Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe kto idzie na pierwsze starcie z Barcą :)
0
No to wpadnie im dodatkowo troche grosza do portfela ;) Tez bym tak chciał ;)
5
Hah z ta szafką to niezle pojechał :D
0
Pique jakąś nową forme zdobywania goli chyba ćwiczy :D
2
Nie ma za co czekam na kolejne teksty :)
Powiem Ci że jak dla mnie to wszystko fajnie wygląda, fajnie że sie poświecasz dla takich rzeczy, a jesli chodzi o sposób tłumaczenia to to jest OK :)
0
Powiem Ci tyle: Nara ;]
2
Dlatego mówię takie coś ;)
1
Haha śmieszny jestes wiesz? :) Gdzies Ty to wygrzebał, brak Ci zajęcia widać. Zajmij się sobą i swoja pisownią.
1
Bo takie rzeczy potrafi tylko kosmita :)
3
No to jest świetny tekst :) Fajnie sie go czyta z zaciekawieniem :)
Piqué pikującego rywalom pod nogi. - hehe dobre to :D
28
Real zatrudnił jeszcze gorszego trenera niż Ancelotti :D
2
Nie sądze aby Mascherano był rezerwowym, przez te lata w Barcelonie zapracował sobie na to by grać w pierwszym składzie. To prawa ręka Enrique podczas meczu zapewne zauważyłeś.
0
O co Ci niby sie rozchodzi? Masz jakis problem?
1
Teraz tylko pozostaje pokonac ostatniego Mistrza :)
5
Leo szykuje bramke z przewrotki w finale ;)
0
Porażką nie, ale lepiej aby je wygrac ;)
0
Mają dobry humor a to wazne na sobote ;)
19
Pamiętam jak była mowa o tym że Mascherano może opuścic klub i przenieść się do Napoli, jak to dobrze że do tego nie doszło, miejsce szefa jest tutaj w Barcelonie razem z Messim :)
0
Ale Argentyna ma pomoc i atak miazga! Oby wygrali MŚ :)
0
Hehe no z tym że gra dla siebie a nie dla drużyny jest podobny do Ronaldo ;P
2
Zdjęcie wszystko mówi co mu chcę zakomunikowac Emery ;) No ale cóz jeśli będzie takim samolubem na boisku to czego on się spodziewał że będzie grał mecz za meczem?
4
Ohoho zaszaleli, na takie warunki Barca nie powinna sie zgadzać. Jest dobry ale nie na taka pensję cos im sie pomyliło.
0
Ciekawe czy Mats będzie podstawowym bramkarzem w przyszłym sezonie w lidze czy tez ponownie Claudio? Moim zdaniem rolę przejmie juz Niemiec.
0
Właśnie mówiłem to juz ostatnio że jej nawet nie zamierzam kupić.
5
Pokazali klase nie ma co. Jedno wielkie bagno ta cała fifa.
4
To jest przemoc? Powinni gwizdać ile wlezie!
10
Grac na własnym stadionie i trzeba byc w roli gościa to jest to :D
1
Skoro Roni tak mówi to musi byc dobry pomysł. Szkoda że on juz nie może zagrać dla Barcy, namieszał by jeszcze konkretnie :)
3
Hah dobre sobie, ale żałośnie zachowuje się firma Nike.
0
Jak taki problem to bez koszulek niech graja heh byle nasi wygrali ;)