31

Bo kosmita może więcej niz zwykły człowiek :D

0

Bla bla bla jeszcze zobaczymy czy są tacy niewinni. By czasem nie oglądali świata zza krat.

1

Real Madryt: „Jestem culé i nigdy nie będę grał w Realu. To wielki klub, jednak wychowałem się w Barcelonie”.

Brawo Gerard, super słowa :)

Hehe z tym Mateu i Pepe pytających o dzieci dobre :D Szkoda ze ten śedzia go jeszcze nie wypytywał o ... z Shakira skoro tak wszystko chce wiedziec o każdym :D

2

Jejku nic nowego w tym nie ma..

2

To juz było i wiemy jak sie skonczyło :D

1

No ale chcą niech próbują ich sprawa.

0

No oni tak, ale napewno nie Borussia już to widzę jak do nich idzie ;]

0

No to jedna wygrana presezonu juz jest :D

1

I całe szczęscie że Leo nic nie dolega ;)

1

Dokładnie, śmiech na sali jeśli tak zrobią.

1

No to ta druzyna miała szczęscie że nie poleciała tym lotem..
Alves 3 letni kontrakt? I pewnie kasa z kosmosu? Chyba sobie jaja robi. To juz wolę Adriano, Montoye, Bartra. Borussia I Alves ? dobre ;)

0

Masakra, juz lepszego zdjęcia nie było? Koniecznie to on musi być?

1

Niech odpoczywają w spokoju.

0

Swietny tekst. Co do Ronaldo to bardzo dobrze, nalezy mu sie za te jego boiskowe wyczyny, symulant do potęgi.

2

Uff ale ulga że tak to sie skonczyło wszystko.

2

Jak widac Leo juz znudziło się zbieranie hat-tricków i teraz przerzucił sie na siatki :D

0

Ale mi nie chodzi o to że mógłbym zginąć, tylko to że miałbym lęk lecieć.

0

No to mu sie dostało wyróżnienie :P

0

Czyli lipa skoro Pogba zapewne nie trafi do Barcy..

1

Kosmita rządzi :)

2

Jego sprzedaz była głupotą ;) No ale za to mamy El Pistolero :)

0

W życiu bym nie poleciał samolotem za zadne pieniadze..

0

Masakra kolejny samolot sie rozbił lecący z Barcelony do Duesseldorfu....

0

A niech spadają, Valencia będzie dobrym miejscem na finał, a oni niech budują tam sobie basen.

12

Dwa tygodnie bez meczu Barcy no ja pierdziele masakra :/

1

Tez zdecydowanie uważam że sprawa tytułu jest wciąz otwarta, nie mozna być ąz tak pewnym siebie że Mistrzostwo juz nalezy do Barcy.

2

158 mln euro kar? No chyba ich posrało. Co do Ronaldo i jego symulki to w końcu sędzia sie na nim poznał, nurek do basenu a nie na boisko.

2

Oby tylko wrócili bez kontuzji bo tego byśmy teraz nie chcieli.

0

Cieszę sie, że sie w tej kwestii zgadzamy :)

2

Co Ty chcesz od sędziego? Akurat do niego nie powinno sie miec zarzutów. To ze dał tyle kartek? Widocznie zasłuzone, i tak że nie dał czerwonej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?