Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahaha znowu ponad bramka co za karne
0
hahahah jaki strzał
21
Lubie bardzo Toure, ale oby nie miał chłop dobrego dnia :)
2
Oby jutro Barca pokazała im na Camp Nou szkołe gry :) A oni mimo takiego składu naszpikowanymi gwiazdami jeszcze długo mysle ze nic większego nie osiągną.
0
Jak tak dalej będzie strzelał to jak najbardziej rekord jest do pobicia.
1
Tytuł newsa trafiony w 10 ;)
1
Dlatego nie mozemy dopuscic do tego by City strzeliło pierwsze bramke, bo moga dostac takiego wiatru że jeszcze moga byc kłopoty tylko niepotrzebne.
2
Skubany, Leo nie zna żadnych granic :)
3
Gol Messiego zdecydowanie przeciez to kosmita :P :) Co do Ronaldo to jeśli nadal będzie w tak słabej formie, to juz widze te jego pokazy bezsilnosci w GD i machanie rękoma Panie sędzie gdzie ten karny.
2
Jaka wielka szkoda że El Guaje już nie gra w Barcelonie. no ale czas sie zmienia teraz mamy zabójcze trio :)
4
Dowiedziec się czasami coś na konferencjach od niego graniczy z cudem :P ale w sumie to i dobrze.
0
Jutro trzeba awansowac i mam nadzieję że Andres pomoże w tym :)
0
To juz jego problem :)
0
Haha :D nic dziwnego że robi teraz takie jazdy w Realu :D ból że Messi go dogonił a jemu nie wychodzi :D
0
Taka jest prawda tylko mówię.
1
Ronaldo pewnie płakał jak ostatnio strzelił gola i był pewny że jemu zalicza a tu sie odbiła od nogi Bale :D ale pewnie nie był świadomy tego bo się cieszył po bramce :P a jak wiemy zaliczyli go Bale :D
3
To już jutro, trzeba wytrzymac jeszcze :)
1
Zaraz będzie news o tym że Pep planuje wrócic do Barcy bo zjawił się na Camp Nou heh ;)
1
Już prędzej wolałbym De Boer, ale kto wie co przyniesie przyszłość. Narazie trzeba skupic sie i udanie zakończyć sezon.
3
Przeciez od zawsze wiadome jest że dla Ronaldo liczą się bardziej rekordy indiwidualne niz gra zespołowa.
3
Bo miejsce Leo jest tylko w Barcelonie i tylko głupiec by go sprzedał.
0
Niech będzie Valencia, będzie dobrze.
0
Brak słow by opisac to co robi. Crack!
0
Najważniejsze to wywalczyć awans ;)
0
Ale firmy bija kasę na takich produkcjach butów wielkich piłkarzy ;)
0
Zagrac pewnie zagra więc i rekord zaliczy :)
0
Taka różnica że jak Barca pierwsza strzeli to oni beda mieć jeszcze gorzej.
0
Mają bardzo małe szanse na Camp Nou, jak tylko Barca pierwsza strzeli to pozamiatane ;)
28
Oj ten atak dopiero pokaże swoja siłę :)
0
A żeby ich tak Barca do zadnych szans nie dopusciła :)