Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
O Undiano odzyskał prace widzę :D
29
Ancelotti powiedział, że nie obejrzy meczu Barçy: Ja go obejrzę, na pewno.
Haha dobre! :D
Oby jutro nie było takiego horroru jak to ostatnio że dopiero w 90+3 strzeliliśmy bramke.
0
Oj Henry Ciebie tez byłoby wspaniale jeszcze oglądać w barwach Barcy :)
3
Takie rzeczy tylko w FCB ;)
0
Takie zachowania się bardzo ceni :)
0
Haha poważne rozstępy ma widocznie :D
1
Masakra słowa jak z filmu akcji, oby tylko nic kibice nie odwalili.
0
Ciekaw jestem jesli Bayern nie awansuje to skoro Pep wyleci gdzie pójdzie. Może MU? Ale równie dobrze mogą być to plotki.
3
Cieszę sie że Martin zaliczył udany występ :) Busi i Suarez wymiatali :)
0
To wychodzi na to że nie moze siedziec tylko musi grać jak go boli ;) a tak na powaznie to niech szybko mu to przejdzie :)
0
Cięzki mecz sie zapowiada ale wyjdziemy z niego zwycięsko wierzę w to :)
1
Ty rozumiesz? Ja mówie jakie gole strzelał w Ajaxie a nie przeciwko niemu jakie marnował sytuacje.
2
No bo jak się jest sam na sam i w taki sposób osmieszy rywala to nie pozostaje nic innego takiemu napastnikowi jak Luis umieścic piłke w siatce, a on to doskonale potrafi bo spotkan z jego udziałem jeszcze w Ajaxie oglądałem mnóstwo, praktycznie co weekend.
3
Chusteczek nie zapomnij ;)
0
Ty widzisz co napisałem wyżej czy nie umiesz czytać? Jak nie widzisz to sie nie wypowiadaj z takimi komentarzami do mnie.
3
I Ty równiez :)
4
Idz Ty strzel wszystko jak leci, zobaczymy jaka bedziesz miał skutecznosc :)
0
Hahaha beka byłaby gdyby tak sie stało co dla mnie jest nierealne ;)
1
Wczoraj na powtórce było widac gdy Suarez puscił miedzy nogami piłkę przy 3 golu to Luiz juz nawet nie biegł za nim tylko stał i czekał na zbawienie trafi czy nie :P ale Luis nie marnuje takich sytuacji :)
0
Jak u siebie tak zagrali to na Camp Nou niech nie licza na cud, mimo że zagra juz Ibra i Verratti to gdzie jak gdzie, ale u siebie Barca dokonczy napewno sprawe awansu.
0
Takie sytuacje bardzo cieszą na boisku a nie tylko nienawiść.
0
Śmieje się tylko ;)
0
O dzięki za info :)
0
Ohoh widze obronca Bartomeu sie znalazł. OK juz sie nic nie odzywam, przepraszam :/
0
No ja słyszałem wypowiadał się że zostaje w BVB i dobrze sie tutaj czuje, a także z chęcia przedłuzy kontrakt.
0
Czekaj czekaj El Pistolero Ci załozy kolejną siate i po sprawie ;)
0
No to super Andres! :)
9
No popatrz Bartomeu i bez Twojej wypowiedzi o tym wiedziałem.
0
Haha dobre maja ludzie poczucia humoru :D
0
Suarez dał wczoraj piękny popis :)