Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Pracę powinno oceniać się na podstawie tytułów, bo to one liczą się w futbolu.
Bardzo mądre słowa Enrique!
0
No jak tam uważasz :)
0
Tego oczekiwali wszyscy kibice i udało się :)
0
Magiku oby tylko takich spektakularnych występów w Twoim wykonaniu więcej!! :)
0
Spoko nie było tematu :)
1
Mi nie o to chodzi ze starszy, ale zastanów sie co piszesz tyle spotkan do konca sezonu a Ty juz potrójna korona ze mamy? No sorry ale to nie na miejscu takie pisanie.
1
Hahaha tak teraz żart bo Ci głupio jak Ciee zjechali w komentarzach :D żal dobrze ze masz opcje edit to probujesz sie wymigać :D ogarnij się człowieku bo z nie kazdego zrobisz głupa na tym forum :)
2
28.05.2001
Data urodzenia mówi wszystko ludzie :D
1
Poczekaj z takimi słowami :) Zgadza się Barca gra super, ale nie zapominaj że sa jeszcze rywale po drodze do pokonania, jeden mały bład i już moze byc po takich marzeniach :)
1
No kapitalny mecz :) Tak trzymaj Ney zaprowadz nas swoimi golami do finału LM! :)
1
Ale Porto dało przysłowiowej "....". Ob***li sie w pierwszej połowie i Bayern to wykorzystał.
0
No w końcu mu wyszła idealnie dziś :D
1
Oby tylko utrzymał formę a napewno da nam kibicom wiele radości z jego występów :)
7
Jeszcze Leo przed nim :)
0
I dobrze ze na tych najważniejszych rywali strzela tak ważne gole :)
2
Chyba " Miszcze " bo na Mistrzów to nie wyglądają :D
21
Najważniejsza ciekawostka to dobry mecz Don Andresa i jego asysta :)
0
Piękny mecz :) Barca w pełni zasłużenie wygrywa, cieszy bardzo dobry mecz Andresa i jego asysta :) VeB!
0
Bayern 6-1 ;D
5
Porto odrabia :D
2
Pięknie Mats :)
0
Pique to nie jest pewny co do wybic dzis...
0
O kurde myslalem ze gol, brawo Mats!
0
Lewy tez miedzy nogami przeciwnika strzelił bramke :D
2
Jak ten mecz moze byc nudny? chyba ogladasz lige Polska..
0
Jest pieknie!!! Alves niezła asysta do Neymar :) tylko forum padło :( Bayern co robi... 5-0
0
Luiz znowu osmieszony tym razem przez Neymara bo go nie zatrzymał :D
3
Andres historyczna asysta! Neymar gol !!!!!!!!!!!
3
Świetne podsumowanie! :) A bramka Griezmanna miazga!!
0
No to wielka Barco czas na przypieczętowanie awansu! Vamos! :)