3

A ja myślałem że to jest Ruud van Nistelrooy :P
http://news.bbcimg.co.uk/media/images/57634000/jpg/_57634883_vanniststill.jpg

0

Zrób ankietę tutaj na forum czy chca by Bartomeu został a dowiesz sie szybko jakie mają zdanie ;)

1

I długi to normalna rzecz w klubach , jeśli sie chce być na szczycie i miec najlepszych zawodników to takie rzeczy występują. A robic przekręty to zupełnie inna sprawa która psuje reputacje klubu i atmosfere.

0

Napewno takich machlojek Laporta nie robił jak to było za Rosella i teraz Bartomeu.

0

Juz będzie wtedy koniec sezonu więc do odstrzału a na jego miejsce Laporta.

0

To ciekawe ile dostaje taka Cordoba :D

1

A no własnie Leo potrafi się zachowac a Ronaldo nie. Ale niech se robi co chce, tylko minus tego taki że to wkurzające jest gdy sie ogląda piłkę.

0

No to ba wiadome :)

0

To będzie moje ostatnie wystąpienie przed Wami przed wyborami.

Oby to było Twoje ostatnie w tym klubie.

2

To oczywiste, należy mu się za to co zrobił dla klubu :)

23

Barca zrobiła kapitalny interes dając za niego tylko 10 mln! :) Już się nie mogę doczekać gdy będzie pierwszym bramkarzem :) 100 lat MATS :)

3

Do 40 owszem ale 50 to chyba za duzo ;) Ale fajnie że tak sie o Generale wypowiada :)

0

Oj to tylko taki żarcik jest :)

0

Niech dają 100 mln i załatwione heh ;)

0

To Ty, ja wole emocje bo to najpiekniejsze w piłce ;)

0

No takiego zachowania nie da się zrozumieć. Żałosne zachowanie jak na piłkarza który otrzymał ZP.

1

Hah kara po byku.

7

Szkoda że Thiago odszedł, bo teraz w środku pola by sie przydał, no ale to był jego wybór ;)

2

Pep wie dobrze że z Barcą w takiej formie nie ma żartów.

1

No co zrobić, Arbeloa był pierwszy i miał prawo by to wbić, ale cóz on tego nie rozumie ze sa jeszcze koledzy w zespole.

1

Dokładnie dobrze powiedziane! ;)

5

Co tu pisac wystarczy to obejrzeć a dowiesz się wszystkiego:
https://instagram.com/p/2EkYXgL3vr/

0

No z tego też mam beke :D Zajebiscie gościu to mówi :D

0

A daj spokój.. foch bo to on nie dołozył nózki i nie odskoczył Leo w klasyfikacji. A niech go Messi wyprzedzi, bo szkoda słow do takich jak Ronaldo.

13

https://instagram.com/p/2EkYXgL3vr/

Macie oto cały Ronaldo. I niech ktos powie że on nie jest samolubem i gra tylko dla siebie a nie dla drużyny. Tak się wsciekać na oczach kolegów, no sorry ale żal.

0

I dobrze, lepsze emocje beda :)

1

Walcott był chyba w Amsterdamie... :D

78

Dokładniee gdyby nie kara Luisa to ten rekord by pękł jak balon ;) ale ja wierzę ze nasi jeszcze dadzą rade :)

0

A mnie bardzo cieszy to że nasz Andres wraca do pełni formy :)

1

No to własnie od tego sa by takie sprawy wyciągać, i niech robia to sprawedliwie a nie tylko ze jeden klub upitola na zakazie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?