Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A ja myślałem że to jest Ruud van Nistelrooy :P
http://news.bbcimg.co.uk/media/images/57634000/jpg/_57634883_vanniststill.jpg
0
Zrób ankietę tutaj na forum czy chca by Bartomeu został a dowiesz sie szybko jakie mają zdanie ;)
1
I długi to normalna rzecz w klubach , jeśli sie chce być na szczycie i miec najlepszych zawodników to takie rzeczy występują. A robic przekręty to zupełnie inna sprawa która psuje reputacje klubu i atmosfere.
0
Napewno takich machlojek Laporta nie robił jak to było za Rosella i teraz Bartomeu.
0
Juz będzie wtedy koniec sezonu więc do odstrzału a na jego miejsce Laporta.
0
To ciekawe ile dostaje taka Cordoba :D
1
A no własnie Leo potrafi się zachowac a Ronaldo nie. Ale niech se robi co chce, tylko minus tego taki że to wkurzające jest gdy sie ogląda piłkę.
0
No to ba wiadome :)
0
To będzie moje ostatnie wystąpienie przed Wami przed wyborami.
Oby to było Twoje ostatnie w tym klubie.
2
To oczywiste, należy mu się za to co zrobił dla klubu :)
23
Barca zrobiła kapitalny interes dając za niego tylko 10 mln! :) Już się nie mogę doczekać gdy będzie pierwszym bramkarzem :) 100 lat MATS :)
3
Do 40 owszem ale 50 to chyba za duzo ;) Ale fajnie że tak sie o Generale wypowiada :)
0
Oj to tylko taki żarcik jest :)
0
Niech dają 100 mln i załatwione heh ;)
0
To Ty, ja wole emocje bo to najpiekniejsze w piłce ;)
0
No takiego zachowania nie da się zrozumieć. Żałosne zachowanie jak na piłkarza który otrzymał ZP.
1
Hah kara po byku.
7
Szkoda że Thiago odszedł, bo teraz w środku pola by sie przydał, no ale to był jego wybór ;)
2
Pep wie dobrze że z Barcą w takiej formie nie ma żartów.
1
No co zrobić, Arbeloa był pierwszy i miał prawo by to wbić, ale cóz on tego nie rozumie ze sa jeszcze koledzy w zespole.
1
Dokładnie dobrze powiedziane! ;)
5
Co tu pisac wystarczy to obejrzeć a dowiesz się wszystkiego:
https://instagram.com/p/2EkYXgL3vr/
0
No z tego też mam beke :D Zajebiscie gościu to mówi :D
0
A daj spokój.. foch bo to on nie dołozył nózki i nie odskoczył Leo w klasyfikacji. A niech go Messi wyprzedzi, bo szkoda słow do takich jak Ronaldo.
13
https://instagram.com/p/2EkYXgL3vr/
Macie oto cały Ronaldo. I niech ktos powie że on nie jest samolubem i gra tylko dla siebie a nie dla drużyny. Tak się wsciekać na oczach kolegów, no sorry ale żal.
0
I dobrze, lepsze emocje beda :)
1
Walcott był chyba w Amsterdamie... :D
78
Dokładniee gdyby nie kara Luisa to ten rekord by pękł jak balon ;) ale ja wierzę ze nasi jeszcze dadzą rade :)
0
A mnie bardzo cieszy to że nasz Andres wraca do pełni formy :)
1
No to własnie od tego sa by takie sprawy wyciągać, i niech robia to sprawedliwie a nie tylko ze jeden klub upitola na zakazie.