Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Taka prawda nawet Alves wie że Brazylia bez Ney to zupełnie inna ekipa. Ciekawe tylko czy Neymar przemyśli to co zrobił i wyciągnie jakieś wnioski z tej sytuacji na przyszłość.
0
Hehe nic mi w sumie do tego ale jak Real się pozbędzie Ramosa to będzie taka głupota jak zwolnienie Ancelottiego :)
4
Szkoda go bo mimo wszystko jest super zawodnikiem i dobrze spisuje się w roli zmiennika. No ale właśnie jemu to raczej nie odpowiada bo lata lecą i chce zapewne grać, a teraz przy tej sytuacji kadrowej Barcy w obronie już nikłe ma szanse na występy. No cóż zobaczymy jak się sprawy potoczą dalej.
1
Już za czasów gdy grał w Dinamo oglądałem jego występy gdy się przy okazji coś postawiło i chłopak wymiatał tam. Ma talent i chętnie widziałbym go w Barcelonie.
1
Dobre podejście ma ten Monchi, widać ma łeb na karku i nie podejmuje pochopnych decyzji.
2
Barca i Zubi zrobili świetny interes kupując go. To jest bramkarz Barcy na długie lata. Mam nadzieję że szybko wskoczy do wyjściowej jedenastki już w spotkaniach ligowych.
2
W Barcelonie już i tak kariery nie zrobi, klub musi go sprzedać za jak najlepszą kwotę.
0
No gdyby mu tak dowalili z 10 spotkań kary to kiepsko by to wyglądało.
0
Ma czas by teraz przemyśleć swoje zachowanie.
0
O tym dowiemy się w lipcu :)
7
Pewnie tak bo w walce o prezydenta się raczej nie liczy.
5
Jeśli zostanę prezydentem, Qatar nie będzie dłużej sponsorem klubu. Są inne opcje. Qatar nie reprezentuje ani wartości ani stylu Barçy - skomentował kwestię głównego sponsora klubu.
Za to ma plusa dużego.
1
Wygrane puchary pewnie ich cieszą, ale mała ilość występów już chyba nie. Są bardzo dobrymi zawodnikami i wcale im się nie dziwię że nie są zadowoleni z obecnej sytuacji.
4
Mnie Milanu brakuje właśnie, a z Interem to kiepskie wspomnienia po meczu z Barcą w LM..
0
I niech trwa przez kolejne lata ;)
4
To tak jak z Jackson M. już niby miał grać w Milanie a tu zrezygnował i woli Atletico. Jedna opcja przepadła dla Barcy. W sumie brakuje takiego Interu i Milanu w LM z nimi byłaby ciekawsza.
3
Brawo Argentyna, oby wygrali te Copa America ;)
0
Heh ile to już razy Ronaldo był obrażony, nie czuł się doceniany, mówiło się o jego odejściu a do tej pory gra w Realu i zapewne będzie grał :P
0
Nie tylko Tobie Busi trudno sobie wyobrazić Barcę bez Generała.
0
Uuu widać Deulofeu nie lubi Barcy już ;]
0
Kto wie może będzie słychać strzały? :D
3
No to teraz do łysa Rakitic :D
0
Hah no w sumie też prawda! :D
3
No to teraz tylko uzyskać jak najniższą kwotę transferu ( bo 80 mln to gruba przesada) i także warunki jego pensji byle się chłopak nie zagalopował jak z tymi 12 mln. Niech wybiera Barce :)
0
Fajnie gada Simeone. Messi jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie.
2
Hah no chyba ich popierdzieliło, za darmo to można dostać ale w ......
6
No proszę Barca sprzedaje mecze. A to ciekawe. Bajki dla dzieci.
10
Może go to czegoś nauczy? Kapitan nie powinien się tak zachowywać.
2
To Jackson Martinez nie jest piłkarzem Milanu już?
0
Chłopak będzie miał dłuższe wakacje ;)