0

Powinno byc 2-0 a jest 1-1 Neymar czemu...

0

Ronaldo gol kierwa ;/

0

O kurde Neymar...

1

Mathieu !!!!!!!!!!!!!!

0

Messi ze łba :)

0

Ale mamy szczescie

1

Messi siata hahahaha

0

Ajajaj blisko !

0

Ronaldo juz swoje usłyszał na wejsciu :D

0

12 cos pieknego !!!

1

Hahaha gosciu z koszulka Jagi chyba :D

0

Super skład !! dawac Barca dokopac im ! Vamossss !!

0

Pieniądze to nie wszystko ;]

0

Ronaldinho juz 35 lat ja pitole... Wracaj Roni dzis na Camp Nou i zagraj napewno bys nadal błyszczał swoimi zagraniami! :)

0

No zobaczymy jak poprowadzi dzisiejszy mecz, oby dobrze i sprawiedliwie.

0

Ja mimo wszystko nie mógłbym leciec samolotem nawet ogladajac taki mecz heh :)

0

Mam nadzieję ze dzis Neymar rozegra dobry mecz i może cos strzeli, bo ostatnie spotkania nie były dla niego zbyt udane.

19

Dla mnie Manita 5:0 na zawsze zapamiętam ten mecz! :)

0

Ciekawe czy sie tam nie pokłocą :D

0

Wczoraj porażka Barcy B, dzis porażka Barcy w kosza, ciekawe co na wieczór sie szykuje, oby wygrana bo mnie cos trafi.

22

Oby Pique był do końca swojej kariery w Barcelonie :)

0

Dawne czasy a obecne to ogromna róznica.

1

Heh fajny pomysł ale i tak bym nie poleciał samolotem ;P

1

Słuchałem dziś w radiu eska dzwonił gościu i mówił że będzie dziś oglądał El Clasico, ale nie jest kibicem Barcy, Realu tylko Chelsea. I uważa że to Barcelona wygra ten mecz 2:0 i Messi zapewne strzeli cos ;)

2

Wiem wiem że lepszy, tylko że trzeba długo czekac jeszcze..

3

Wiesz, skupiam sie tylko na meczach Barcy cały sezon, jak oglądam coś to tylko gdy postawię kupon ;)

1

Gdybym był piłkarzem to nie chciałbym być obrońcą.

3

Kurcze dajcie juz ten mecz :/ jeszcze 6 godzin i 50 minut...

3

No właśnie nasze trio musi dziś to udowodnic na boisku że nie bez powodu tak jest ;)

2

Wszystkie sa fajne, choć mi sie podoba bramka Alexisa ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?