Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Spokojnie, Barca pewnie wskoczy na należne jej miejsce :)
2
Pamiętam doskonale ten sezon gdy był w Barcy, ale co z tego jak szybko się zaczęło i szybko zakończyło ;)
2
Wiele sie dobrego wydarzyło w klubie ostatnio, ale bardziej wolę na prezydenta Laporte i mam nadzieję że to on wygra wybory. Każdy ma swoje zdanie na ten temat.
1
Ha zajebiście im to wyszło :D
0
I obyś wygrał te wybory!
2
Heh każdy gada dobrze przed wyborami :)
2
Z tym Douglas to dowalili. sprowadzić goscia, praktycznie bez szans na grę a teraz wypożyczenia ;P A miał być niby taki ważny gracz pierwszej drużyny xD
0
Czekam Joan na Twoje zwycięstwo :)
0
No to niech wraca a w zamian wypożyczyć Alena, ogra się i wyjdzie mu to na dobre.
2
Bardzo dobre zmiany, podoba mi się :)
1
Na pierwszy plan powinien iść Pogba. Ma wszystko by grać w FCB. Siła, technika, jest wszechstronny, oglądałem czasami Juve w lidze i to jak potrafi sobie poradzić z dwoma/trzeba rywalami to coś pięknego. Oby im się udało go sprowadzić za dobrą cenę!
3
Ee tam pewnie to tylko żart ;)
3
No cóż nie zawsze można tylko po dwie bramki tracić. Ale oby miał takich sytuacji jak najmniej.
2
I Verratti i Pogba są kapitalni. pozostaje tylko kwota transferu ,co w przypadku Verrattiego byłoby pewnie tańszą opcją. Co do Adriano to powinien on zostac w klubie, jest świetny jako zmiennik.
0
Noo i dodam do tego widelec jeszcze :)
2
Pedro pewnie zostanie skoro przedłużył kontrakt, a Gerard no cóż nie radzi sobie chłopak, nie może się wybić tylko ciągle w miejscu to wszystko stoi. Tak samo było z Bojanem, najpierw ogromny przebłysk, póżniej cisza i wiemy jak to się skończyło.
3
No to Messi mnie zaskoczył! Widać jak ważne jest dla niego to by zgarniać tylko pełna pulę.
2
A no tak kapitan grzmot jest wszędzie..
0
Dobra opcja z tym pierwokupem, a nóż może odpali na dobre i wróci wtedy do Barcy.
0
I to jest bardzo dobra wiadomość!
0
Jackson Martinez ;] Przyda się taki zawodnik w Milanie.
1
Zgadza się pierwszy sezon był najlepszy :)
0
Dokładnie hehe :)
3
No no nie powiem świetny skład. Ale gdzie Suarez? Neymar?..
4
Kapitalna wiadmośc, gdzie Ney będzie lepiej niż w Barcelonie z Messim i Suarezem w ataku :)
11
Bo Barca ma dwóch najlepszych bramkarzy :)
27
Heh Skazany na śmierć też się oglądało ;)
1
Ciekawe porównanie. Messi ma jeszcze wiele czasu by poprawić jeszcze to wszystko. Ale dzisiejsza a dawna piłka to dwa inne światy, jest ogromna różnica. Teraz jest dużo więcej wymagająca niż kiedyś.
0
Kurcze emocje niczym bym oglądał Barce po tym rzucie, aż mnie ciary przeszły :)
0
Nie wierzę jeśli to prawda :D Śmiech na sali xD