1

Czasem oglądam na necie bo lubie strasznie goscia John Cena :D

0

Noo cieszy taka wiadomość że obrona też potrafi strzelac :)

0

A niech sobie w lidze wygrywaja, ważne aby Barca ich pokonała :)

1

Gdybym nie znał go to w życiu bym nie pomyslał że to moze byc piłkarz rep. Polski :D
http://wars-stars.pl/files/stars/acdbeac23a156dbf2a5f0cf4b52e8138d31dea52l.jpg

0

Generał musi zostać, oby nie poszedł na kase od tych arabów :/

0

Jeszcze może być tak że tyle plotek a nikt nie dołączy do Barcy z tych wymienianych i Barca kupi Murawskiego :D

1

Marzenia sie spełniaja trzeba tylko w nie uwierzyć :)

1

Musiał skubany ćwiczyc na kolegach z zespołu podczas treningu :D

0

Pogba do Barcy a Juve niech sobie pozniej mysli co dalej :)

0

Bartra cos ostatnio nie dostaje szans, nawet w rep. która i tak gra słabo bez niego w składzie.

1

No pomoc wygląda słabo, ktos taki jak Pogba w tej chwili dałby wiele jakości Barcelonie.

0

Zgadza się, a teraz dom ;)

1

Kurcze, zle wygląda sytuacja młodych..

0

Hehe no wtedy to juz miazga :D

17

Barcelona - Almeria 8-0 rok 2010
Pamiętacie? macie cos przeciwko powtórce? ;)

0

Ale co zrobić on będzie sie upierał ze ja kłamie :)

1

Hehe dzięki :) i co ważne ja miałem jako pierwszy ten avatar a on "zmałpił" i jeszcze pretensje miał ze to ja mu gwizdnąłem :)

0

Mecze o 20 dobra godzina :)

0

Orellana jak dziecko rzucac trawą w twarz hehe brak słów :)

0

Z Almeria powinniśmy sobie dac spokojnie radę, a on będzie choc teraz "czysty" :)

0

I ciul z tym że Ronaldo ma juz 4 przewagi, miał o wiele więcej a Leo i tak go dogonił. I tak najważniejsze jest dobro druzyny i tytuły a takie rekordy sa na drugim miejscu, choc nie dla Wszystkich.

1

Oby tylko teraz kontynuowac wygrane, Celta tez miała swoje okazje, dobrze ze ich nie wykorzystali bo kto wie jak ten mecz by sie potoczył np. gdyby nie interwencja Claudio w pierwszej połowie.

0

Tez wczoraj niezłego kiksa przy strzale zanotował, tylko tyle że to lewa noga była.

0

Jego wzrost przy tym golu miał ogromne znaczenie :) oby tylko więcej takich.

10

Widziałem ta sytuacje w skrócie i równiez nie było mowy o żadnym spalonym, no ale to już standardowe zachowanie sędziów w La Liga.

2

Fajnie że zdobył tak dwie ważne bramki :)

2

Dzięki Wam za skróty! :) widzę że Mathieu nam tyłek uratował ;) Brawo tak samo swoja interwencją wslizgiem, Neymar jak nie strzelił tej dobitki Leo to głowa mała, tak samo jak Messi sam na sam z bramkarzem w ostatnich minutach heh ale ważne ze sa 4 pkt przewagi utrzymane! VeB :)

0

Dzięki! :)

0

Bardzo smieszne hehe :)

0

A masz może jakis link?? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?