Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie !!! Oby to nie była prawda.
2
Poczekajmy na jakies oficjalne żródło, lub tez wypowiedz Generała jesli on potwierdzi to będzie wiadome :(
42
Żal mi Cię... :/
64
Tylko nie Generał :( mógł zakonczyć karierę w FCB..
0
65 mln no Leo niezle sie powodzi ;)
1
Świetne podsumowanie GD i wszystko ładnie pokazane. Dzięki :)
0
Na Camp Nou zwycięstwo tez będzie smakowało świetnie :)
1
"Gdyby" kupili Danilo choc to mało prawdopodobne to on napewno by pensji 8 mln nie dostał więc nwm jaki inny by dostał ;) A Adriano, Bartra i Montoya maja kontrakty i tyle nie zarabiają :)
0
Kto wie może tą najważniejszą zaliczy podczas finału PK, lub tez jeśli Barca dojdzie do finału LM ;) albo strzeli decydujące bramki jak ta z Chelsea :)
1
Vermaelen ćwiczy czyli jest dobrze :P
0
Oby i tym razem Barcelonie szczęscie dopisało :)
1
Dobrze jest, pojemnośc duża, kibice dostana po równo biletów, a to że Madryt będzie sobie gadał że Barca same spiski robi to olać to, najmniej mnie ich zdanie obchodzi :)
0
Ile ja bym dał aby dostać tak od Leo autograf.. maja ludzie szczęscie Ci wybrani, bo jak wiemy nie każdy moze.
2
Mam nadzieję że kibice się dobrze zachowaja na Camp Nou podczas finału i gdy będzie puszczany hymn.
0
Jak się zgodzi na kontrakt 2-letni to spoko, ale na 3 to przesada, jeszcze do tego takie zarobki.
2
Dobry artukuł, podoba mi sie :) Co Do Alexisa to gdy w lecie mówiono o jego odejsciu i przyjsciu Suareza, to szkoda mi go było i trudno było sie z tym pogodzic dlaczego właśnie on musi opuscic szeregi Barcy a nie np. Pedro.. i jeszcze ta forma Sancheza cos wspaniałego, najlepszy sezon i on sie widac dopiero rozkręcał co pokazuje teraz w Arsenalu. Suareza pamiętam z spotkań Ajaxu gdy co niedziele oglądałem jego wystepy, wymiatał tam. W lidze Angielskiej juz tak sie nie interesowałem nim bo praktycznie nie oglądam BPL. Ale teraz widac jak dobry był ruch sprowadzenia El Pistolero na Camp Nou, mimo tych 80 mln i zawieszenia które miał warto było! Oby to był dopiero początek tego co nas czeka w jego wykonaniu :)
1
No to sprawa rozwiązana, dobrze jest :)
0
Taaa.. Śmieszy mnie że Alvesa uwaza się za nietykalnego na tej pozycji, a innych ma się w upie. No ale kazdy ma swoje zdanie na ten temat.
6
Claudio to bardzo dobry bramkarz, lecz ja czekam na Matsa :)
1
Komentarz usunięty
7
Messi może zagrac na innej planecie ale nie w innym klubie na ziemi :P
0
No to widzisz, ale mimo wszystko widzisz jakies opcje zastępcze. Nie tylko świat na Alvesu się konczy i prawa obrona w FCB.
1
No ja też mówiłem to juz kiedys ze na 2 lata spoko, ale na trzy? No sorry ale bez przesady.
0
Ale nie zapominaj że jest jeszcze Adriano, Bartra, i Pedro choc nie widzialem go na PO, więc sie o nim nie wypowiem czy by sobie poradził.
0
Juz nie przesadzaj że za trzecim miejscem, bo na boisku gra 11 zawodników nie tylko wielebny Alves.
0
A może byc tak że pogra rok na takim poziomie i to by było na tyle.
1
Ja tam jestem pewien, że wróci ten wspaniały Magik i będzie nas czarował swoja gra tak jak to było wcześniej :)
0
Dokładnie jest Adriano, Montoya, Bartra, żle by nie było.
0
Przeciez jego była zona ( agentka ) mówiła ze on będzie jeszcze mógł grac na takim poziomie przez 6-7 lat hahaha.
1
Hahha chyba sobie żarty stroi, jeśli mu dadzą 3 lata kontraktu i takie zarobki to masakra. Niech spada jak mu nie pasuje. Niech idzie do City lub MU jak liczy na wysoki kontrakt.