1

O kurde ładnie tego nawaliło :)

0

To świadczy tylko o ich głupocie :)

0

To niech wbija do Barcy ;)

1

Gdyby piszczek był młodszy tak z 26 lat to fajnie byłoby go do Barcy ;) Hmm Mario wydaje sie dobrym kandydatem na PO. Fabinho też dobry jest, no ale się okaze jak to będzie.
Super czcionka niech taka zostanie redakcjo! :)

0

Dobrze zę Tata tak postapił i nie ryzykował zdrowiem Messiego.

0

Słabo ta Hiszpania gra, bardzo słabo...

4

Minutę po północy :D dobre :D

1

O mada faka różowa strona? tego jeszcze nie grali na Fcbarca.com :D

0

Czuję że to jest ściema i to wszystko :) nagle po północy w prima aprillis info :)

3

Portugalia mimo że skład mocno rezerwowy to beka w ciul xD

30

Fajnie że pamięta o byłym klubie i kolegach :)

0

Eee cos nie tak w tej wypowiedzi ja jakos nie widze podobieństwa.

2

Leo musi wrócic do zdrowia bo on jako lider zespołu jest niezastąpiony.

0

Nikogo z Realu a to nowina :D

0

Tata pełen profesjonalizm, brawo.

0

Hmm myślę ze jeśli jakis klub wyłoży dobra kasę to warto będzie ją przyjać. Pedro i tak juz sobie nie pogra a rezerwowym chyba nie zamierza być..

0

W sumie ZP juz ma :D hehe

0

Dobra cena. Życzę mu jak najlepiej bo to dobry piłkarz ale w FCB nie ma szans że sobie pogra.

2

No to teraz pora się skupić na rozgrywkach ligowych i LM :)

2

Oby wreszcie zaczął regularnie notowac dobre wystepy bo stać go na to. Jeszcze może byc kimś ważnym w drużynie Barcy pod warunkiem że ogarnie grę.

0

Dybala nie jest wart 40 mln, chyba że City, Chelsea, PSG, MU wywala taka kase.

6

Niezle Deulofeu, oby tylko częsciej notował dobre występy, w klubie także.

0

Chyba im sie powaliło w tych łbach. Ney i Messi? hahahha.

0

Spekulacji na temat transferów jest pełno, ciekawe tylko jak to się zakończy i kto kogo kupi.

0

Cięzki miesiąc się zapowiada, oby tylko Barca wyszła zakonczyła go z jak najlepszym bilansem.

0

Mnie sie nie podobają zbytnio, ale to oni beda w nich ćwiczyć :)

0

Hehe to niezle :P co jak co ale napewno nie :D

12

To chociaz tyle dobrego jak narazie. Oby tylko nic nie podpisał i zakonczył kariere w FCB.

2

O matko on i ZP dobre sobie! :D A co do LM niech sie lepiej martwia o siebie bo z Atletico nie beda miec łatwo i to oni mogą odpaść.

0

Jeśli się zgodzi na kontrakt 2-letni to spoko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?