Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dobra dzis pierwszy raz opuszczam forum i ide na TVP! :D Miłego meczu Wszystkim życzę! Vamoss Barca :)
0
Chyba lepiej i tam się wybiore ;)
1
No to jazda Vamos Barca tylko zwycięstwo!!! :)
1
Ale czyli co jak wykupi sie na futbolhd premium to niedość ze jest bez zacinki to jeszcze bez opoznien?
0
Z tym że ja zawsze ogladam na Hiszpańskim kom. wiec wiesz ;)
0
Ciul z tym :P w TV tez jest :P
0
A ja ide dzis na TV oglądac bo zawsze jak jest LM to trace sporo na szukanie linków bo zacina sie w ciul albo opoznienie 20-30 sekund.. pierwszy raz w tym sezonie w PL komenatrz bede oglądał :D
2
Generale Ty musisz zostac i zakończyć karierę w FCB bo tu jest Twoje miejsce! Mimo upływających lat jesteś jednym z najlepszych na tej pozycji.
1
Druga bramka miodzio, a czwarta to juz magia tak ich rozklepali! :)
2
Bardzo lubię Thiago, ale to Barca ma większe szanse i ona także chce wygrac z Bayern i dotrzeć do finału w Berlinie ;)
0
Wygramy to! :) Dawać już ten mecz bo sie doczekac nie moge :)
1
Świetny wywiad z Leo, tylko szkoda że są one tak bardzo rzadko.
0
No tak Ter Stegen to świetny bramkarz, ale czy tak niedługo? Neuer pewnie jeszcze pare lat będzie nie do ruszenia w rep.
3
Messiego nie zatrzymacie wybijcie sobie to z głowy :) Juz niejeden próbował :P
0
Ten Bayern wcale nie ma tak słabego składu. Ale Barca czuje im pokaże :)
0
No w końcu dostał powołanie Vermaelen :)
1
Dobrze że dogadali się z nimi bo inaczej to byłoby bez sensu, tak ważne mecze bez nich.
0
Niech zostanie na jeden sezon póki nie skończy się nam zakaz transferowy.
0
Miejmy nadzieję że Juve się że tak powiem nie obsra na Bernabeu i dadzą radę wywalczyć awans choc będą mieli ciężko.
2
Gwiazdor Realu Madryt nie potrafił zrozumieć, jak ktoś mógł być tak nieodpowiedzialny i strzelić gola za niego. Przykro nam i łączymy się w bólu.
Hahah dobre brawo redakcja :D
1
Bardzo fajny wywiad :)
Tak, tak, kto ci powiedział, że nie lubię słowa „triplete”? Uwielbiam je. [śmiech]
hehe jak zawsze cos musi być na poprawę humoru :D
Dawac już ten mecz!! :)
1
Niech sie bardzo nie przyzwyczajają, bo może byc tak ze bedą chcieli jak najszybciej opuścic Camp Nou i Barcelone hehe :)
0
Przy takim potencjale ofensywnym Barcy nie ma szans by ten mecz zakończył sie bez bramek tak uważam :) Co do Pepa to jak zawsze wypowiedz z klasą :)
5
Mnie osobiście jakos nie przypadł do gustu ten tekst, ale wiadome że są tacy co się im podoba :)
1
Wiesz co takie zaczepki słowne to do kogo innego pytaj, ja nie będe Ci się tłumaczył, Ty masz swoje zdanie ja swoje i po kiego ciula drążysz ten temat? pozdro.
1
I dzieciakiem to możesz nazwać siebie, bo ja szkołe to skonczyłem bardzo dawno temu, zresztą co Ci się będe tłumaczył.
0
Kurna człowieku opanuj się, to że powiedziałem niech wraca nie znaczy jako trener ja pitole co za myślenie.
4
No to Roni pokazał :D
27
Andres dawaj jutro asyste lub bramkę :)
0
Dla Ciebie może nie ma to znaczenia rekord, dla mnie tak ;]