0

Dokładnie !!! Oby to nie była prawda.

2

Poczekajmy na jakies oficjalne żródło, lub tez wypowiedz Generała jesli on potwierdzi to będzie wiadome :(

42

Żal mi Cię... :/

64

Tylko nie Generał :( mógł zakonczyć karierę w FCB..

0

65 mln no Leo niezle sie powodzi ;)

1

Świetne podsumowanie GD i wszystko ładnie pokazane. Dzięki :)

0

Na Camp Nou zwycięstwo tez będzie smakowało świetnie :)

1

"Gdyby" kupili Danilo choc to mało prawdopodobne to on napewno by pensji 8 mln nie dostał więc nwm jaki inny by dostał ;) A Adriano, Bartra i Montoya maja kontrakty i tyle nie zarabiają :)

0

Kto wie może tą najważniejszą zaliczy podczas finału PK, lub tez jeśli Barca dojdzie do finału LM ;) albo strzeli decydujące bramki jak ta z Chelsea :)

1

Vermaelen ćwiczy czyli jest dobrze :P

0

Oby i tym razem Barcelonie szczęscie dopisało :)

1

Dobrze jest, pojemnośc duża, kibice dostana po równo biletów, a to że Madryt będzie sobie gadał że Barca same spiski robi to olać to, najmniej mnie ich zdanie obchodzi :)

0

Ile ja bym dał aby dostać tak od Leo autograf.. maja ludzie szczęscie Ci wybrani, bo jak wiemy nie każdy moze.

2

Mam nadzieję że kibice się dobrze zachowaja na Camp Nou podczas finału i gdy będzie puszczany hymn.

0

Jak się zgodzi na kontrakt 2-letni to spoko, ale na 3 to przesada, jeszcze do tego takie zarobki.

2

Dobry artukuł, podoba mi sie :) Co Do Alexisa to gdy w lecie mówiono o jego odejsciu i przyjsciu Suareza, to szkoda mi go było i trudno było sie z tym pogodzic dlaczego właśnie on musi opuscic szeregi Barcy a nie np. Pedro.. i jeszcze ta forma Sancheza cos wspaniałego, najlepszy sezon i on sie widac dopiero rozkręcał co pokazuje teraz w Arsenalu. Suareza pamiętam z spotkań Ajaxu gdy co niedziele oglądałem jego wystepy, wymiatał tam. W lidze Angielskiej juz tak sie nie interesowałem nim bo praktycznie nie oglądam BPL. Ale teraz widac jak dobry był ruch sprowadzenia El Pistolero na Camp Nou, mimo tych 80 mln i zawieszenia które miał warto było! Oby to był dopiero początek tego co nas czeka w jego wykonaniu :)

1

No to sprawa rozwiązana, dobrze jest :)

0

Taaa.. Śmieszy mnie że Alvesa uwaza się za nietykalnego na tej pozycji, a innych ma się w upie. No ale kazdy ma swoje zdanie na ten temat.

6

Claudio to bardzo dobry bramkarz, lecz ja czekam na Matsa :)

1

Komentarz usunięty

7

Messi może zagrac na innej planecie ale nie w innym klubie na ziemi :P

0

No to widzisz, ale mimo wszystko widzisz jakies opcje zastępcze. Nie tylko świat na Alvesu się konczy i prawa obrona w FCB.

1

No ja też mówiłem to juz kiedys ze na 2 lata spoko, ale na trzy? No sorry ale bez przesady.

0

Ale nie zapominaj że jest jeszcze Adriano, Bartra, i Pedro choc nie widzialem go na PO, więc sie o nim nie wypowiem czy by sobie poradził.

0

Juz nie przesadzaj że za trzecim miejscem, bo na boisku gra 11 zawodników nie tylko wielebny Alves.

0

A może byc tak że pogra rok na takim poziomie i to by było na tyle.

1

Ja tam jestem pewien, że wróci ten wspaniały Magik i będzie nas czarował swoja gra tak jak to było wcześniej :)

0

Dokładnie jest Adriano, Montoya, Bartra, żle by nie było.

0

Przeciez jego była zona ( agentka ) mówiła ze on będzie jeszcze mógł grac na takim poziomie przez 6-7 lat hahaha.

1

Hahha chyba sobie żarty stroi, jeśli mu dadzą 3 lata kontraktu i takie zarobki to masakra. Niech spada jak mu nie pasuje. Niech idzie do City lub MU jak liczy na wysoki kontrakt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?