6

Pracę powinno oceniać się na podstawie tytułów, bo to one liczą się w futbolu.

Bardzo mądre słowa Enrique!

0

No jak tam uważasz :)

0

Tego oczekiwali wszyscy kibice i udało się :)

0

Magiku oby tylko takich spektakularnych występów w Twoim wykonaniu więcej!! :)

0

Spoko nie było tematu :)

1

Mi nie o to chodzi ze starszy, ale zastanów sie co piszesz tyle spotkan do konca sezonu a Ty juz potrójna korona ze mamy? No sorry ale to nie na miejscu takie pisanie.

1

Hahaha tak teraz żart bo Ci głupio jak Ciee zjechali w komentarzach :D żal dobrze ze masz opcje edit to probujesz sie wymigać :D ogarnij się człowieku bo z nie kazdego zrobisz głupa na tym forum :)

2

28.05.2001
Data urodzenia mówi wszystko ludzie :D

1

Poczekaj z takimi słowami :) Zgadza się Barca gra super, ale nie zapominaj że sa jeszcze rywale po drodze do pokonania, jeden mały bład i już moze byc po takich marzeniach :)

1

No kapitalny mecz :) Tak trzymaj Ney zaprowadz nas swoimi golami do finału LM! :)

1

Ale Porto dało przysłowiowej "....". Ob***li sie w pierwszej połowie i Bayern to wykorzystał.

0

No w końcu mu wyszła idealnie dziś :D

1

Oby tylko utrzymał formę a napewno da nam kibicom wiele radości z jego występów :)

7

Jeszcze Leo przed nim :)

0

I dobrze ze na tych najważniejszych rywali strzela tak ważne gole :)

2

Chyba " Miszcze " bo na Mistrzów to nie wyglądają :D

21

Najważniejsza ciekawostka to dobry mecz Don Andresa i jego asysta :)

0

Piękny mecz :) Barca w pełni zasłużenie wygrywa, cieszy bardzo dobry mecz Andresa i jego asysta :) VeB!

0

Bayern 6-1 ;D

5

Porto odrabia :D

2

Pięknie Mats :)

0

Pique to nie jest pewny co do wybic dzis...

0

O kurde myslalem ze gol, brawo Mats!

0

Lewy tez miedzy nogami przeciwnika strzelił bramke :D

2

Jak ten mecz moze byc nudny? chyba ogladasz lige Polska..

0

Jest pieknie!!! Alves niezła asysta do Neymar :) tylko forum padło :( Bayern co robi... 5-0

0

Luiz znowu osmieszony tym razem przez Neymara bo go nie zatrzymał :D

3

Andres historyczna asysta! Neymar gol !!!!!!!!!!!

3

Świetne podsumowanie! :) A bramka Griezmanna miazga!!

0

No to wielka Barco czas na przypieczętowanie awansu! Vamos! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?