Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Zajebiście że Milan się odbudowuje i ściąga tak dobrych graczy. Ich miejsce jest znacznie wyżej niż to bywa ostatnio. LM bez nich to tez nie to samo.
0
Dobrze że Ney strzela też w reprezentacji :)
1
Hahah też mają kurcze pomysły :D
0
No zobaczymy jak ta sprawa z Pogbą się zakończy. Fajnie byłoby gdyby dołączył do Barcy, ale nie za tak duże sumy o jakich się pisze.
2
Żarty sobie kurna robią? 4 mln? A co to Barca supermarket jest na promocjach?
0
No to teraz już wiadome w jakim celu była ta opaska, bo do tej pory nie wiedziałem ;)
0
Skoro Braida uważa się są na tyle dobrzy by grac w FCB, to powinni ich sprowadzić i np. wypozyczyć by nadal się rozwijali.
0
Szkoda mi czasu na pisanie z takim kimś jak Ty, brak słów. Nara!
0
110 mln ja prd no ładnie im tam grzeje w banie!
0
Nie ośmieszaj się chłopie tyle Ci powiem ;]
2
Całe trio było niesamowite w tym sezonie, licze na powtórkę w kolejnym :)
0
Ale należy Ci się! Przecież Ty wszystko wiesz!
0
Ciekawe jak teraz Generałowi będzie się tam wiodło w tym Al-Sadd.
2
Hehe niezle wygrzebałes to :D Ale zgadza się teraz :D
0
Brawo wygrałeś internety, muszą Ci dać za to nobla!
18
8 mln to troszkę za mało, stać ich na kilka więcej.
0
Teraz jak jest Alves i Vidal to szanse Martina sa praktycznie nikłe na to by grał w wyjściowej jedenastce.. ba nawet na zmiennika to pewnie będzie Vidal a nie on. Szkoda mi go :/
5
Świetnie! Laporta musi wygrać!
0
Jak sprzedadzą Bartre to mnie coś trafi i to jeszcze za tak śmieszną kasę 12 mln..
0
Mają życie oj mają.. ;)
1
Ja mu nie ufam i zdania nie zmieniłem. Czas go pożegnać.
3
Ten Pan musi odejść.
4
Pogba ;d przypadek? ;d
1
Heh dobre dobre :)
0
Eee nie no spokojnie :D
0
Teraz żeś dowalił :D Zaraz to idę ale do lodówki po coś co się chłodzi od południa :D
6
Szkoda że nie dane mi było oglądać Rivlado w akcji, wtedy jeszcze nie interesowałem się piłką ;) Zostały tylko filmiki :)
0
Brawo Enrique za taką pasje :)
0
No spoko spoko kupujcie go, ale nie za 80 mln bo to gruba przesada.
0
Kto to ten Gerson? Nowy Douglas? ;)