Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie Vermaelen i tak nie zaliczy debiutu ;)
0
Czasem jak oglądam PSV i jak gra w składzie to robi na mnie ogromne wrażenie, ma talent do gry i napewno zgłosi sie po niego lepszy klub.
0
A szacunek gdzie? Nie zapominaj że Bayern mimo tych kontuzji ma szeroki skład i wszystko się zdarzyć może. To czy LM będzie nasza przekonamy się po dwumeczu z Bayern i ewentualnym finale.
2
Tam też moga być jakieś nieprawidłowości bo tam sporo młodzików sprowadzają.
0
W sumie spoko rywale, spotkania z Chelsea i MU beda ciekawe ;)
1
No to sie Lewy załatwił tez konkretnie.
0
No wiem :D ale równie dobrze Juve może to zrobic, a ja czuję ze to będzie nasza kochana Barcelona :)
1
No zobaczymy jak to będzie, jedno jest pewne La Liga jest najlepsza w Europie.
12
102 gole a sezon trwa.. :)
9
Brawo dla FIFA jeśli to prawda z tymi karami, skoro Barca dostała to i sprawiedliwośc musi być. Niech sie biorą tez za inne kluby w Europie.
2
No to Bayern ma spore kłopoty, z drugiej strony szkoda bo wiemy że im mocniejsze składy tym ciekawsze widowisko, no ale cóż taka jest juz piłka. A Barca w komfortowej sytuacji kadrowej :P
0
I git tak ma być :) Barca jako jedyna czuję zdobędzie tryplet :)
2
Hah Neuer poprzeczka :D
55
Generał ma zakonczyć karierę na Camp Nou i tyle w temacie!
0
Ależ piękny wieczór :)
Brawo dla redakcji za tytuł, trafiliscie w 10 ! :D
3
Coś nieprawdopodobnego co oni wyprawiają na boisku :)
0
Nieważne jak, ważne aby wpadło :)
43
To jest napastnik jakiego Barca potrzebowała od lat ! :)
4
Brawo Mathieu ;)
8
Ale fart zatrzymała sie na słupku :)
0
I Martin sobie cos pogra :)
0
Luisito bliskooooo :)
0
Pedro za Generała??? No to Leo środek pola ;)
4
Mój mistrz !! powinni go odznaczyc jak na avatarze :)
0
No i Leo Messi kolejny gol :)
0
To wpadaj na Mielec napijemy sie :)
0
No jak tam wolisz :D
0
Mielec kojarzysz ? :))
0
Czemu za rok ? 18 lat ? :D
3
Eee ludzie wpadaj ktos na wódeczke mieszka ktos podkarpackie? :D