Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Mówcie co chcecie ale Laporta to choc ma wygląd na prezydenta i dobrze mu z oczu patrzy, nie to co Bartomeu lub były Rosell... Oby wygrał wybory ! Joan wróć do Barcy !
0
Niech kombinują, ale i tak im się to nie uda ;)
8
Taa mistrzostwo na ktore sie tak cięzko pracuje mozna olac ? smieszne :D
0
Ulalala cos pięknego ! oby to była prawda :)
5
"Przepraszam, ale to nie jest najlepszy moment Suáreza. Był świetny od samego początku".
Dokładnie ! Co z tego że nie strzelał bramek, ale nadrabiał za to czym innym na boisku i pomagał druzynie :)
9
Dlatego Bartomeu natychmiast powinien wyleciec z Barcy !
1
Teraz tylko dobrać dobry skład i zdobyć 3 pkt małym nakładem sił, by oszczędzać sie na rewanżowe spotkanie LM i zdobyć awans !
29
Ivan ma całkowita rację, tez nie sadze by był ktos równy lub lepszy od Messiego..
15
16 % wstyd za nich !!!!!!!!
0
Najważnieszje że Luis jest szczęsliwy w Barcelonie i odnalazł pewnosc siebie do strzelania bramek :)
2
Haha a jeszcze kiedyś sam Perez mówił ze myśli o sprzedaży Ronaldo lub tez o tym że jak GD z Barcą przegraja to Ancelotti out a teraz niby w obronie ich :D śmieszą mnie takie deklaracje, o ile były prawdziwe :D ale walić to liczy sie tylko Barca !
0
Oni rządzą tym klubem, zrobia jak bedą uważac.. Nic tu nie da to że komuś to pasuje lub nie.
1
Fajny pomysł z tą akcja na facebooku :) jak to dobrze że Gerard gra w FCB oby pozostał tutaj do końca kariery :)
0
Piszczek w Barcelonie ? :D Ciekawe :P no skoro dobry ten Mario to warto pomyślec ;)
3
Hahaha no chyba sobie żarty stroi, ból **** bo jego autobus odpadł.
0
I takie wyniki niech pozostana ;)
0
Kolejny który ma jakies ale .. :)
1
El Clásico z Realem w kryzysie: „Wolę rozmawiać o nas, ponieważ u innych nic nie możemy zmienić."
Owszem możemy, ich jeszcze bardziej dobić :) Ale trzeba zagrać maksymalnie skoncentrowanym bo ten mecz będzie jak finał LM.
0
Kapitalne zdjęcie nic dodać nic ująć... !
0
Dzis kamizelki kuloodporne :D hehe
2
Elegancko ;) ale Leo i tak pewnie to pobije bo to w końcu rekord a Messi obok kogos rekordu nie potrafi przejść obojętnie :D
7
Ma pewne miejsce w składzie co mecz, i lepiej dla niego aby tam został. Strzela bramki, regularne występy a w Barcelonie tego nie otrzyma. Niech sie tam nadal rozwija.
11
Ciekawie sie robi w Realu :P Teraz niz pozostaje nic jak tylko dobic ich na Camp Nou, ale nie lekceważyć ! :)
2
Brawo PSG zasłużyli !!!
1
Neymar to musi poprawic swoja forme bo ostatnio cos słabiutko. Na GD musi być w pełni gotów.
0
Generał mus zostać. To ikona klubu i sam fakt że nadal jest w druzynie to cos wspaniałego.
9
A posprzątać ze stołu do fotki to już nie miał kto :D
0
Generale szacunek za to że tyle lat w jednym klubie ! Musi zakończyć karierę w Barcelonie i koniecznie zostać jeszcze na jeden sezon choćby. Mimo lat to nadal jeden z najlepszych pomocników świata.
0
To powinna byc dla Barcy myślę łatwa przeprawa i pewne 3 pkt. Póżniej LM upragniony awans i wielkie GD w których trzeba wygrać !
1
Oni chyba zmienili zawód piłkarza i trenują Rugby, bo tak to wygląda na zdjęciu oczywiscie :D