Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czasem oglądam na necie bo lubie strasznie goscia John Cena :D
0
Noo cieszy taka wiadomość że obrona też potrafi strzelac :)
0
A niech sobie w lidze wygrywaja, ważne aby Barca ich pokonała :)
1
Gdybym nie znał go to w życiu bym nie pomyslał że to moze byc piłkarz rep. Polski :D
http://wars-stars.pl/files/stars/acdbeac23a156dbf2a5f0cf4b52e8138d31dea52l.jpg
0
Generał musi zostać, oby nie poszedł na kase od tych arabów :/
0
Jeszcze może być tak że tyle plotek a nikt nie dołączy do Barcy z tych wymienianych i Barca kupi Murawskiego :D
1
Marzenia sie spełniaja trzeba tylko w nie uwierzyć :)
1
Musiał skubany ćwiczyc na kolegach z zespołu podczas treningu :D
0
Pogba do Barcy a Juve niech sobie pozniej mysli co dalej :)
0
Bartra cos ostatnio nie dostaje szans, nawet w rep. która i tak gra słabo bez niego w składzie.
1
No pomoc wygląda słabo, ktos taki jak Pogba w tej chwili dałby wiele jakości Barcelonie.
0
Zgadza się, a teraz dom ;)
1
Kurcze, zle wygląda sytuacja młodych..
0
Hehe no wtedy to juz miazga :D
17
Barcelona - Almeria 8-0 rok 2010
Pamiętacie? macie cos przeciwko powtórce? ;)
0
Ale co zrobić on będzie sie upierał ze ja kłamie :)
1
Hehe dzięki :) i co ważne ja miałem jako pierwszy ten avatar a on "zmałpił" i jeszcze pretensje miał ze to ja mu gwizdnąłem :)
0
Mecze o 20 dobra godzina :)
0
Orellana jak dziecko rzucac trawą w twarz hehe brak słów :)
0
Z Almeria powinniśmy sobie dac spokojnie radę, a on będzie choc teraz "czysty" :)
0
I ciul z tym że Ronaldo ma juz 4 przewagi, miał o wiele więcej a Leo i tak go dogonił. I tak najważniejsze jest dobro druzyny i tytuły a takie rekordy sa na drugim miejscu, choc nie dla Wszystkich.
1
Oby tylko teraz kontynuowac wygrane, Celta tez miała swoje okazje, dobrze ze ich nie wykorzystali bo kto wie jak ten mecz by sie potoczył np. gdyby nie interwencja Claudio w pierwszej połowie.
0
Tez wczoraj niezłego kiksa przy strzale zanotował, tylko tyle że to lewa noga była.
0
Jego wzrost przy tym golu miał ogromne znaczenie :) oby tylko więcej takich.
10
Widziałem ta sytuacje w skrócie i równiez nie było mowy o żadnym spalonym, no ale to już standardowe zachowanie sędziów w La Liga.
2
Fajnie że zdobył tak dwie ważne bramki :)
2
Dzięki Wam za skróty! :) widzę że Mathieu nam tyłek uratował ;) Brawo tak samo swoja interwencją wslizgiem, Neymar jak nie strzelił tej dobitki Leo to głowa mała, tak samo jak Messi sam na sam z bramkarzem w ostatnich minutach heh ale ważne ze sa 4 pkt przewagi utrzymane! VeB :)
0
Dzięki! :)
0
Bardzo smieszne hehe :)
0
A masz może jakis link?? :)