Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale druzyna jest na poziomie w tym roku cos pieknego, tak trzymac tylko ! :)
3
Mascherano: Mam nadzieję, że Busquets zagra w El Clasico, choćby miało to oznaczać dla mnie ławkę rezerwowych.
Wielki Szef ! :)
2
Ter Stegen: Mascherano poradził mi, żebym rzucił się w prawo, a Rafinha w lewo. Cieszę się, że udało mi się obronić strzał Aguero.
MATS !!! :)
32
Pep jest zbyt mądry by przesiadywac z takim kims jak Bartomeu :)
5
https://x.com/creus_fcb/status/578329426917781504
:) Pep !
1
Byle byśmy w niedziele nie mieli takiego pecha jak dziś bo oszaleje! :)
0
To co dziś Hart wyprawiał to za to kazdy piłkarz City powinien mu na kolanach podziękowac ze sie to nie skonczyło blamażem ;P
1
Po co sie rozpisywac z kolorami jak wystarczy napisac że Messi jest kosmitą :D a tak serio to mam nadzieje także ze to co dziś nie wpadło do bramki Harta to wpadnie w GD ale Realowi ! :)
3
Ja napewno bym o nim zdania nie zmienił, był juz moment że popełnił bład w tym sezonie a nawet dwa ale ciągle broniłem go.
0
No to Adriano lub Montoya na prawą i damy radę.
3
Brawo Magik! :) obyś rozegrał jeszcze mnóstwo spotkań, strzelił duzo goli i zaliczył pełno asyst! :)
23
Ter Stegen mistrz mój ! :) od początku jego sprowadzenia marzy mi sie by był pierwszym bramkarzem :)
14
Reakcje Pepa bezcenne :D
1
Masakra ten mecz jesli chodzi o sytuacje tyle powiem :) ale wazne ze mamy awans ! dziekuje Mats !!! VeB ! :)
1
Hahaha i ynowu Hart
0
Hart gracz meczu tyle co on tyłek ratował zespołowi.
0
Buhahahah no nie wierze !!!
0
To juz przechodzi ludzkie pojęcie co się dzieje....
0
Alves pauzował bedzie
0
Mój mistrz !!!!!!!! :)
0
Mats !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
hahahaha karny nosz ku....
0
Oj Neymar .... ;)
1
Spalony masakra
1
Szkoda mi jedynie Toure i Kuna z City :)
0
Leo to sie juz bawi pod bramka z nimi ;)
0
Masakra co to było !!!!!!!!!!!!!!!
0
Aj El Pistolero blisko :)
3
Messi kosmita ! :D piekny tytuł w przerwie :)
0
Cos czuję ze 1-0 się skonczy ;)