0

Ciekawe kto idzie na pierwsze starcie z Barcą :)

0

No to wpadnie im dodatkowo troche grosza do portfela ;) Tez bym tak chciał ;)

5

Hah z ta szafką to niezle pojechał :D

0

Pique jakąś nową forme zdobywania goli chyba ćwiczy :D

2

Nie ma za co czekam na kolejne teksty :)
Powiem Ci że jak dla mnie to wszystko fajnie wygląda, fajnie że sie poświecasz dla takich rzeczy, a jesli chodzi o sposób tłumaczenia to to jest OK :)

0

Powiem Ci tyle: Nara ;]

2

Dlatego mówię takie coś ;)

1

Haha śmieszny jestes wiesz? :) Gdzies Ty to wygrzebał, brak Ci zajęcia widać. Zajmij się sobą i swoja pisownią.

1

Bo takie rzeczy potrafi tylko kosmita :)

3

No to jest świetny tekst :) Fajnie sie go czyta z zaciekawieniem :)
Piqué pikującego rywalom pod nogi. - hehe dobre to :D

28

Real zatrudnił jeszcze gorszego trenera niż Ancelotti :D

2

Nie sądze aby Mascherano był rezerwowym, przez te lata w Barcelonie zapracował sobie na to by grać w pierwszym składzie. To prawa ręka Enrique podczas meczu zapewne zauważyłeś.

0

O co Ci niby sie rozchodzi? Masz jakis problem?

1

Teraz tylko pozostaje pokonac ostatniego Mistrza :)

5

Leo szykuje bramke z przewrotki w finale ;)

0

Porażką nie, ale lepiej aby je wygrac ;)

0

Mają dobry humor a to wazne na sobote ;)

19

Pamiętam jak była mowa o tym że Mascherano może opuścic klub i przenieść się do Napoli, jak to dobrze że do tego nie doszło, miejsce szefa jest tutaj w Barcelonie razem z Messim :)

0

Ale Argentyna ma pomoc i atak miazga! Oby wygrali MŚ :)

0

Hehe no z tym że gra dla siebie a nie dla drużyny jest podobny do Ronaldo ;P

2

Zdjęcie wszystko mówi co mu chcę zakomunikowac Emery ;) No ale cóz jeśli będzie takim samolubem na boisku to czego on się spodziewał że będzie grał mecz za meczem?

4

Ohoho zaszaleli, na takie warunki Barca nie powinna sie zgadzać. Jest dobry ale nie na taka pensję cos im sie pomyliło.

0

Ciekawe czy Mats będzie podstawowym bramkarzem w przyszłym sezonie w lidze czy tez ponownie Claudio? Moim zdaniem rolę przejmie juz Niemiec.

0

Właśnie mówiłem to juz ostatnio że jej nawet nie zamierzam kupić.

5

Pokazali klase nie ma co. Jedno wielkie bagno ta cała fifa.

4

To jest przemoc? Powinni gwizdać ile wlezie!

10

Grac na własnym stadionie i trzeba byc w roli gościa to jest to :D

1

Skoro Roni tak mówi to musi byc dobry pomysł. Szkoda że on juz nie może zagrać dla Barcy, namieszał by jeszcze konkretnie :)

3

Hah dobre sobie, ale żałośnie zachowuje się firma Nike.

0

Jak taki problem to bez koszulek niech graja heh byle nasi wygrali ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?