10

Zajebiście że Milan się odbudowuje i ściąga tak dobrych graczy. Ich miejsce jest znacznie wyżej niż to bywa ostatnio. LM bez nich to tez nie to samo.

0

Dobrze że Ney strzela też w reprezentacji :)

1

Hahah też mają kurcze pomysły :D

0

No zobaczymy jak ta sprawa z Pogbą się zakończy. Fajnie byłoby gdyby dołączył do Barcy, ale nie za tak duże sumy o jakich się pisze.

2

Żarty sobie kurna robią? 4 mln? A co to Barca supermarket jest na promocjach?

0

No to teraz już wiadome w jakim celu była ta opaska, bo do tej pory nie wiedziałem ;)

0

Skoro Braida uważa się są na tyle dobrzy by grac w FCB, to powinni ich sprowadzić i np. wypozyczyć by nadal się rozwijali.

0

Szkoda mi czasu na pisanie z takim kimś jak Ty, brak słów. Nara!

0

110 mln ja prd no ładnie im tam grzeje w banie!

0

Nie ośmieszaj się chłopie tyle Ci powiem ;]

2

Całe trio było niesamowite w tym sezonie, licze na powtórkę w kolejnym :)

0

Ale należy Ci się! Przecież Ty wszystko wiesz!

0

Ciekawe jak teraz Generałowi będzie się tam wiodło w tym Al-Sadd.

2

Hehe niezle wygrzebałes to :D Ale zgadza się teraz :D

0

Brawo wygrałeś internety, muszą Ci dać za to nobla!

18

8 mln to troszkę za mało, stać ich na kilka więcej.

0

Teraz jak jest Alves i Vidal to szanse Martina sa praktycznie nikłe na to by grał w wyjściowej jedenastce.. ba nawet na zmiennika to pewnie będzie Vidal a nie on. Szkoda mi go :/

5

Świetnie! Laporta musi wygrać!

0

Jak sprzedadzą Bartre to mnie coś trafi i to jeszcze za tak śmieszną kasę 12 mln..

0

Mają życie oj mają.. ;)

1

Ja mu nie ufam i zdania nie zmieniłem. Czas go pożegnać.

3

Ten Pan musi odejść.

4

Pogba ;d przypadek? ;d

1

Heh dobre dobre :)

0

Eee nie no spokojnie :D

0

Teraz żeś dowalił :D Zaraz to idę ale do lodówki po coś co się chłodzi od południa :D

6

Szkoda że nie dane mi było oglądać Rivlado w akcji, wtedy jeszcze nie interesowałem się piłką ;) Zostały tylko filmiki :)

0

Brawo Enrique za taką pasje :)

0

No spoko spoko kupujcie go, ale nie za 80 mln bo to gruba przesada.

0

Kto to ten Gerson? Nowy Douglas? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?