Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W głowach się im przewraca z tymi kontrolami.
0
Niesamowite, brawo Generale zasłużyłeś w pełni na to wszystko.
0
Świetne słowa wypowiedział Andres w kierunku Xaviego.
1
Dziękuję Ci za wszystko Generale! Wracaj do Barcy szybko mistrzu!
0
Ważne aby ich wspierali bo będą tego piłkarze potrzebować.
1
Ale mnie śmieszą te kontrole :) Zespół gra dobrze, osiągają świetne wyniki to juz nie może być efektem ciężkiej pracy tylko od razu doping :)
9
Nie sądzę że gry Barca zdobędzie tryplet to w przyszłym sezonie zmieni się zachowanie boiskowe naszego trio. Oni są stworzeni dla siebie i pomaganiu drużynowo, a nie indiwidualnie tylko dla siebie.
2
I dobrze mu Leoś powiedział! :)
0
I ma rację Busi, Messi czy w Angielskiej czy Włoskiej też by strzelał piękne gole.
1
No widać zmianę u Leo ;) Odwalili kawał dobrej roboty, dobrze że już się skończyły te wymioty :)
1
Real ma wielkiego doła psychicznego jak widać :D
0
Świetna wiadomość dla Barcy :)
1
Lepszy Platini od Blattera.
1
Kapitalny wywiad z Leo :) Henry doskonale powiedział o Messim. No ale jak kibic Realu przeczyta takie coś, ba nawet nie musi czytać to powie że to tylko i wyłącznie dzięki sterydom jest jaki jest :)
1
E tam mógł coś innego wymyślić bo to akurat typowe u nich i nic nowego :P
1
Boi się o swój los i zrezygnował. Przekręty i tyle w temacie.
2
Polska wiecznie zacofana we wszystkim heh :D
0
No jak Pirlo, Vidal, Pogba będą mieć dobry dzień to sprawią wiele zagrożenia.
0
Lucho nie siedż na piłce bo będzie jajo ;D
1
Według mnie Messi w innej lidze tez ładowałby bramki aż miło.
1
Dobrze Xavi mówi. Życzę mu aby wygrał LM na koniec z Barcą.
0
Ale jak odpali to może być żle.
11
Juve ma znakomity środek pola i trzeba na nich uważać.
0
Ty się lepiej przygotuj bo jak Leo będzie miał dobry dzień, to wgniecie Cię w murawę i będziesz się podnosił jak Boateng.
0
Wielka ulga, Andres musi zagrać w finale.
1
Real tylko potrafi gwiazdy sprowadzać a potem rezultatów brak na koniec sezonu :D Aa sorry przecież pichichi jest bym zapomniał to lepsze niż LM :D
2
Świetna wiadomość! Alba jest niezastąpiony na lewej stronie obrony.
0
HSV tradycja podtrzymana nie spadli z ligi ;)
4
HSV gol a jednak!
1
Fajne podsumowanie, kawał dobrej roboty redakcja odwala :)