Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O mada faka różowa strona? tego jeszcze nie grali na Fcbarca.com :D
0
Czuję że to jest ściema i to wszystko :) nagle po północy w prima aprillis info :)
3
Portugalia mimo że skład mocno rezerwowy to beka w ciul xD
30
Fajnie że pamięta o byłym klubie i kolegach :)
0
Eee cos nie tak w tej wypowiedzi ja jakos nie widze podobieństwa.
2
Leo musi wrócic do zdrowia bo on jako lider zespołu jest niezastąpiony.
0
Nikogo z Realu a to nowina :D
0
Tata pełen profesjonalizm, brawo.
0
Hmm myślę ze jeśli jakis klub wyłoży dobra kasę to warto będzie ją przyjać. Pedro i tak juz sobie nie pogra a rezerwowym chyba nie zamierza być..
0
W sumie ZP juz ma :D hehe
0
Dobra cena. Życzę mu jak najlepiej bo to dobry piłkarz ale w FCB nie ma szans że sobie pogra.
2
No to teraz pora się skupić na rozgrywkach ligowych i LM :)
2
Oby wreszcie zaczął regularnie notowac dobre wystepy bo stać go na to. Jeszcze może byc kimś ważnym w drużynie Barcy pod warunkiem że ogarnie grę.
0
Dybala nie jest wart 40 mln, chyba że City, Chelsea, PSG, MU wywala taka kase.
6
Niezle Deulofeu, oby tylko częsciej notował dobre występy, w klubie także.
0
Chyba im sie powaliło w tych łbach. Ney i Messi? hahahha.
0
Spekulacji na temat transferów jest pełno, ciekawe tylko jak to się zakończy i kto kogo kupi.
0
Cięzki miesiąc się zapowiada, oby tylko Barca wyszła zakonczyła go z jak najlepszym bilansem.
0
Mnie sie nie podobają zbytnio, ale to oni beda w nich ćwiczyć :)
0
Hehe to niezle :P co jak co ale napewno nie :D
12
To chociaz tyle dobrego jak narazie. Oby tylko nic nie podpisał i zakonczył kariere w FCB.
2
O matko on i ZP dobre sobie! :D A co do LM niech sie lepiej martwia o siebie bo z Atletico nie beda miec łatwo i to oni mogą odpaść.
0
Jeśli się zgodzi na kontrakt 2-letni to spoko.
0
Skoro sie nim interesują i wiedza jaka kasę trzeba wyłozyc to widocznie mają ;)
0
No własnie, ale to nie takie proste wszystko jak się wydaje napisać :)
0
Mam to rozumieć że jestem niby dziecko czy jak? :)
0
Co zrobisz? Nic nie zrobisz. Na głupote nie ma rady.
0
Mają dzieciaki szczęscie tez bym tak chciał :)
0
Oby to kurde nie było nic poważnego, Leo jest nam bardzo potrzebny!
7
Śmieszny typ z niego. Lekarz sie kłania.