0

Zmiana Ney..czemu? to wie tylko Enrique.. :/

0

Przepraszamy, ale nie znaleźliśmy strony, której szukasz.
To po co jest ten news.. ? Irytuje mnie juz ten obrazek z Busim zróbcie cos ztym redakcja..
Co do zmiany Neymara to dziwne naprawde, jak zaczał grac i zdobył bramke to zmiana..no ale.

1

Bład to błąd zawinił i tyle, tylko szkoda że wtedy na Matsa taki najazd był szczegolnie ze nie gra on duzo a Brawo cały czas w lidze wiec powinno sie zrozumiec taka sytuacje.

0

No szkoda że tak to sie potoczyło, z 0-2 zrobiło sie 2-2.. chociaz tyle ze nadal liderami jesteśmy.

2

Hahaa nagle Suarez słaby? :) a jak strzelał ostatnio piekne gole i rozgrywał kapitalne spotkania to było dobrze? :) dobre dobre ;)

0

Jak Ter Stegen puscił gola to był najazd, teraz Brawo zawinił i cisza? :)

1

Neymar gra zle jest zmieniany, Neymar zaczał grac dobrze zmiana hehe nie nadązy za tym :)

0

Ale lipa totalna a tak blisko było 3 pkt ..

1

Czyli jednak Sevilla kolejny mecz bez porazki bedzie u siebie.. ?

0

Było kurna 3 pkt a moze byc 1 ;/

0

o zesz ja prd ! tylko nie to !!!!!!!!!!!!!

1

ahahahah kibic dobry :D

0

Co to kurde za zmiana ???

0

Będzie kurcze nerwowo do ostatniej minuty...

0

Dobra pierwsza połowa, trzeba pilnowac w drugiej by sie nic nie popsuło :)

2

Juz myslalem ze karniak :P

0

Ale Banega zayebał.....

0

O kurde Neymar z wolnego !!!!!!!!!!!!

1

Messi genialnie !!!!!!!!!!!!!!

0

2:2 Atletico :P

0

I po co takie nerwy do samego konca? :)

0

Kto wie może dzis Andres się przełamie, poczekajmy! :)

0

Super skład!! teraz tylko rozegrac wspaniały mecz i zdobyć 3 pkt! Vamos! :)

0

Dawać już ten mecz bo sie doczekac nie moge :) wygramy dzis i 3 pkt jada do Barcelony. VeB! :)

0

Sevilla-PSG-Valencia-PSG. Zapowada sie mega ciekawie! Z nietoperzami tez będzie bardzo cięzko, ale tak jak większosc licze na zdobycie 13-15 pkt :)

0

Ale oni się olataja tymi samolotami, masakra ;P

0

Mógłby Denis zagrac, ciekawe jakby się zaprezentował przeciwko swojemu klubowi.

0

Hehe wypożyczenie Douglasa, po ciul go było sprowadzac jak maja byc teraz takie problemy, no ale to normalka bo w FCB ostatnimi laty na pozycji obrońców były niewypały ;)

0

Leo to ciągle co mecz ma cos do pobicia :) Oby i dzis cos strzelił :)

0

Mathieu wygląda na tym zdjęciu jakby strzelił focha :D taki jakis niewyrażny siedzi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?