23

Najbardziej mnie cieszy poprawa w stałych fragmentach gry i zdobywane bramki :)

0

Maja poczucie humoru nie ma co.

2

0

Z Tobą tez nie mam zamiaru sie kłócic, tak więc zakończmy ten temat.

0

Rozumiem Cię. Tak samo jest w mojej sytuacji.

2

El Pistolero to dopiero wystrzeli z bramkami w przyszłym sezonie cos czuje i będzie liczył sie w walce o KS :)

0

A niech żąda. Ja mu nie płacę. A osobiscie wole takiego Montoye, Adriano lub Bartra mógłby tam też spróbowac grać na PO.

0

Tak rozmawiałem z nim mam bardzo dobre kontakty dla Twojej wiadomości.

0

Tak więc zakonczmy te wojne słowną bo nie lubie takich rzeczy.

0

Ale to Ty wypaliłes do mnie z tekstem że codziennie po kilka razy piszę o tym, a tak sie składa ze jak jest news w dany dzien to jest tylko jeden komentarz, więc nwm o co Ci chodzi. Czy jesli dojdzie do naszego wspolnego komentowania to musi to tak wyglądac? jak na wojnie?

1

Choć jeden dobrze prawi co do Martina ;)

2

Przyszłość: „Moja sytuacja jest skomplikowana. Kiedy nadejdzie odpowiedni moment, porozmawiam z klubem”.

No prosze tak szybko to nastało? albo wymysł pismaków!

43

Bardzo dobra wiadomosc, bez niego lewa strona obrony to nie to samo.

2

Wez się ogarnij i nie wyjezdzaj mi tu z takimi tekstami. Czy ja mam dla niego brak szacunku? poczytaj troche to sie dowiesz ze szanuje Alvesa za to co zrobił dla Barcy, ale to juz nie ten sam poziom co dawniej, obniżył loty i jeśli by sie zgodził na kontrakt 2-letni o czym tez mozesz przeczytac to potem bys nie wypisywał Ty takich głupot. Hah do moderacji? :) śmieszne że to w jakis sposób nie jest dozwolone aby napisac :) ale prosze zgłaszaj sobie :)

1

A i od kogo ma te lepsze oferty? bo z tego co wiem nic takiego nie pisało kto ile mu da mu za sezon i jak długi kontrakt. Wiadome jest to że z PSG się cos kreciło ale prezydent zdementował plotki na ten temat.

1

Pisze bo to juz jest nudne ilez mozna to ciągnac, ciągle przekładają ta sprawę. No dobra pokaż mi gdzie napisałem to dziennie po kilka razy bo az jestem ciekawy i sobie nie przypominam? :)

0

Miło to słyszec Abi, wracaj wracaj :)

0

O proszę kolejne finały :D A on chyba i tak wielkiej kariery w FCB nie zrobi, choc go lubię jako piłkarza ;)

2

Szkoda troche Pedro bo za Pepa był nie do ruszenia ze składu, pewny punkt druzyny. No ale czasy sie zmieniają i pewnie nadszedł ten czas na zmianę, bo w Barcelonie juz sobie nie pogra za wiele..

4

Masakra teraz tylko dla piłkarzy liczy sie jak największa kasa, tyle lat graja zarabiają wielki hajs, a mimo to chca jeszcze więcej na starsze lata, chodzi oczywiscie o Alvesa.

0

Zobaczymy co teraz pokaze Neymar po meczu na ławce czy to mu cos pomogło czy tylko pogorszyło sprawe.

1

Ważne aby Generał został jeszcze w FCB na kolejny sezon! :)

2

Bayern jednak :D Thiago zakonczył :P

0

Lewy gol :D

0

Neuer !

0

El Pistolero rozkręcił sie na dobre :)

0

Brawo nareszcie strzelił oby tylko częsciej! :)

0

Wątpie aby na taka oferte sie zgodził, poczekamy zobaczymy.

3

Hahaha dobre! :D

21

Pierwsze słysze o nim. Glika do Barcy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?