3

Dobra dzis pierwszy raz opuszczam forum i ide na TVP! :D Miłego meczu Wszystkim życzę! Vamoss Barca :)

0

Chyba lepiej i tam się wybiore ;)

1

No to jazda Vamos Barca tylko zwycięstwo!!! :)

1

Ale czyli co jak wykupi sie na futbolhd premium to niedość ze jest bez zacinki to jeszcze bez opoznien?

0

Z tym że ja zawsze ogladam na Hiszpańskim kom. wiec wiesz ;)

0

Ciul z tym :P w TV tez jest :P

0

A ja ide dzis na TV oglądac bo zawsze jak jest LM to trace sporo na szukanie linków bo zacina sie w ciul albo opoznienie 20-30 sekund.. pierwszy raz w tym sezonie w PL komenatrz bede oglądał :D

2

Generale Ty musisz zostac i zakończyć karierę w FCB bo tu jest Twoje miejsce! Mimo upływających lat jesteś jednym z najlepszych na tej pozycji.

1

Druga bramka miodzio, a czwarta to juz magia tak ich rozklepali! :)

2

Bardzo lubię Thiago, ale to Barca ma większe szanse i ona także chce wygrac z Bayern i dotrzeć do finału w Berlinie ;)

0

Wygramy to! :) Dawać już ten mecz bo sie doczekac nie moge :)

1

Świetny wywiad z Leo, tylko szkoda że są one tak bardzo rzadko.

0

No tak Ter Stegen to świetny bramkarz, ale czy tak niedługo? Neuer pewnie jeszcze pare lat będzie nie do ruszenia w rep.

3

Messiego nie zatrzymacie wybijcie sobie to z głowy :) Juz niejeden próbował :P

0

Ten Bayern wcale nie ma tak słabego składu. Ale Barca czuje im pokaże :)

0

No w końcu dostał powołanie Vermaelen :)

1

Dobrze że dogadali się z nimi bo inaczej to byłoby bez sensu, tak ważne mecze bez nich.

0

Niech zostanie na jeden sezon póki nie skończy się nam zakaz transferowy.

0

Miejmy nadzieję że Juve się że tak powiem nie obsra na Bernabeu i dadzą radę wywalczyć awans choc będą mieli ciężko.

2

Gwiazdor Realu Madryt nie potrafił zrozumieć, jak ktoś mógł być tak nieodpowiedzialny i strzelić gola za niego. Przykro nam i łączymy się w bólu.
Hahah dobre brawo redakcja :D

1

Bardzo fajny wywiad :)
Tak, tak, kto ci powiedział, że nie lubię słowa „triplete”? Uwielbiam je. [śmiech]
hehe jak zawsze cos musi być na poprawę humoru :D
Dawac już ten mecz!! :)

1

Niech sie bardzo nie przyzwyczajają, bo może byc tak ze bedą chcieli jak najszybciej opuścic Camp Nou i Barcelone hehe :)

0

Przy takim potencjale ofensywnym Barcy nie ma szans by ten mecz zakończył sie bez bramek tak uważam :) Co do Pepa to jak zawsze wypowiedz z klasą :)

5

Mnie osobiście jakos nie przypadł do gustu ten tekst, ale wiadome że są tacy co się im podoba :)

1

Wiesz co takie zaczepki słowne to do kogo innego pytaj, ja nie będe Ci się tłumaczył, Ty masz swoje zdanie ja swoje i po kiego ciula drążysz ten temat? pozdro.

1

I dzieciakiem to możesz nazwać siebie, bo ja szkołe to skonczyłem bardzo dawno temu, zresztą co Ci się będe tłumaczył.

0

Kurna człowieku opanuj się, to że powiedziałem niech wraca nie znaczy jako trener ja pitole co za myślenie.

4



No to Roni pokazał :D

27

Andres dawaj jutro asyste lub bramkę :)

0

Dla Ciebie może nie ma to znaczenia rekord, dla mnie tak ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?