1

Tak jak niżej.. gdzie jest Sandro do ciula ??

0

Jeśli Barca marzy o finale trzeba z nimi wygrać.

0

A ja wierzę ze to kochana Barca wyjdzie z tego zwycięsko :)

19

Oj marzy mi się by Barca dała im konkretny wycisk na Camp Nou przy 98 tys kibiców :)

0

Ciekaw jestem czy Sergio zdązy na GD. Jak ma ryzykowac to lepiej niech gra Mascherano.

0

Trzeba będzie wykorzystać osłabienie PSG i zdobyc dobry wynik, dobrze że rewanż jest na Camp Nou :)

0

I takie PSG potrafi awansowac a City? to świadczy tylko o tym jaka to liga angielska jest "mocna" a dla niektórych najlepsza. Sorry ale La Liga rządzi, tylko gdyby sędziowanie było lepsze.

0

Byle tylko wrocili bez wirusa FIFA w tak kluczowym momencie sezonu.

1

PSG bez Zlatana udowodniło ze potrafi grać eliminując Chelsea i prawie cały mecz grając w 10.

0

No to nie pozostaje nic innego jak podtrzymac tą wspaniałą passę! :)

1

No gdyby nie mogli zagrac to idz Pan w ciul z takim finałem bez takich zawodników.

2

A niech sobie Ancelotti ustawia swoich do pilnowania, ale niech nie zapominaja że jak Messi wezmie na siebie cięzar gry to wolni beda Suarez i Neymar, przestrzeń się zrobi jedno podanie Leo i beda wyciągać piłkę z siatki.

2

Wielki Szef mam do Ciebie ogromny szacunek za takie słowa. Sam jest najlepszym na tej pozycji a mimo to uważa że Sergio lepszy.

2

No to oby to była szczęsliwa liczba w meczu z Realem.

0

Masakra, znowu PSG. Bayern i Juve maja najlepiej.

0

Dobrze się czujesz?

0

Pamiętam go jeszcze z czasów gdy oglądałem mecze Dinama i jak tam grał, niesamowity talent, przyszłosc rep. Chorwacji.

0

Oby kibice w niedzielę sprawili niesamowity doping a Barca zdobyła 3 pkt i zrobiła duży krok w stronę mistrzostwa! :)

0

Henry i młodziak Messi super zdjęcie :)

0

Już sie nie mogę doczekać ! :)

0

Śmieszne jest to co piszesz, ogarnij.

0

O tym jaki skład zobaczymy przekonamy sie w niedzielę około godziny 20.

9

Heh Bayern wyprzedza Barce w podaniach, ale to tylko dlatego że Pep go prowadzi ;)

0

Chciałbym Porto, Monaco lub Atletico.

0

Hehe on myśli że gdyby nawet City strzeliło karnego to by awansowali ? :)

0

Medyczny cud albo też zasadzka na przeciwnika i trzymanie w niepewności :P

0

To jest moje zdanie i bardzo lubię Ter Stegena. Skoro uwazasz że nie potrafię oceniać to spoko mozesz sobie tak myślec.

1

Ten obroniony karny będzie napewno wielkim wzmocnieniem dla Matsa :) Szanuje Brawo bo dobrze sie spisuje na bramce, ale czekam z niecierpliwościa że to Ter Stegen wkrótce przejmie rolę pierwszego golkipera :)

7

Leo jesteś wspaniały, to co robisz przechodzi wszelkie granice które dla innych sa nie do wykonania! Mistrz pod każdym względem! :)

0

Jak tylko zagrają tak jak wczoraj z tym że bramki beda wpadać to Real może miec niezłe kłopoty :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?