2

Cóż czekamy na jego debiut, miejmy nadzieję że będzie ogromnym wzmocnieniem ;)

0

Dlatego mówię jak jest :)

0

Haha zaskakujesz mnie czasami masakra :D No czekam tylko się wybierz na serio a nie tylko gadanie :)

2

Dziękuje i Tobie :)

0

Dzięki Ci wielkie! :) Jaka elita pierwsze słyszę :P Dawaj zapraszam :)

1

Pewnie że tak, wpadaj tylko :) I również dzięki :)

0

Dzięki :)

7

Ja też dziś mam urodziny heh :)

0

Dobrze to wszystko ująłeś ;)

0

W końcu normalny strój bez "mody" :D

1

Jak za 32 euro to jest to znakomita oferta. Pedro już nie ma takiej pozycji jak kiedyś i jak ktoś chce dać taką kasę za niego to powinni z tego skorzystać. Podolski do Galata.? Słabo...

9

Bardzo mądra decyzja.

0

Ale Laporta jest cięty na Bartomeu i Rosella, ale co się dziwić niszczą wizerunek klubu, szczególnie za Rosella było tragicznie.

1

Dobrze Enrique gada, tak jak wcześniej pisałem Arda musi przebywać z drużyną a nie jakieś wypożyczenia.

1

Pamiętam jak prezentowali na Camp Nou Davida Ville to było coś..

0

No wreszcie Joan zaczął gadać od rzeczy.

0

Czekam na Laporte aby wygrał :)

0

Super tekst dzięki! :)

1

Wiesz niektórzy lubią wchodzić na wojenne ścieżki :) Nigdy nic nie wiadomo ;)

3

Tyle to zapewne nikt nie wyłoży za niego :P

4

Lepiej nie, powinien się przygotowywać i poznawać styl Barcy razem z drużyną.

0

Niech Romek wykłada z 30 mln. A tak serio to Pedro jest dobry jako rezerwowy tylko pytanie czy jemu to wystarczy.

3

"Czuję się dumny z prezydentury Sandro Rosella."
Jak można być zadowolonym z jego działania? No tak jak się taki jeden z drugim dobierze to nic dziwnego że takie same poglądy.

1

Radwańska w prasie nawet nie pogada :D
Ale ten Benedito jest dziwak po co teraz oddawać Arde i psuć wszystko?

0

Są trofea to i są goście proste :D

0

Ale zadowolony :D Ale co mu się dziwić też bym tak chciał :)

2

Transfer Zlatana to było coś mega dziwnego jeszcze czarną perłę dorzucili masakra :D

0

Jaja to będą jeszcze jak zostanie wybrany nowy prezydent i nie zaakceptuje on jego transferu ;) Ale lepiej niech nie kombinują już i nie psują atmosfery w klubie.

0

Generał jaki młody heh :)

5

I bardzo dobrze Leo! Skoro tylko na Ciebie wiecznie winę zwalają a nie widzą nikogo innego w reprezentacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?