Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ważne by utrzymac ta przewagę. Mamy juz poniedziałek, więc mozna powiedziec ze poprzedni tydzien był niezwykle udany, dwie bardzo ważne wygrane nic bardziej nie cieszy :) VeB ! :)
0
Kibice wiedzą doskonale czego Barca potrzebuje podczas takich spotkań :) Kapitalna sprawa :)
0
Nie mówie że zagrał perfekcyjnie, mnie sie podobało to co zobaczyłem z jego strony :)
0
Dobry mecz Szefa :)
8
W Valencii strzelił Realowi to stwierdził ze i w Barcelonie nie będzie gorszy :)
0
Same dobre rzeczy :)
0
Brawo El Pistolero alez to strzelił genialnie !! :) i ta cieszynka po golu miazga ! :)
0
Już 6 raz teraz słucham hymnu Barcy z rzędu i nie moge przestać !! :)
5
Piekna niedziela az chce sie rozpoczynac nowy tydzien :)
1
Jest !! Mamy to :) druga połowa nalezała do Barcy, lider utrzymany , mecz wygrany czego chciec wiecej !! VeB !! :)
0
No nareszcie Neymar schodzi, słaby mecz dzis :/
0
Kapitalnie Claudio !
0
Sergio wchodzi
0
Nie no to juz przechodzi wszelkie granice co Neymar robi
0
11 kartka masakra
0
Nie wierze Neymar jak mogłes nie podac !!!!!!!!
0
Jak nikt nie wyleci przy 10 kartkach bedzie cud ;p
2
10 kartek juz lol
0
Ale kartek dzis ja pitole
0
Szefie po co takie cos ? :)
0
El Pistolero gol !!!!!!!!!
0
Xavi i Busi rozgrzewka !!!
0
Ale mamy farta....
0
Jazda jazda teraz !
0
Messi po tym co ostatnio wyprawia dzis słabiutko.. cały sezpoł od strzelenia przez Mathieu gola słabo gra :/ do roboty po przerwie, pomoc słaba.. Neymar ? bez komentarza nwm co sie z nim dzieje od pewnego czasu
2
Powiem Wam ze nie tak sobie wyobrazałem 1 połowe.. jak strzeliła Barca tak Real coraz więcej akcji a nasi bez większego polotu.. oby w drugiej sie ogarneli.
0
Kurna jak nie zaczna grac nasi to Real w koncu wsadzi
0
Ufff spalony !!
2
Brawo za kartke dla Ronaldo !!!!!!!
0
Barca kurna ogarnijcie sie !!!!!!!!!!!!