Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak jak niżej.. gdzie jest Sandro do ciula ??
0
Jeśli Barca marzy o finale trzeba z nimi wygrać.
0
A ja wierzę ze to kochana Barca wyjdzie z tego zwycięsko :)
19
Oj marzy mi się by Barca dała im konkretny wycisk na Camp Nou przy 98 tys kibiców :)
0
Ciekaw jestem czy Sergio zdązy na GD. Jak ma ryzykowac to lepiej niech gra Mascherano.
0
Trzeba będzie wykorzystać osłabienie PSG i zdobyc dobry wynik, dobrze że rewanż jest na Camp Nou :)
0
I takie PSG potrafi awansowac a City? to świadczy tylko o tym jaka to liga angielska jest "mocna" a dla niektórych najlepsza. Sorry ale La Liga rządzi, tylko gdyby sędziowanie było lepsze.
0
Byle tylko wrocili bez wirusa FIFA w tak kluczowym momencie sezonu.
1
PSG bez Zlatana udowodniło ze potrafi grać eliminując Chelsea i prawie cały mecz grając w 10.
0
No to nie pozostaje nic innego jak podtrzymac tą wspaniałą passę! :)
1
No gdyby nie mogli zagrac to idz Pan w ciul z takim finałem bez takich zawodników.
2
A niech sobie Ancelotti ustawia swoich do pilnowania, ale niech nie zapominaja że jak Messi wezmie na siebie cięzar gry to wolni beda Suarez i Neymar, przestrzeń się zrobi jedno podanie Leo i beda wyciągać piłkę z siatki.
2
Wielki Szef mam do Ciebie ogromny szacunek za takie słowa. Sam jest najlepszym na tej pozycji a mimo to uważa że Sergio lepszy.
2
No to oby to była szczęsliwa liczba w meczu z Realem.
0
Masakra, znowu PSG. Bayern i Juve maja najlepiej.
0
Dobrze się czujesz?
0
Pamiętam go jeszcze z czasów gdy oglądałem mecze Dinama i jak tam grał, niesamowity talent, przyszłosc rep. Chorwacji.
0
Oby kibice w niedzielę sprawili niesamowity doping a Barca zdobyła 3 pkt i zrobiła duży krok w stronę mistrzostwa! :)
0
Henry i młodziak Messi super zdjęcie :)
0
Już sie nie mogę doczekać ! :)
0
Śmieszne jest to co piszesz, ogarnij.
0
O tym jaki skład zobaczymy przekonamy sie w niedzielę około godziny 20.
9
Heh Bayern wyprzedza Barce w podaniach, ale to tylko dlatego że Pep go prowadzi ;)
0
Chciałbym Porto, Monaco lub Atletico.
0
Hehe on myśli że gdyby nawet City strzeliło karnego to by awansowali ? :)
0
Medyczny cud albo też zasadzka na przeciwnika i trzymanie w niepewności :P
0
To jest moje zdanie i bardzo lubię Ter Stegena. Skoro uwazasz że nie potrafię oceniać to spoko mozesz sobie tak myślec.
1
Ten obroniony karny będzie napewno wielkim wzmocnieniem dla Matsa :) Szanuje Brawo bo dobrze sie spisuje na bramce, ale czekam z niecierpliwościa że to Ter Stegen wkrótce przejmie rolę pierwszego golkipera :)
7
Leo jesteś wspaniały, to co robisz przechodzi wszelkie granice które dla innych sa nie do wykonania! Mistrz pod każdym względem! :)
0
Jak tylko zagrają tak jak wczoraj z tym że bramki beda wpadać to Real może miec niezłe kłopoty :)