Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ja tam bym chciał aby Pogba trafił do Barcy :)
1
City to tylko kasą przekonuje żal mi takich klubów i takiej polityki.
1
Haha to po jakiego ciula obejmował stanowisko trenera Chelsea?
3
Messi by mu założył siate i nokaut :D
1
Skład MD bym wybrał. Ciekawe czy od początku zagra nasze trio czy tez Pedro za jednego z tej trójki.
4
Szkoda że mu się kontuzja przytrafiła, bo byłby bardzo potrzebny teraz rezerwie w tych trudnych chwilach w walce o utrzymanie.
1
Messi by wygrał na ringu z Ronaldo :D
7
Cos pięknego! :) Brawo Barca jestescie najlepsi!!
1
Trzeba uważac bo Cordoba nie ma nic do stracenia juz, ale wiemy ze jak sie otworzą to sami sobie wydadza wyrok tylko sprawą pozostanie jak wysoki :) Tak więc wygrac pewnie i dopisac kolejne 3 pkt. VeB! :)
41
Kibice Realu pewnie powiedza ze to dzięki sterydom, jak zawsze na tyle ich stać jesli chodzi o Leo ;) I dobrze ze jest nietykalny to człowiek z kosmosu który daje Barcelonie najwyższy bieg :)
0
Bardzo dobry tekst duży + ;) I pomyslec ze to wszystko zaczęło sie od rewolucji w klubie po przegranym meczu z Sociedad ;)
1
Co mi sie podoba u Enrique to wywiady, a ostatnimi dwoma pytaniami to zmiazdzył :D A ocena będzie na koniec sezonu ;)
5
Zajebiście sie patrzy na oceny naszego trio z Generałem na czele! Oby tak częsciej :)
1
Kurna no liczyłem ze z taka Cordoba jakies 10 minut dostanie Vermaelen, szkoda.
3
I zanosi sie na to że będzie to miły powrót dla Barcy z pewnymi 3 pkt :)
1
Pierwszy raz o nim słysze, kolejny Douglas?
7
Gdyby tak Roni wrócił do Barcy na jeden sezon byłoby zajebiście! :)
1
No to z Cordoba ma zaklepany rekord :)
3
Powinien byc dumny że to Leo mu wbił pierwszego gola hehe
0
Dobrze Tata mówi lecz nie zgadzam się z tym że jest mniej spektakularny ;)
2
Szkoda że z Raulem Real tak postąpił, prawdziwa legenda. I ma 100% racji jeśli chodzi o Leo :)
0
Noo różnice kolosalne.
0
Uuu no to marne grosze względem tego co dostaje takie Atletico, Barca, Real. Przerąbane maja takie kluby z takim małym budzetem.
1
Messi to było pewne :)
62
Jedno jest pewne: Gdybym tam był w srodku to bym cały dzien nie wyszedł (pewnie bym już leżał) a oni by dalej se klepali :D
3
A ja myślałem że to jest Ruud van Nistelrooy :P
http://news.bbcimg.co.uk/media/images/57634000/jpg/_57634883_vanniststill.jpg
0
Zrób ankietę tutaj na forum czy chca by Bartomeu został a dowiesz sie szybko jakie mają zdanie ;)
1
I długi to normalna rzecz w klubach , jeśli sie chce być na szczycie i miec najlepszych zawodników to takie rzeczy występują. A robic przekręty to zupełnie inna sprawa która psuje reputacje klubu i atmosfere.
0
Napewno takich machlojek Laporta nie robił jak to było za Rosella i teraz Bartomeu.
0
Juz będzie wtedy koniec sezonu więc do odstrzału a na jego miejsce Laporta.