0

W głowach się im przewraca z tymi kontrolami.

0

Niesamowite, brawo Generale zasłużyłeś w pełni na to wszystko.

0

Świetne słowa wypowiedział Andres w kierunku Xaviego.

1

Dziękuję Ci za wszystko Generale! Wracaj do Barcy szybko mistrzu!

0

Ważne aby ich wspierali bo będą tego piłkarze potrzebować.

1

Ale mnie śmieszą te kontrole :) Zespół gra dobrze, osiągają świetne wyniki to juz nie może być efektem ciężkiej pracy tylko od razu doping :)

9

Nie sądzę że gry Barca zdobędzie tryplet to w przyszłym sezonie zmieni się zachowanie boiskowe naszego trio. Oni są stworzeni dla siebie i pomaganiu drużynowo, a nie indiwidualnie tylko dla siebie.

2

I dobrze mu Leoś powiedział! :)

0

I ma rację Busi, Messi czy w Angielskiej czy Włoskiej też by strzelał piękne gole.

1

No widać zmianę u Leo ;) Odwalili kawał dobrej roboty, dobrze że już się skończyły te wymioty :)

1

Real ma wielkiego doła psychicznego jak widać :D

0

Świetna wiadomość dla Barcy :)

1

Lepszy Platini od Blattera.

1

Kapitalny wywiad z Leo :) Henry doskonale powiedział o Messim. No ale jak kibic Realu przeczyta takie coś, ba nawet nie musi czytać to powie że to tylko i wyłącznie dzięki sterydom jest jaki jest :)

1

E tam mógł coś innego wymyślić bo to akurat typowe u nich i nic nowego :P

1

Boi się o swój los i zrezygnował. Przekręty i tyle w temacie.

2

Polska wiecznie zacofana we wszystkim heh :D

0

No jak Pirlo, Vidal, Pogba będą mieć dobry dzień to sprawią wiele zagrożenia.

0

Lucho nie siedż na piłce bo będzie jajo ;D

1

Według mnie Messi w innej lidze tez ładowałby bramki aż miło.

1

Dobrze Xavi mówi. Życzę mu aby wygrał LM na koniec z Barcą.

0

Ale jak odpali to może być żle.

11

Juve ma znakomity środek pola i trzeba na nich uważać.

0

Ty się lepiej przygotuj bo jak Leo będzie miał dobry dzień, to wgniecie Cię w murawę i będziesz się podnosił jak Boateng.

0

Wielka ulga, Andres musi zagrać w finale.

1

Real tylko potrafi gwiazdy sprowadzać a potem rezultatów brak na koniec sezonu :D Aa sorry przecież pichichi jest bym zapomniał to lepsze niż LM :D

2

Świetna wiadomość! Alba jest niezastąpiony na lewej stronie obrony.

0

HSV tradycja podtrzymana nie spadli z ligi ;)

4

HSV gol a jednak!

1

Fajne podsumowanie, kawał dobrej roboty redakcja odwala :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?