Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Cóż czekamy na jego debiut, miejmy nadzieję że będzie ogromnym wzmocnieniem ;)
0
Dlatego mówię jak jest :)
0
Haha zaskakujesz mnie czasami masakra :D No czekam tylko się wybierz na serio a nie tylko gadanie :)
2
Dziękuje i Tobie :)
0
Dzięki Ci wielkie! :) Jaka elita pierwsze słyszę :P Dawaj zapraszam :)
1
Pewnie że tak, wpadaj tylko :) I również dzięki :)
0
Dzięki :)
7
Ja też dziś mam urodziny heh :)
0
Dobrze to wszystko ująłeś ;)
0
W końcu normalny strój bez "mody" :D
1
Jak za 32 euro to jest to znakomita oferta. Pedro już nie ma takiej pozycji jak kiedyś i jak ktoś chce dać taką kasę za niego to powinni z tego skorzystać. Podolski do Galata.? Słabo...
9
Bardzo mądra decyzja.
0
Ale Laporta jest cięty na Bartomeu i Rosella, ale co się dziwić niszczą wizerunek klubu, szczególnie za Rosella było tragicznie.
1
Dobrze Enrique gada, tak jak wcześniej pisałem Arda musi przebywać z drużyną a nie jakieś wypożyczenia.
1
Pamiętam jak prezentowali na Camp Nou Davida Ville to było coś..
0
No wreszcie Joan zaczął gadać od rzeczy.
0
Czekam na Laporte aby wygrał :)
0
Super tekst dzięki! :)
1
Wiesz niektórzy lubią wchodzić na wojenne ścieżki :) Nigdy nic nie wiadomo ;)
3
Tyle to zapewne nikt nie wyłoży za niego :P
4
Lepiej nie, powinien się przygotowywać i poznawać styl Barcy razem z drużyną.
0
Niech Romek wykłada z 30 mln. A tak serio to Pedro jest dobry jako rezerwowy tylko pytanie czy jemu to wystarczy.
3
"Czuję się dumny z prezydentury Sandro Rosella."
Jak można być zadowolonym z jego działania? No tak jak się taki jeden z drugim dobierze to nic dziwnego że takie same poglądy.
1
Radwańska w prasie nawet nie pogada :D
Ale ten Benedito jest dziwak po co teraz oddawać Arde i psuć wszystko?
0
Są trofea to i są goście proste :D
0
Ale zadowolony :D Ale co mu się dziwić też bym tak chciał :)
2
Transfer Zlatana to było coś mega dziwnego jeszcze czarną perłę dorzucili masakra :D
0
Jaja to będą jeszcze jak zostanie wybrany nowy prezydent i nie zaakceptuje on jego transferu ;) Ale lepiej niech nie kombinują już i nie psują atmosfery w klubie.
0
Generał jaki młody heh :)
5
I bardzo dobrze Leo! Skoro tylko na Ciebie wiecznie winę zwalają a nie widzą nikogo innego w reprezentacji.