3

Ważne by utrzymac ta przewagę. Mamy juz poniedziałek, więc mozna powiedziec ze poprzedni tydzien był niezwykle udany, dwie bardzo ważne wygrane nic bardziej nie cieszy :) VeB ! :)

0

Kibice wiedzą doskonale czego Barca potrzebuje podczas takich spotkań :) Kapitalna sprawa :)

0

Nie mówie że zagrał perfekcyjnie, mnie sie podobało to co zobaczyłem z jego strony :)

0

Dobry mecz Szefa :)

8

W Valencii strzelił Realowi to stwierdził ze i w Barcelonie nie będzie gorszy :)

0

Same dobre rzeczy :)

0

Brawo El Pistolero alez to strzelił genialnie !! :) i ta cieszynka po golu miazga ! :)

0

Już 6 raz teraz słucham hymnu Barcy z rzędu i nie moge przestać !! :)

5

Piekna niedziela az chce sie rozpoczynac nowy tydzien :)

1

Jest !! Mamy to :) druga połowa nalezała do Barcy, lider utrzymany , mecz wygrany czego chciec wiecej !! VeB !! :)

0

No nareszcie Neymar schodzi, słaby mecz dzis :/

0

Kapitalnie Claudio !

0

Sergio wchodzi

0

Nie no to juz przechodzi wszelkie granice co Neymar robi

0

11 kartka masakra

0


Nie wierze Neymar jak mogłes nie podac !!!!!!!!

0

Jak nikt nie wyleci przy 10 kartkach bedzie cud ;p

2

10 kartek juz lol

0

Ale kartek dzis ja pitole

0

Szefie po co takie cos ? :)

0

El Pistolero gol !!!!!!!!!

0

Xavi i Busi rozgrzewka !!!

0

Ale mamy farta....

0

Jazda jazda teraz !

0

Messi po tym co ostatnio wyprawia dzis słabiutko.. cały sezpoł od strzelenia przez Mathieu gola słabo gra :/ do roboty po przerwie, pomoc słaba.. Neymar ? bez komentarza nwm co sie z nim dzieje od pewnego czasu

2

Powiem Wam ze nie tak sobie wyobrazałem 1 połowe.. jak strzeliła Barca tak Real coraz więcej akcji a nasi bez większego polotu.. oby w drugiej sie ogarneli.

0

Kurna jak nie zaczna grac nasi to Real w koncu wsadzi

0

Ufff spalony !!

2

Brawo za kartke dla Ronaldo !!!!!!!

0

Barca kurna ogarnijcie sie !!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?