Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siema all! mam pytanie gdzie moge obejrzeć powtórke meczu z wczoraj? albo skrót? bo nie byłem w stanie oglądac :D Będe wdzięczny za linki :)
1
Dobry skład jazda po 3 pkt Veb ! :)
0
Tylko żebys Ty Neymar pokazał sie z dobrej strony z nimi :)
0
Real sobie liczy ale żeby się czasem nie przeliczył czego im zycze :)
0
Ma tyle hajsu? ;)
0
Przykro sie czyta że tak o nim uwazasz, ale masz prawo do własnej opinii na jego temat. Dla mnie jest przyszłościa Barcy, tylko fajnie byłoby gdyby poprawił troche szybkośc.
6
Szczur, gówniana twarz hahaha :D
0
Noo juz 4 ale to tez nic Leo odrobi :P
0
Po to że Mathieu młody nie jest a Bartra tak i musi zdobywac doswiadczenie, bo jak nie teraz to kiedy jak bedzie mial 30 lat? on jest przyszłocią defensywy Barcy.
0
Wiem że jeden punkt jeszcze będzie ale po co sobie komplikowac sprawę jak mozna miec 4 ?
0
Trzeba to koniecznie wygrac, musimy utrzymac przewagę 4 pkt na pozycji lidera.
0
Wiem że Leo da rade :)
0
O zesz kurna Leo musi znowu gonić :/
1
Dobry skład, ale chciałbym zobaczyc Bartre za Mathieu, w rep. Hiszpanii nic nie pograł pasuje mu trzymac rytm jak ma być podstawą defensywy Barcy na długie lata.
3
Bartra musi zagrać. Według mnie obrona powinna być taka: Alves-Pique-Bartra-Adriano.
0
Nawet spoko żart, nie powinno byc tu nic obrażliwego :)
0
Hah że niby Real jest w stanie zdobyć wszystkie pozostałe punkty, a wczoraj było o tym że Barca sie napewno potknie, niech oni uważaja by sie nie potkneli bo moga nie wstać a co z tym idzie nie podnieśc zadnego pucharu na koniec sezonu.
0
Trzeba ten mecz obowiązkowo wygrac i utrzymac jakże cenną pozycję lidera!
1
Ja wiem jak grał wczesniej i nie było rewelacji, dlatego mówie ze szkoda ze odszedł akurat wtedy gdy złapał ta odpowiednia forme, co pokazuje teraz a Arsenalu.
2
I bardzo dobrze niech wraca, lewa strona obrony jest dla niego :)
0
A czy ja ich lekceważe? Chyba NIE.
0
Żeby tak zebrali baty porządne od Barcy :)
0
Ciekawe co Juve na ta ofertę, oby tylko Pogba nie wybrał Romka i dużej kasy.. A Real niech się o siebie martwi żeby się nie potknął.
2
Wszystkich nie musimy wygrywac, wazne jest to by wygrac te najważniejsze i zdobyć Mistrzostwo, LM i PK :)
0
Szkoda że Alexis juz nie gra w Barcy, bardzo podobała mi się jego gra w Barcy, szczegolnie ostatni sezon był mega udany.
0
Teraz zrobic z tego odpowiedni skład i zdobyć 3 pkt i zrewanżowac sie za ostatnia porażkę.
0
Leo jutro cos strzeli czuje to :)
10
Niech wraca do Barcy obrona z nim byłaby w świetnej dyspozycji :)
0
Każdy ma prawo do tego by wyrazic opinie na ten temat, więc to zrobiłem. To wszystko.
0
Dla mnie byłoby OK.