Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tylko gdzie dawniej były takie kwoty w transferach, teraz wszystko przez tych arabów.
0
No komedia na całego.
0
Dej Pan spokój z takimi chorymi transferami za takie sumy..
1
Brazylijczyk zerwał negocjacje, gdyż domaga się większych zarobków niż obecnie.
Teraz to dopierdzielił, lata niestety nie leca w tył tylko przód a im piłkarz starszy tym mniejsze warunki finansowe to oczywiste, no ale widać jak to sie ostatnio chętnie zgadzał na mniejsze warunki a teraz co..
16
125 mln za Ronaldo, we łbach sie na tym świecie juz kompletnie przewraca.
1
Skoro mu nie pasuje to niech odchodzi, bo ta telenowela juz jest nudna.
2
Més que un club! :)
9
Gdyby im sie udało sprowadzic Verratti albo Pogba..
2
Wiesz co Ty sprzedaj to sobie cos na bazarze Panie Bartomeu a nie nazwę stadionu. Obyś wyleciał jak najszybciej, jeszcze dyskutują o umowie z Qatar, porażka.
0
Komentarz usunięty
1
Kapitalny wywiad z naszym Generałem! Oj Xavi życzę Ci abyś zagrał cały mecz z Deportivo strzelił hat-trick i gola z przewrotki! :) Albo najlepiej w finale PK lub LM :)
15
Mam nadzieję że w meczu z Deportivo zagrają Ci którzy przez cały sezon praktycznie mało szans dostawali.
28
To jest chore! Dla mnie Brazylia i Argentyna to najgorsze chuligaństwo na meczach, co tam sie dzieje czasami to głowa mała. Policja musi strzelać ale i to nie pomaga..
0
Jak to? Przecież jest w "pozostali".
2
Dziękuję Ci za wszystko Generale! Oby Twoja dalsza kariera była równie udana jak ta w Barcelonie. Wracaj do nas!
2
No to Juve brakuje jednego pucharu do trypletu fajnie gdyby Barca też już miała.
0
No też dobrze mówisz zgadzam się z Tobą.
2
No w Barcelonie kariery to on juz nie zrobi to pewne, więc najlepszym wyjściem dla obu stron będzie transfer definitywny.
2
Dobrze mówi Cruyff, pieniędzmi nie da się kupić pucharów.
1
Haha Benitez do Realu, no to kolejny plus dla Barcy jak to prawda na przyszły sezon :D A Ronaldo niech płaci teraz kary skoro nie płaci podatków :P I na necie pisało że fundacja zdementowała to że Ronaldo wpłacił 7 mln euro na rzecz poszkodawanych w Nepalu więc ciul wie jak to dokładnie było(ale co mnie to). Co do Pogby to niech przychodzi skoro nie jest brany pod uwage Verratti, to wole Pogbe niż Gündoğan. Fajnie że Paco Jemez zostaje w Rayo bo to świetny trener, lecz dziwne też że nikt inny sie po niego nie zgłosił.
3
Uff no to bardzo dobrze, głupotą byłaby jego sprzedaz tak samo jak to z Thiago było bo nie dawano mu szans na grę.
2
A następców jakos nie widac za bardzo..
1
Sporo ich, ale jak widac najwięcej grał za czasów Franka. Oglądałem wczoraj to całe Al-Sadd Liga Mistrzów Azjatycka grali przeciwko druzynie Michaela Landrupa i słabisa w ciul nwm po co Generał tam idzie..
0
Ahahaha dobre dzieki za linka :D
0
Spokojnie, Laporta by do tego nie dopuścił.
0
Co za idiodyczny pomysł, wiem wiem że kasa tez jest potrzebna ale kurde no nie takim kosztem..
0
Z czym mam odpuścic ? ;>
21
Boateng wysoko a ja myslałem że on leży jeszcze :)
3
Jego i bez obniżania zarobków zapewne by z wielka chęcią pozostawili.
17
Że tez taki moment kurna musi nadejśc w piłce :/