Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zmiana Ney..czemu? to wie tylko Enrique.. :/
0
Przepraszamy, ale nie znaleźliśmy strony, której szukasz.
To po co jest ten news.. ? Irytuje mnie juz ten obrazek z Busim zróbcie cos ztym redakcja..
Co do zmiany Neymara to dziwne naprawde, jak zaczał grac i zdobył bramke to zmiana..no ale.
1
Bład to błąd zawinił i tyle, tylko szkoda że wtedy na Matsa taki najazd był szczegolnie ze nie gra on duzo a Brawo cały czas w lidze wiec powinno sie zrozumiec taka sytuacje.
0
No szkoda że tak to sie potoczyło, z 0-2 zrobiło sie 2-2.. chociaz tyle ze nadal liderami jesteśmy.
2
Hahaa nagle Suarez słaby? :) a jak strzelał ostatnio piekne gole i rozgrywał kapitalne spotkania to było dobrze? :) dobre dobre ;)
0
Jak Ter Stegen puscił gola to był najazd, teraz Brawo zawinił i cisza? :)
1
Neymar gra zle jest zmieniany, Neymar zaczał grac dobrze zmiana hehe nie nadązy za tym :)
0
Ale lipa totalna a tak blisko było 3 pkt ..
1
Czyli jednak Sevilla kolejny mecz bez porazki bedzie u siebie.. ?
0
Było kurna 3 pkt a moze byc 1 ;/
0
o zesz ja prd ! tylko nie to !!!!!!!!!!!!!
1
ahahahah kibic dobry :D
0
Co to kurde za zmiana ???
0
Będzie kurcze nerwowo do ostatniej minuty...
0
Dobra pierwsza połowa, trzeba pilnowac w drugiej by sie nic nie popsuło :)
2
Juz myslalem ze karniak :P
0
Ale Banega zayebał.....
0
O kurde Neymar z wolnego !!!!!!!!!!!!
1
Messi genialnie !!!!!!!!!!!!!!
0
2:2 Atletico :P
0
I po co takie nerwy do samego konca? :)
0
Kto wie może dzis Andres się przełamie, poczekajmy! :)
0
Super skład!! teraz tylko rozegrac wspaniały mecz i zdobyć 3 pkt! Vamos! :)
0
Dawać już ten mecz bo sie doczekac nie moge :) wygramy dzis i 3 pkt jada do Barcelony. VeB! :)
0
Sevilla-PSG-Valencia-PSG. Zapowada sie mega ciekawie! Z nietoperzami tez będzie bardzo cięzko, ale tak jak większosc licze na zdobycie 13-15 pkt :)
0
Ale oni się olataja tymi samolotami, masakra ;P
0
Mógłby Denis zagrac, ciekawe jakby się zaprezentował przeciwko swojemu klubowi.
0
Hehe wypożyczenie Douglasa, po ciul go było sprowadzac jak maja byc teraz takie problemy, no ale to normalka bo w FCB ostatnimi laty na pozycji obrońców były niewypały ;)
0
Leo to ciągle co mecz ma cos do pobicia :) Oby i dzis cos strzelił :)
0
Mathieu wygląda na tym zdjęciu jakby strzelił focha :D taki jakis niewyrażny siedzi :D