12

O Undiano odzyskał prace widzę :D

29

Ancelotti powiedział, że nie obejrzy meczu Barçy: Ja go obejrzę, na pewno.

Haha dobre! :D
Oby jutro nie było takiego horroru jak to ostatnio że dopiero w 90+3 strzeliliśmy bramke.

0

Oj Henry Ciebie tez byłoby wspaniale jeszcze oglądać w barwach Barcy :)

3

Takie rzeczy tylko w FCB ;)

0

Takie zachowania się bardzo ceni :)

0

Haha poważne rozstępy ma widocznie :D

1

Masakra słowa jak z filmu akcji, oby tylko nic kibice nie odwalili.

0

Ciekaw jestem jesli Bayern nie awansuje to skoro Pep wyleci gdzie pójdzie. Może MU? Ale równie dobrze mogą być to plotki.

3

Cieszę sie że Martin zaliczył udany występ :) Busi i Suarez wymiatali :)

0

To wychodzi na to że nie moze siedziec tylko musi grać jak go boli ;) a tak na powaznie to niech szybko mu to przejdzie :)

0

Cięzki mecz sie zapowiada ale wyjdziemy z niego zwycięsko wierzę w to :)

1

Ty rozumiesz? Ja mówie jakie gole strzelał w Ajaxie a nie przeciwko niemu jakie marnował sytuacje.

2

No bo jak się jest sam na sam i w taki sposób osmieszy rywala to nie pozostaje nic innego takiemu napastnikowi jak Luis umieścic piłke w siatce, a on to doskonale potrafi bo spotkan z jego udziałem jeszcze w Ajaxie oglądałem mnóstwo, praktycznie co weekend.

3

Chusteczek nie zapomnij ;)

0

Ty widzisz co napisałem wyżej czy nie umiesz czytać? Jak nie widzisz to sie nie wypowiadaj z takimi komentarzami do mnie.

3

I Ty równiez :)

4

Idz Ty strzel wszystko jak leci, zobaczymy jaka bedziesz miał skutecznosc :)

0

Hahaha beka byłaby gdyby tak sie stało co dla mnie jest nierealne ;)

1

Wczoraj na powtórce było widac gdy Suarez puscił miedzy nogami piłkę przy 3 golu to Luiz juz nawet nie biegł za nim tylko stał i czekał na zbawienie trafi czy nie :P ale Luis nie marnuje takich sytuacji :)

0

Jak u siebie tak zagrali to na Camp Nou niech nie licza na cud, mimo że zagra juz Ibra i Verratti to gdzie jak gdzie, ale u siebie Barca dokonczy napewno sprawe awansu.

0

Takie sytuacje bardzo cieszą na boisku a nie tylko nienawiść.

0

Śmieje się tylko ;)

0

O dzięki za info :)

0

Ohoh widze obronca Bartomeu sie znalazł. OK juz sie nic nie odzywam, przepraszam :/

0

No ja słyszałem wypowiadał się że zostaje w BVB i dobrze sie tutaj czuje, a także z chęcia przedłuzy kontrakt.

0

Czekaj czekaj El Pistolero Ci załozy kolejną siate i po sprawie ;)

0

No to super Andres! :)

9

No popatrz Bartomeu i bez Twojej wypowiedzi o tym wiedziałem.

0

Haha dobre maja ludzie poczucia humoru :D

0

Suarez dał wczoraj piękny popis :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?