3

Ja tam bym chciał aby Pogba trafił do Barcy :)

1

City to tylko kasą przekonuje żal mi takich klubów i takiej polityki.

1

Haha to po jakiego ciula obejmował stanowisko trenera Chelsea?

3

Messi by mu założył siate i nokaut :D

1

Skład MD bym wybrał. Ciekawe czy od początku zagra nasze trio czy tez Pedro za jednego z tej trójki.

4

Szkoda że mu się kontuzja przytrafiła, bo byłby bardzo potrzebny teraz rezerwie w tych trudnych chwilach w walce o utrzymanie.

1

Messi by wygrał na ringu z Ronaldo :D

7

Cos pięknego! :) Brawo Barca jestescie najlepsi!!

1

Trzeba uważac bo Cordoba nie ma nic do stracenia juz, ale wiemy ze jak sie otworzą to sami sobie wydadza wyrok tylko sprawą pozostanie jak wysoki :) Tak więc wygrac pewnie i dopisac kolejne 3 pkt. VeB! :)

41

Kibice Realu pewnie powiedza ze to dzięki sterydom, jak zawsze na tyle ich stać jesli chodzi o Leo ;) I dobrze ze jest nietykalny to człowiek z kosmosu który daje Barcelonie najwyższy bieg :)

0

Bardzo dobry tekst duży + ;) I pomyslec ze to wszystko zaczęło sie od rewolucji w klubie po przegranym meczu z Sociedad ;)

1

Co mi sie podoba u Enrique to wywiady, a ostatnimi dwoma pytaniami to zmiazdzył :D A ocena będzie na koniec sezonu ;)

5

Zajebiście sie patrzy na oceny naszego trio z Generałem na czele! Oby tak częsciej :)

1

Kurna no liczyłem ze z taka Cordoba jakies 10 minut dostanie Vermaelen, szkoda.

3

I zanosi sie na to że będzie to miły powrót dla Barcy z pewnymi 3 pkt :)

1

Pierwszy raz o nim słysze, kolejny Douglas?

7

Gdyby tak Roni wrócił do Barcy na jeden sezon byłoby zajebiście! :)

1

No to z Cordoba ma zaklepany rekord :)

3

Powinien byc dumny że to Leo mu wbił pierwszego gola hehe

0

Dobrze Tata mówi lecz nie zgadzam się z tym że jest mniej spektakularny ;)

2

Szkoda że z Raulem Real tak postąpił, prawdziwa legenda. I ma 100% racji jeśli chodzi o Leo :)

0

Noo różnice kolosalne.

0

Uuu no to marne grosze względem tego co dostaje takie Atletico, Barca, Real. Przerąbane maja takie kluby z takim małym budzetem.

1

Messi to było pewne :)

62

Jedno jest pewne: Gdybym tam był w srodku to bym cały dzien nie wyszedł (pewnie bym już leżał) a oni by dalej se klepali :D

3

A ja myślałem że to jest Ruud van Nistelrooy :P
http://news.bbcimg.co.uk/media/images/57634000/jpg/_57634883_vanniststill.jpg

0

Zrób ankietę tutaj na forum czy chca by Bartomeu został a dowiesz sie szybko jakie mają zdanie ;)

1

I długi to normalna rzecz w klubach , jeśli sie chce być na szczycie i miec najlepszych zawodników to takie rzeczy występują. A robic przekręty to zupełnie inna sprawa która psuje reputacje klubu i atmosfere.

0

Napewno takich machlojek Laporta nie robił jak to było za Rosella i teraz Bartomeu.

0

Juz będzie wtedy koniec sezonu więc do odstrzału a na jego miejsce Laporta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?