Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powinno byc 2-0 a jest 1-1 Neymar czemu...
0
Ronaldo gol kierwa ;/
0
O kurde Neymar...
1
Mathieu !!!!!!!!!!!!!!
0
Messi ze łba :)
0
Ale mamy szczescie
1
Messi siata hahahaha
0
Ajajaj blisko !
0
Ronaldo juz swoje usłyszał na wejsciu :D
0
12 cos pieknego !!!
1
Hahaha gosciu z koszulka Jagi chyba :D
0
Super skład !! dawac Barca dokopac im ! Vamossss !!
0
Pieniądze to nie wszystko ;]
0
Ronaldinho juz 35 lat ja pitole... Wracaj Roni dzis na Camp Nou i zagraj napewno bys nadal błyszczał swoimi zagraniami! :)
0
No zobaczymy jak poprowadzi dzisiejszy mecz, oby dobrze i sprawiedliwie.
0
Ja mimo wszystko nie mógłbym leciec samolotem nawet ogladajac taki mecz heh :)
0
Mam nadzieję ze dzis Neymar rozegra dobry mecz i może cos strzeli, bo ostatnie spotkania nie były dla niego zbyt udane.
19
Dla mnie Manita 5:0 na zawsze zapamiętam ten mecz! :)
0
Ciekawe czy sie tam nie pokłocą :D
0
Wczoraj porażka Barcy B, dzis porażka Barcy w kosza, ciekawe co na wieczór sie szykuje, oby wygrana bo mnie cos trafi.
22
Oby Pique był do końca swojej kariery w Barcelonie :)
0
Dawne czasy a obecne to ogromna róznica.
1
Heh fajny pomysł ale i tak bym nie poleciał samolotem ;P
1
Słuchałem dziś w radiu eska dzwonił gościu i mówił że będzie dziś oglądał El Clasico, ale nie jest kibicem Barcy, Realu tylko Chelsea. I uważa że to Barcelona wygra ten mecz 2:0 i Messi zapewne strzeli cos ;)
2
Wiem wiem że lepszy, tylko że trzeba długo czekac jeszcze..
3
Wiesz, skupiam sie tylko na meczach Barcy cały sezon, jak oglądam coś to tylko gdy postawię kupon ;)
1
Gdybym był piłkarzem to nie chciałbym być obrońcą.
3
Kurcze dajcie juz ten mecz :/ jeszcze 6 godzin i 50 minut...
3
No właśnie nasze trio musi dziś to udowodnic na boisku że nie bez powodu tak jest ;)
2
Wszystkie sa fajne, choć mi sie podoba bramka Alexisa ;)