1

Spokojnie, Barca pewnie wskoczy na należne jej miejsce :)

2

Pamiętam doskonale ten sezon gdy był w Barcy, ale co z tego jak szybko się zaczęło i szybko zakończyło ;)

2

Wiele sie dobrego wydarzyło w klubie ostatnio, ale bardziej wolę na prezydenta Laporte i mam nadzieję że to on wygra wybory. Każdy ma swoje zdanie na ten temat.

1

Ha zajebiście im to wyszło :D

0

I obyś wygrał te wybory!

2

Heh każdy gada dobrze przed wyborami :)

2

Z tym Douglas to dowalili. sprowadzić goscia, praktycznie bez szans na grę a teraz wypożyczenia ;P A miał być niby taki ważny gracz pierwszej drużyny xD

0

Czekam Joan na Twoje zwycięstwo :)

0

No to niech wraca a w zamian wypożyczyć Alena, ogra się i wyjdzie mu to na dobre.

2

Bardzo dobre zmiany, podoba mi się :)

1

Na pierwszy plan powinien iść Pogba. Ma wszystko by grać w FCB. Siła, technika, jest wszechstronny, oglądałem czasami Juve w lidze i to jak potrafi sobie poradzić z dwoma/trzeba rywalami to coś pięknego. Oby im się udało go sprowadzić za dobrą cenę!

3

Ee tam pewnie to tylko żart ;)

3

No cóż nie zawsze można tylko po dwie bramki tracić. Ale oby miał takich sytuacji jak najmniej.

2

I Verratti i Pogba są kapitalni. pozostaje tylko kwota transferu ,co w przypadku Verrattiego byłoby pewnie tańszą opcją. Co do Adriano to powinien on zostac w klubie, jest świetny jako zmiennik.

0

Noo i dodam do tego widelec jeszcze :)

2

Pedro pewnie zostanie skoro przedłużył kontrakt, a Gerard no cóż nie radzi sobie chłopak, nie może się wybić tylko ciągle w miejscu to wszystko stoi. Tak samo było z Bojanem, najpierw ogromny przebłysk, póżniej cisza i wiemy jak to się skończyło.

3

No to Messi mnie zaskoczył! Widać jak ważne jest dla niego to by zgarniać tylko pełna pulę.

2

A no tak kapitan grzmot jest wszędzie..

0

Dobra opcja z tym pierwokupem, a nóż może odpali na dobre i wróci wtedy do Barcy.

0

I to jest bardzo dobra wiadomość!

0

Jackson Martinez ;] Przyda się taki zawodnik w Milanie.

1

Zgadza się pierwszy sezon był najlepszy :)

0

Dokładnie hehe :)

3

No no nie powiem świetny skład. Ale gdzie Suarez? Neymar?..

4

Kapitalna wiadmośc, gdzie Ney będzie lepiej niż w Barcelonie z Messim i Suarezem w ataku :)

11

Bo Barca ma dwóch najlepszych bramkarzy :)

27

Heh Skazany na śmierć też się oglądało ;)

1

Ciekawe porównanie. Messi ma jeszcze wiele czasu by poprawić jeszcze to wszystko. Ale dzisiejsza a dawna piłka to dwa inne światy, jest ogromna różnica. Teraz jest dużo więcej wymagająca niż kiedyś.

0

Kurcze emocje niczym bym oglądał Barce po tym rzucie, aż mnie ciary przeszły :)

0

Nie wierzę jeśli to prawda :D Śmiech na sali xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?