Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czerwona :D
1
Bardzo dobrze symulka !!!
0
Mathieu za Rafe
0
Nosz kurde Neymar takie cos????
0
Za samą reakcje by nie dostał, cos sie odezwał napewno do sedziego, tylko po kiego ciula..
2
Przegięcie totalne !!!!!!!!!!!!!
0
Bardzo dobra pierwsza połowa, czekam z niecierpliwościa na druga :)
0
Suarez jest dzis niesamowity :)
1
Trener Espanyol przed meczem: " Nie boimy sie trio Barcy " - pewnie mu teraz głupio ;)
0
Lionel Messii!!!!!!! :)
0
Neymarrrrrrr goallllll ! :)
0
Haha ale szkoda ze to nie wpadło :D
0
Znowu bliskooo :)
0
Piękny początek meczu byłby :)
0
Zaczynamy miłego meczyku Wszystkim!!! :)
0
Najwidoczniej, szkoda gadać.
1
Nwm o co Ci biega ale koncze tę rozmowę bo Cie zrozumieć nie można wciskasz mi na siłę Roberto jak na Andresa sie mówi też Magik, no ale pewnie tego nie wiesz.
5
No i co? przeciez mi chodzi o Inieste a nie o Roberto. Widzisz gdzies napisane jego nazwisko?
2
I do czego mi to napisałes?
5
Fajnie że Rafa dostał szanse :) Oby i nasz Magik dzis błysnął! :) po 3 pkt! VeB!!!
0
On praktycznie jest bez gry, szkoda by marnował tylko czas bo lata niestety leca do przodu a nie do tyłu. Ale to juz on sam i klub zadecyduje co dalej.
0
Trzeba ten mecz dziś wygrać dla Tito bo on napewno patrzy na Barce z góry!
0
Juz Leo napewno sie postara aby zapewnic Barcelonie finał LM :)
0
Heh Montoya i Bartra poza składem, normalka.
0
Alaba to spora strata dla Bayernu i oczywiscie Ribery. Ale dla nas to jest pozytywna wiadomosc ;)
0
Nie boi się naszego trio w ataku? Zobaczymy po meczu jak tak to trio ich rozwali co będzie mówił.
1
Ten mecz musimy wygrac to sa Derby więc nie chodzi tylko o 3 pkt lecz o cos więcej. Damy rade :)
0
Po to aby było weselej :)
1
Jak Navarro by rzucił to prowadzili by 1 pkt na 5 sekund przed koncem i w takim momencie wszystko sie mogło zdarzyc. Ale było mineło nie ma co wracać juz do tego.
0
Bedzie cięzko to napewno, ale jak Barca zagra na swoim najwyzszym poziomie to na Camp Nou mogą wypracowac dobry wynik na rewanż.