0

Czerwona :D

1

Bardzo dobrze symulka !!!

0

Mathieu za Rafe

0

Nosz kurde Neymar takie cos????

0

Za samą reakcje by nie dostał, cos sie odezwał napewno do sedziego, tylko po kiego ciula..

2

Przegięcie totalne !!!!!!!!!!!!!

0

Bardzo dobra pierwsza połowa, czekam z niecierpliwościa na druga :)

0

Suarez jest dzis niesamowity :)

1

Trener Espanyol przed meczem: " Nie boimy sie trio Barcy " - pewnie mu teraz głupio ;)

0

Lionel Messii!!!!!!! :)

0

Neymarrrrrrr goallllll ! :)

0

Haha ale szkoda ze to nie wpadło :D

0

Znowu bliskooo :)

0

Piękny początek meczu byłby :)

0

Zaczynamy miłego meczyku Wszystkim!!! :)

0

Najwidoczniej, szkoda gadać.

1

Nwm o co Ci biega ale koncze tę rozmowę bo Cie zrozumieć nie można wciskasz mi na siłę Roberto jak na Andresa sie mówi też Magik, no ale pewnie tego nie wiesz.

5

No i co? przeciez mi chodzi o Inieste a nie o Roberto. Widzisz gdzies napisane jego nazwisko?

2

I do czego mi to napisałes?

5

Fajnie że Rafa dostał szanse :) Oby i nasz Magik dzis błysnął! :) po 3 pkt! VeB!!!

0

On praktycznie jest bez gry, szkoda by marnował tylko czas bo lata niestety leca do przodu a nie do tyłu. Ale to juz on sam i klub zadecyduje co dalej.

0

Trzeba ten mecz dziś wygrać dla Tito bo on napewno patrzy na Barce z góry!

0

Juz Leo napewno sie postara aby zapewnic Barcelonie finał LM :)

0

Heh Montoya i Bartra poza składem, normalka.

0

Alaba to spora strata dla Bayernu i oczywiscie Ribery. Ale dla nas to jest pozytywna wiadomosc ;)

0

Nie boi się naszego trio w ataku? Zobaczymy po meczu jak tak to trio ich rozwali co będzie mówił.

1

Ten mecz musimy wygrac to sa Derby więc nie chodzi tylko o 3 pkt lecz o cos więcej. Damy rade :)

0

Po to aby było weselej :)

1

Jak Navarro by rzucił to prowadzili by 1 pkt na 5 sekund przed koncem i w takim momencie wszystko sie mogło zdarzyc. Ale było mineło nie ma co wracać juz do tego.

0

Bedzie cięzko to napewno, ale jak Barca zagra na swoim najwyzszym poziomie to na Camp Nou mogą wypracowac dobry wynik na rewanż.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?