Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
Bo kosmita może więcej niz zwykły człowiek :D
0
Bla bla bla jeszcze zobaczymy czy są tacy niewinni. By czasem nie oglądali świata zza krat.
1
Real Madryt: „Jestem culé i nigdy nie będę grał w Realu. To wielki klub, jednak wychowałem się w Barcelonie”.
Brawo Gerard, super słowa :)
Hehe z tym Mateu i Pepe pytających o dzieci dobre :D Szkoda ze ten śedzia go jeszcze nie wypytywał o ... z Shakira skoro tak wszystko chce wiedziec o każdym :D
2
Jejku nic nowego w tym nie ma..
2
To juz było i wiemy jak sie skonczyło :D
1
No ale chcą niech próbują ich sprawa.
0
No oni tak, ale napewno nie Borussia już to widzę jak do nich idzie ;]
0
No to jedna wygrana presezonu juz jest :D
1
I całe szczęscie że Leo nic nie dolega ;)
1
Dokładnie, śmiech na sali jeśli tak zrobią.
1
No to ta druzyna miała szczęscie że nie poleciała tym lotem..
Alves 3 letni kontrakt? I pewnie kasa z kosmosu? Chyba sobie jaja robi. To juz wolę Adriano, Montoye, Bartra. Borussia I Alves ? dobre ;)
0
Masakra, juz lepszego zdjęcia nie było? Koniecznie to on musi być?
1
Niech odpoczywają w spokoju.
0
Swietny tekst. Co do Ronaldo to bardzo dobrze, nalezy mu sie za te jego boiskowe wyczyny, symulant do potęgi.
2
Uff ale ulga że tak to sie skonczyło wszystko.
2
Jak widac Leo juz znudziło się zbieranie hat-tricków i teraz przerzucił sie na siatki :D
0
Ale mi nie chodzi o to że mógłbym zginąć, tylko to że miałbym lęk lecieć.
0
No to mu sie dostało wyróżnienie :P
0
Czyli lipa skoro Pogba zapewne nie trafi do Barcy..
1
Kosmita rządzi :)
2
Jego sprzedaz była głupotą ;) No ale za to mamy El Pistolero :)
0
W życiu bym nie poleciał samolotem za zadne pieniadze..
0
Masakra kolejny samolot sie rozbił lecący z Barcelony do Duesseldorfu....
0
A niech spadają, Valencia będzie dobrym miejscem na finał, a oni niech budują tam sobie basen.
12
Dwa tygodnie bez meczu Barcy no ja pierdziele masakra :/
1
Tez zdecydowanie uważam że sprawa tytułu jest wciąz otwarta, nie mozna być ąz tak pewnym siebie że Mistrzostwo juz nalezy do Barcy.
2
158 mln euro kar? No chyba ich posrało. Co do Ronaldo i jego symulki to w końcu sędzia sie na nim poznał, nurek do basenu a nie na boisko.
2
Oby tylko wrócili bez kontuzji bo tego byśmy teraz nie chcieli.
0
Cieszę sie, że sie w tej kwestii zgadzamy :)
2
Co Ty chcesz od sędziego? Akurat do niego nie powinno sie miec zarzutów. To ze dał tyle kartek? Widocznie zasłuzone, i tak że nie dał czerwonej.