Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Noo będzie cięzko ale tak jak mówisz na wszystko przychodzi czas..
5
To wcale nie będzie taki łatwy Finał jak sie wydaje, Juve pokazało juz że potrafia grać dobrą piłkę. Oby słowa Christo były prawdą :)
0
To będzie bardzo smutny widok że Generał juz nie zagra w Barcelonie i odejdzie :(
1
Życzę mu i wszystkim graczom Barcy wygrania PK i LM a samemu Leo aby zdobył swoje upragnione MŚ z Argentyną bo na to zasłużył :)
7
Jak Bartra odejdzie to będzie straszna lipa, przecież on zasługuje na pierwszy skład by grać :/ Nie rozumiem czemu tak mało szans dostaje..
1
Ja pierdziele ale zajebista chciałbym mieć taką coś niesamowitego! :)
1
A ja juz miałem pisać co z tym przeglądem prasy.. a on mi sie schował i dopiero teraz znalazłem :D A od samego rana patrzyłem :P
„Gerard Piqué przejął autobus na lotnisku i starał się go prowadzić”.
Hah to mnie rozbawiło :D
1
Co tam oceny ważne że jest to drużyna mistrzowska :)
0
Młody jest, da rade jeszcze ma czas ;)
5
Zajebiście tak poczytac o dawnych latach Barcy i o Generale jak przebiegała jego kariera. Dziekuję Ci Xavi że mogę Cię oglądać odkąd kibicuje FCB. Wróc do nas szybko Mistrzu!
2
Samper i Grimaldo to moga być znakomite tyły bramki.
4
Hahah niezle sie napierdzielił Piket :D
11
Mam nadzieję że w tym meczu zadebiutuje Vermaelen, i rezerwowi dostana szansę. A dziś trzeba kibicować Barcelonie B oby wygrali !!!
1
I super bo najlepsze :)
5
Hah dla Ronaldo tytuł pichichi zastępuje wszystkie pozostałe trofea :D
0
Jakos mnie to wcale nic a nic nie dziwi ;P
0
Robił w tym fachu więc i na tym sie dobrze znał sprowadzając ich do klubu ;)
3
No tak ale pózniej już go nie będzie a to smutne.
16
Piękny obrazek jak Tarzan odbiera puchar, szkoda że juz tak nie będzie :/
1
No debiut mało wymarzony ale może następny sezon będzie miał lepszy.
0
Bilans bardzo dobry, ale nie lubię gdy sędzia pochodzi z Madrytu.
1
Ehh najpierw Puyol teraz Generał :( Barca bez nich to nie będzie juz to samo..
1
Mylisz się i to bardzo, Leo ma 3 żółte kartki w lidze a 5 ogolnie we wszystkich rozgrywkach.. na drugi raz dobrze popatrz.
0
Ja tam nie jadłem nigdy prawdziwego kebaba :D No chyba że kebab box :D
1
Spoczko rozumiem Cie ;)
0
A no powiem wtorek mamy :P
42
Portugalczyk może uznać to za nagrodę pocieszenia, chociaż my mamy wrażenie, że radość będzie podobna jak trofeum drużynowe.
Haha dobre to :D Ale sama prawda xd
Świetne sa te podsumowania! ;)
0
To co może lepszy Undiano? ;D Chyba nie ;D tylko tyle że on i tak nie może ;P
18
Nie lubię turków bo przeciągaja za długo mecz ;D
8
Bayern i Chelsea po tym jak zostali mistrzami ładnie dają bukom zarobić.