komus sie przyda info :P

1

Zgadza się jest na ZDF 237 o godz. 20:25 Uefa Champions League :D zajebiscie lepsze to niz scinka na necie i tylko marnowanie meczu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?