0

Ale druzyna jest na poziomie w tym roku cos pieknego, tak trzymac tylko ! :)

3

Mascherano: Mam nadzieję, że Busquets zagra w El Clasico, choćby miało to oznaczać dla mnie ławkę rezerwowych.

Wielki Szef ! :)

2

Ter Stegen: Mascherano poradził mi, żebym rzucił się w prawo, a Rafinha w lewo. Cieszę się, że udało mi się obronić strzał Aguero.

MATS !!! :)

32

Pep jest zbyt mądry by przesiadywac z takim kims jak Bartomeu :)

5

1

Byle byśmy w niedziele nie mieli takiego pecha jak dziś bo oszaleje! :)

0

To co dziś Hart wyprawiał to za to kazdy piłkarz City powinien mu na kolanach podziękowac ze sie to nie skonczyło blamażem ;P

1

Po co sie rozpisywac z kolorami jak wystarczy napisac że Messi jest kosmitą :D a tak serio to mam nadzieje także ze to co dziś nie wpadło do bramki Harta to wpadnie w GD ale Realowi ! :)

3

Ja napewno bym o nim zdania nie zmienił, był juz moment że popełnił bład w tym sezonie a nawet dwa ale ciągle broniłem go.

0

No to Adriano lub Montoya na prawą i damy radę.

3

Brawo Magik! :) obyś rozegrał jeszcze mnóstwo spotkań, strzelił duzo goli i zaliczył pełno asyst! :)

23

Ter Stegen mistrz mój ! :) od początku jego sprowadzenia marzy mi sie by był pierwszym bramkarzem :)

14

Reakcje Pepa bezcenne :D

1

Masakra ten mecz jesli chodzi o sytuacje tyle powiem :) ale wazne ze mamy awans ! dziekuje Mats !!! VeB ! :)

1

Hahaha i ynowu Hart

0

Hart gracz meczu tyle co on tyłek ratował zespołowi.

0

Buhahahah no nie wierze !!!

0

To juz przechodzi ludzkie pojęcie co się dzieje....

0

Alves pauzował bedzie

0

Mój mistrz !!!!!!!! :)

0

Mats !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

hahahaha karny nosz ku....

0

Oj Neymar .... ;)

1

Spalony masakra

1

Szkoda mi jedynie Toure i Kuna z City :)

0

Leo to sie juz bawi pod bramka z nimi ;)

0

Masakra co to było !!!!!!!!!!!!!!!

0

Aj El Pistolero blisko :)

3

Messi kosmita ! :D piekny tytuł w przerwie :)

0

Cos czuję ze 1-0 się skonczy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?