Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To wpadaj na Mielec napijemy sie :)
0
No jak tam wolisz :D
0
Mielec kojarzysz ? :))
0
Czemu za rok ? 18 lat ? :D
3
Eee ludzie wpadaj ktos na wódeczke mieszka ktos podkarpackie? :D
0
Getafe R.I.P :D
0
Messiego? jak on walczy o KS.. miało byc wyżej ..
4
Jak jak kocham Barce masakra :)
9
Brawo Adriano za interwencje :)
14
Pije browara, oglądam kapitalny mecz, morda się sama cieszy, czego chciec więcej? :) Dziekuje Barco :)
2
To jak wymienili te podania po których padła bramka to majstersztyk :)
0
Suarez drugi gol! :)
3
Barca na nich siedzi jak szpok na czereśni :D
1
Masakra co gra Barcelona magia :)
1
Ja yebie Generał co gol !!!!!!!!!!!!!!!!!
3
Hahahah marzyło się Getafe aby to Real zdobył majstra to maja za kare :D
1
Naymar Goolll :) Trio ! Zabójcze!!!!!!!!
0
Takiego napadziora Barca potrzebowała! :)
4
Ja pierdziele ale gol El Pistolero !!!!!!!!!!!!!
3
O ja pitole brawo Bravo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Rafa blisko :)
0
Messi i golll juz -2 !!!!!!! :) jeszcze dwie Leo !!!!!!!!
0
Karny !!!!!!!!!!!!! :)
2
No kurde czego Montoya nie dostał szansy nawet dziś :/ Fajnie że Bartra choc dostał.. Po 3 pkt Wielka Barcelono!!! Vamos!
0
Damy radę i zgarniemy 3 pkt!
0
Hahahah ale mam beke z Ramosa ja pierdziele :D No to se mógł ubrac na spokojnie po bramce :D
0
Leo stac na to by tego dokonac , wystarczy dzis hat-trick co jest w zasięgu Messiego z Getafe ;) A Suarez to w przyszłym sezonie czuje będzie walczył o KS :)
1
Do Realu juz napewno nie wróci to jest zapewne pewne :D
0
Ciekawe czy losy mistrzostwa beda jeszcze trwały w napięciu 24 maja czy tez będzie to już wiadomo wcześniej ;)
2
No to nie pozostaje nic jak wygrać Lige i LM by miec łatwiej :)