Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Generał wróci do Barcy napewno :)
Jak widac na zdjęciu kapitan Grzmot się bardzo cieszy bo w końcu pichichi to najlepsza nagroda za cały sezon, ale James już taki uradowany nie jest ;D
0
Powiem Wam szczerze, sądziłem że będą gorzej wyglądały ale nie jest nawet tak żle jak to się wydawało wcześniej. Ale i tak pionowe pasy nie powinny być zmieniane.
3
Należało mu się odwalił kawał dobrej roboty w bramce.
1
No gdyby mi cos dolegało i jakis masaz by pasowało czy cos :D
3
Kapitanie Grzmocie, to robi wrażenie.
Hahaha :D
4
Ciaryyyy :D
2
Ktoś pytał o koszulki żeby zakupić ;)
http://sklepcule.pl.tl/Kup-koszulk%26%23281%3B-prawdziwego-CULE.htm
3
Dziś Wszyscy na Camp Nou: Luis Enrique, Luis Enrique tylko ciekawe ile z nich chciało go wywalić w styczniu :D oczywiscie sam tez byłem wtedy wkurzony na niego ale narazie czekam na koniec sezonu z oceną :P
1
Jak obejrze pierwsza bramke i póżniej ostatnia to jak mam podjąc decyzję jak nie pamiętam juz jaka była 1 lub środkowa hahaha :D
7
Ja jak knur :D hahaha
3
Najlepsze dziś były na boisku laseczki, chciałbym być leczony przez nie :D
7
Szybko czytacie takie teksty naprawde szacun... :D
33
Mnie tak samo wzruszyło i mi sie łzy w oczach pojawiły..
2
Oglądać go przez 9 sezonów coś pięknego! Gracies Xavi!
7
Legenda Barcy!! Dziękuję Generale!
0
Sorki zle zrozumiałem :)
0
Ogarnij się. Umiesz czytać?? chyba nie. Co nas obchodzi REAL nie Ronaldo!
0
Ludzie! Mamy mistrza! Co nas obchodzi Real??!
2
9 niesamowitych sezonów z Generałem! Gracies Xavi!!!!!!!!!!!!!
3
Az mi łzy w oczach staneły :(
2
Bramka z Realem nie zapomnę !
0
Xavi :(
0
Hahaha Neymar chce się bić :D
0
Piekne to wszystko ;)
0
To nwm po jaka ****** wgl odpisujesz nawet na ten? Interesuj się swoimi, ja wgl Twoich nie czytam i dobrze mi z tym.
0
Kurna ale zwalili z 2-0 ;/
0
Haha robią wszystko na czas :D
0
+5 min hahaha jeszcze tak nie grali :D
3
Xavi płacze :(
0
Generale dziękuję ! :)