0

To wpadaj na Mielec napijemy sie :)

0

No jak tam wolisz :D

0

Mielec kojarzysz ? :))

0

Czemu za rok ? 18 lat ? :D

3

Eee ludzie wpadaj ktos na wódeczke mieszka ktos podkarpackie? :D

0

Getafe R.I.P :D

0

Messiego? jak on walczy o KS.. miało byc wyżej ..

4

Jak jak kocham Barce masakra :)

9

Brawo Adriano za interwencje :)

14

Pije browara, oglądam kapitalny mecz, morda się sama cieszy, czego chciec więcej? :) Dziekuje Barco :)

2

To jak wymienili te podania po których padła bramka to majstersztyk :)

0

Suarez drugi gol! :)

3

Barca na nich siedzi jak szpok na czereśni :D

1

Masakra co gra Barcelona magia :)

1

Ja yebie Generał co gol !!!!!!!!!!!!!!!!!

3

Hahahah marzyło się Getafe aby to Real zdobył majstra to maja za kare :D

1

Naymar Goolll :) Trio ! Zabójcze!!!!!!!!

0

Takiego napadziora Barca potrzebowała! :)

4

Ja pierdziele ale gol El Pistolero !!!!!!!!!!!!!

3

O ja pitole brawo Bravo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Rafa blisko :)

0

Messi i golll juz -2 !!!!!!! :) jeszcze dwie Leo !!!!!!!!

0

Karny !!!!!!!!!!!!! :)

2

No kurde czego Montoya nie dostał szansy nawet dziś :/ Fajnie że Bartra choc dostał.. Po 3 pkt Wielka Barcelono!!! Vamos!

0

Damy radę i zgarniemy 3 pkt!

0

Hahahah ale mam beke z Ramosa ja pierdziele :D No to se mógł ubrac na spokojnie po bramce :D

0

Leo stac na to by tego dokonac , wystarczy dzis hat-trick co jest w zasięgu Messiego z Getafe ;) A Suarez to w przyszłym sezonie czuje będzie walczył o KS :)

1

Do Realu juz napewno nie wróci to jest zapewne pewne :D

0

Ciekawe czy losy mistrzostwa beda jeszcze trwały w napięciu 24 maja czy tez będzie to już wiadomo wcześniej ;)

2

No to nie pozostaje nic jak wygrać Lige i LM by miec łatwiej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?