1

Generał wróci do Barcy napewno :)
Jak widac na zdjęciu kapitan Grzmot się bardzo cieszy bo w końcu pichichi to najlepsza nagroda za cały sezon, ale James już taki uradowany nie jest ;D

0

Powiem Wam szczerze, sądziłem że będą gorzej wyglądały ale nie jest nawet tak żle jak to się wydawało wcześniej. Ale i tak pionowe pasy nie powinny być zmieniane.

3

Należało mu się odwalił kawał dobrej roboty w bramce.

1

No gdyby mi cos dolegało i jakis masaz by pasowało czy cos :D

3

Kapitanie Grzmocie, to robi wrażenie.

Hahaha :D

4

Ciaryyyy :D

2

3

Dziś Wszyscy na Camp Nou: Luis Enrique, Luis Enrique tylko ciekawe ile z nich chciało go wywalić w styczniu :D oczywiscie sam tez byłem wtedy wkurzony na niego ale narazie czekam na koniec sezonu z oceną :P

1

Jak obejrze pierwsza bramke i póżniej ostatnia to jak mam podjąc decyzję jak nie pamiętam juz jaka była 1 lub środkowa hahaha :D

7

Ja jak knur :D hahaha

3

Najlepsze dziś były na boisku laseczki, chciałbym być leczony przez nie :D

7

Szybko czytacie takie teksty naprawde szacun... :D

33

Mnie tak samo wzruszyło i mi sie łzy w oczach pojawiły..

2

Oglądać go przez 9 sezonów coś pięknego! Gracies Xavi!

7

Legenda Barcy!! Dziękuję Generale!

0

Sorki zle zrozumiałem :)

0

Ogarnij się. Umiesz czytać?? chyba nie. Co nas obchodzi REAL nie Ronaldo!

0

Ludzie! Mamy mistrza! Co nas obchodzi Real??!

2

9 niesamowitych sezonów z Generałem! Gracies Xavi!!!!!!!!!!!!!

3

Az mi łzy w oczach staneły :(

2

Bramka z Realem nie zapomnę !

0

Xavi :(

0

Hahaha Neymar chce się bić :D

0

Piekne to wszystko ;)

0

To nwm po jaka ****** wgl odpisujesz nawet na ten? Interesuj się swoimi, ja wgl Twoich nie czytam i dobrze mi z tym.

0

Kurna ale zwalili z 2-0 ;/

0

Haha robią wszystko na czas :D

0

+5 min hahaha jeszcze tak nie grali :D

3

Xavi płacze :(

0

Generale dziękuję ! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?