0

Siema all! mam pytanie gdzie moge obejrzeć powtórke meczu z wczoraj? albo skrót? bo nie byłem w stanie oglądac :D Będe wdzięczny za linki :)

1

Dobry skład jazda po 3 pkt Veb ! :)

0

Tylko żebys Ty Neymar pokazał sie z dobrej strony z nimi :)

0

Real sobie liczy ale żeby się czasem nie przeliczył czego im zycze :)

0

Ma tyle hajsu? ;)

0

Przykro sie czyta że tak o nim uwazasz, ale masz prawo do własnej opinii na jego temat. Dla mnie jest przyszłościa Barcy, tylko fajnie byłoby gdyby poprawił troche szybkośc.

6

Szczur, gówniana twarz hahaha :D

0

Noo juz 4 ale to tez nic Leo odrobi :P

0

Po to że Mathieu młody nie jest a Bartra tak i musi zdobywac doswiadczenie, bo jak nie teraz to kiedy jak bedzie mial 30 lat? on jest przyszłocią defensywy Barcy.

0

Wiem że jeden punkt jeszcze będzie ale po co sobie komplikowac sprawę jak mozna miec 4 ?

0

Trzeba to koniecznie wygrac, musimy utrzymac przewagę 4 pkt na pozycji lidera.

0

Wiem że Leo da rade :)

0

O zesz kurna Leo musi znowu gonić :/

1

Dobry skład, ale chciałbym zobaczyc Bartre za Mathieu, w rep. Hiszpanii nic nie pograł pasuje mu trzymac rytm jak ma być podstawą defensywy Barcy na długie lata.

3

Bartra musi zagrać. Według mnie obrona powinna być taka: Alves-Pique-Bartra-Adriano.

0

Nawet spoko żart, nie powinno byc tu nic obrażliwego :)

0

Hah że niby Real jest w stanie zdobyć wszystkie pozostałe punkty, a wczoraj było o tym że Barca sie napewno potknie, niech oni uważaja by sie nie potkneli bo moga nie wstać a co z tym idzie nie podnieśc zadnego pucharu na koniec sezonu.

0

Trzeba ten mecz obowiązkowo wygrac i utrzymac jakże cenną pozycję lidera!

1

Ja wiem jak grał wczesniej i nie było rewelacji, dlatego mówie ze szkoda ze odszedł akurat wtedy gdy złapał ta odpowiednia forme, co pokazuje teraz a Arsenalu.

2

I bardzo dobrze niech wraca, lewa strona obrony jest dla niego :)

0

A czy ja ich lekceważe? Chyba NIE.

0

Żeby tak zebrali baty porządne od Barcy :)

0

Ciekawe co Juve na ta ofertę, oby tylko Pogba nie wybrał Romka i dużej kasy.. A Real niech się o siebie martwi żeby się nie potknął.

2

Wszystkich nie musimy wygrywac, wazne jest to by wygrac te najważniejsze i zdobyć Mistrzostwo, LM i PK :)

0

Szkoda że Alexis juz nie gra w Barcy, bardzo podobała mi się jego gra w Barcy, szczegolnie ostatni sezon był mega udany.

0

Teraz zrobic z tego odpowiedni skład i zdobyć 3 pkt i zrewanżowac sie za ostatnia porażkę.

0

Leo jutro cos strzeli czuje to :)

10

Niech wraca do Barcy obrona z nim byłaby w świetnej dyspozycji :)

0

Każdy ma prawo do tego by wyrazic opinie na ten temat, więc to zrobiłem. To wszystko.

0

Dla mnie byłoby OK.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?