0

hahaha znowu ponad bramka co za karne

0

hahahah jaki strzał

21

Lubie bardzo Toure, ale oby nie miał chłop dobrego dnia :)

2

Oby jutro Barca pokazała im na Camp Nou szkołe gry :) A oni mimo takiego składu naszpikowanymi gwiazdami jeszcze długo mysle ze nic większego nie osiągną.

0

Jak tak dalej będzie strzelał to jak najbardziej rekord jest do pobicia.

1

Tytuł newsa trafiony w 10 ;)

1

Dlatego nie mozemy dopuscic do tego by City strzeliło pierwsze bramke, bo moga dostac takiego wiatru że jeszcze moga byc kłopoty tylko niepotrzebne.

2

Skubany, Leo nie zna żadnych granic :)

3

Gol Messiego zdecydowanie przeciez to kosmita :P :) Co do Ronaldo to jeśli nadal będzie w tak słabej formie, to juz widze te jego pokazy bezsilnosci w GD i machanie rękoma Panie sędzie gdzie ten karny.

2

Jaka wielka szkoda że El Guaje już nie gra w Barcelonie. no ale czas sie zmienia teraz mamy zabójcze trio :)

4

Dowiedziec się czasami coś na konferencjach od niego graniczy z cudem :P ale w sumie to i dobrze.

0

Jutro trzeba awansowac i mam nadzieję że Andres pomoże w tym :)

0

To juz jego problem :)

0

Haha :D nic dziwnego że robi teraz takie jazdy w Realu :D ból że Messi go dogonił a jemu nie wychodzi :D

0

Taka jest prawda tylko mówię.

1

Ronaldo pewnie płakał jak ostatnio strzelił gola i był pewny że jemu zalicza a tu sie odbiła od nogi Bale :D ale pewnie nie był świadomy tego bo się cieszył po bramce :P a jak wiemy zaliczyli go Bale :D

3

To już jutro, trzeba wytrzymac jeszcze :)

1

Zaraz będzie news o tym że Pep planuje wrócic do Barcy bo zjawił się na Camp Nou heh ;)

1

Już prędzej wolałbym De Boer, ale kto wie co przyniesie przyszłość. Narazie trzeba skupic sie i udanie zakończyć sezon.

3

Przeciez od zawsze wiadome jest że dla Ronaldo liczą się bardziej rekordy indiwidualne niz gra zespołowa.

3

Bo miejsce Leo jest tylko w Barcelonie i tylko głupiec by go sprzedał.

0

Niech będzie Valencia, będzie dobrze.

0

Brak słow by opisac to co robi. Crack!

0

Najważniejsze to wywalczyć awans ;)

0

Ale firmy bija kasę na takich produkcjach butów wielkich piłkarzy ;)

0

Zagrac pewnie zagra więc i rekord zaliczy :)

0

Taka różnica że jak Barca pierwsza strzeli to oni beda mieć jeszcze gorzej.

0

Mają bardzo małe szanse na Camp Nou, jak tylko Barca pierwsza strzeli to pozamiatane ;)

28

Oj ten atak dopiero pokaże swoja siłę :)

0

A żeby ich tak Barca do zadnych szans nie dopusciła :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?